Сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы N 22 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 ақпанда № 4404 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің 2018 жылғы 1 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің 01.03.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сай сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сай Өскемен қаласы әкімі шешімдерінің күші жойылсын деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Т. Қасымжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Өскемен қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Э. Төлеубеков
"__15__" __01___2016 жыл
Өскемен қаласы әкімінің
"_15_" __01_ 2016 жылғы
№ __22________ шешіміне
1 қосымша
Сайлау учаскелері
№ 1 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылы, 26/1.
Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылындағы № 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 36/1, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 72, 74 үйлері шегінде.
№ 2 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Назарбаев Зияткерлік мектептері" акционерлік қоғамының "Өскемен қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі" филиалы, Комсомол көшесі, 43/1.
Комсомол көшесіндегі № 16, 18, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, 31/2, 33, 37, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 41, 43 үйлері шегінде.
№ 3 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Оралхан Бөкей атындағы № 44 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылы, 8/3.
Өтепов көшесіндегі № 2, Қаныш Сәтпаев даңғылындағы № 6, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 50/1, Комсомол көшесіндегі № 12, 14 үйлері шегінде.
№ 4 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Оралхан Бөкей атындағы № 44 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылы, 8/3.
Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылындағы № 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 16, 16/1, 16/2, 30 үйлері шегінде.
№ 5 сайлау учаскесі.

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 15 января 2016 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 февраля 2016 года № 4404. Утратило силу - решением акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 1 марта 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 01.03.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима города Усть-Каменогорска согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Т. Касымжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Усть-Каменогорской
городской территориальной
избирательной комиссии Э. Толеубеков
"_15_"_____01_______2016 года
Приложение 1
к решению акима
города Усть-Каменогорска
от___15___01___2016 года
№___22____
Избирательные участки
Избирательный участок № 1.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 24" акимата города Усть-Каменогорска, проспект имени Каныша Сатпаева, 26/1.
В границах домов: № 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 36/1, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 72, 74 по проспекту имени Каныша Сатпаева.
Избирательный участок № 2.
Центр – филиал "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления в городе Усть-Каменогорск" акционерного общества "Назарбаев Интеллектуальные школы", улица Комсомольская, 43/1.
В границах домов: № 16, 18, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, 31/2, 33, 37, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 41, 43 по улице Комсомольской.
Избирательный участок № 3.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 44 имени Оралхана Бокея", проспект имени Каныша Сатпаева, 8/3.
В границах домов: № 2 по улице Утепова; № 6, 6/1, 8, 8/1, 8/2, 50/1 по проспекту имени Каныша Сатпаева; № 12, 14 по улице Комсомольской.
Избирательный участок № 4.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 44 имени Оралхана Бокея", проспект имени Каныша Сатпаева, 8/3.
В границах домов: № 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 16, 16/1, 16/2, 30 по проспекту имени Каныша Сатпаева.
Избирательный участок № 5.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өтепов көшесі,1.
Карл Маркс көшесіндегі № 14, 32, 34, 36 үйлердің шекаралары шегінде; Өтепов көшесіндегі № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 38, 41, 43 үйлері шегінде.
№ 6 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өтепов көшесі, 1.
Өтепов көшесіндегі № 25, 29, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 33 үйлердің шекаралары шегінде; Карл Маркс көшесіндегі № 24/1, 26, 28, 30 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 7 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 45 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев даңғылы, 3.
Қаныш Сәтпаев даңғылындағы № 3, 5, 7, 9, 9/1, 11, 11/1, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 17/2, 17/4, 17/5, 23/1, 23/2, 23/3, 25/4, 27/2, 27/5, 29, 31, 31/1, 34/3, 34/4, 36/2, 41, 46, 61 үйлері шегінде.
№ 8 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 42 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Воронин көшесі, 34.
Энтузиастар көшесіндегі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 22а, 22/1, 24, 24а, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60/1, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140а, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168 үйлері шегінде; Воронин көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62/1, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 94/1, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 119, 121, 123, 123/1, 125, 125а, 127, 127а, 129, 131, 133, 133а, 135 үйлері шегінде; Колбинский тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 517, 526, 710, 783 үйлері шегінде; Фонтанная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159 үйлері шегінде; Халықтар достығы көшесіндегі № 1, 3, 5, 6/2, 7, 8/4, 9, 10, 11,12/1, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32/2, 35, 43, 45, 51 үйлері шегінде; Авиценна көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 18 үйлері шегінде; Вартанян көшесіндегі № 4, 10 үйлері шегінде; Высоцкий көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 19 үйлері шегінде; Ә. Молдағұлова көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7 үйлері шегінде; Есенин көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 16 үйлері шегінде; Юность көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері шегінде; Прииртышская көшесіндегі № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлері шегінде; Березовый тұйық көшесіндегі № 1, 3, 5, 7 үйлері шегінде; Лунный тұйық көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 7, 9 үйлері шегінде; Звездный тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері шегінде; Гранитный тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері шегінде; Изумрудный тұйық көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері шегінде; Зодчий тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері шегінде; Шешек тұйық көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 11 үйлері шегінде; Жюль Верн көшесіндегі № 4, 25 үйлері шегінде.
№ 9 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 42 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Воронин көшесі, 34.
Джек Лондон көшесіндегі № 1/1-1, 1/1-2, 1/1-3, 1/1-4, 2, 3, 5, 5/1, 6, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 26, 332, 357, 359, 362, 364, 413 үйлері шегінде; Цветочная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері шегінде; Художественная көшесіндегі № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20а үйлері шегінде; Фестивальная көшесіндегі № 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері шегінде; Багаев көшесіндегі № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/6, 15, 16, 16/1, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 19, 217 үйлері шегінде; О. Бөкей көшесіндегі № 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлері шегінде; Энтузиастар көшесіндегі № 1, 3, 5, 5а, 5/4, 7, 7/2, 9, 9/2, 11, 13, 15, 15/1, 15/3, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/3, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/5, 29, 37, 39/1, 41, 43, 43а, 45, 61, 67, 69, 71 үйлері шегінде; Ә. Молдағұлова көшесіндегі № 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9 үйлердің шекаралары шегінде; Вольная көшесіндегі № 1, 2-1, 2-2, 3, 4,4-1, 4-2, 5, 6, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2, 15/1, 18, 19 үйлері шегінде; Подгорное елді мекеніндегі № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/3, 16, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20/1, 21, 21/2, 21/3, 21/5, 22, 23, 23/2, 23/3, 24, 24/1, 25, 25/1, 26, 26/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28, 29, 29а, 29/2, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 46/1, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 78б, 79, 80, 80а, 81, 81а, 82, 83, 84, 84/1, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 100, 100а, 101, 101а, 102 ,103, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 143, 236 үйлері шегінде; Азовская көшесінің № 2-1, 2-2, 4, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2 үйлері шегінде; Автомобилистер көшесіндегі № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 11, 12-1, 12-2, 13, 14-1, 14-2 үйлері шегінде; Бастау көшесіндегі № 5/1, 6/1, 6/4, 9/2, 10, 11а, 11б, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4 11/5, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 22/3, 36/1, 40, 42/1 үйлері шегінде; Шаров көшесіндегі № 2, 7, 11, 15, 24/1 үйлері шегінде; Жыланды көшесіндегі № 5 үйінің шегінде; Блинная көшесіндегі № 3/1, 3/2, 8 үйлердің шегінде; Лыжный тұйық көшесіндегі № 5 үйінің шегінде; Олимпийская көшесіндегі № 1 үйінің шегінде; Бауыржан Момышұлы көшесіндегі № 5, 12, 14, 16, 27/1, 28/2, 33, 35, 48/2, 53, 55, 89, 105/3, 349, 429, 429/1 үйлері шегінде.
Бағбандық серіктестіктер: "Медик-1, 2", "Машиностроитель-4", "Природа", "Металлист-2", "Надежда КГПЦ", "Монтажник", "Монтажник-2".
№ 10 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 26" акимата города Усть-Каменогорска, улица Утепова, 1.
В границах домов: № 14, 32, 34, 36 по улице Карла Маркса; № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 38, 41, 43 по улице Утепова.
Избирательный участок № 6.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 26" акимата города Усть-Каменогорска, улица Утепова, 1.
В границах домов № 25, 29, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 33 по улице Утепова; № 24/1, 26, 28, 30 по улице Карла Маркса.
Избирательный участок № 7.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 45" акимата города Усть-Каменогорска, проспект имени Каныша Сатпаева, 3/1.
В границах домов: № 3, 5, 7, 9, 9/1, 11, 11/1, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 17/2, 17/4, 17/5, 23/1, 23/2, 23/3, 25/4, 27/2, 27/5, 29, 31, 31/1, 34/3, 34/4, 36/2, 41, 46, 61 по проспекту имени Каныша Сатпаева.
Избирательный участок № 8.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 42" акимата города Усть-Каменогорска, улица Воронина, 34.
В границах домов: № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 22а, 22/1, 24, 24а, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60/1, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140а, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168 по улице Энтузиастов; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62/1, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 94/1, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 119, 121, 123, 123/1, 125, 125а, 127, 127а, 129, 131, 133, 133а, 135 по улице Воронина; № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 517, 526, 710, 783 по переулку Колбинскому; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159 по улице Фонтанной; № 1, 3, 5, 6/2, 7, 8/4, 9, 10, 11,12/1, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32/2, 35, 43, 45, 51 по улице Дружбы народов; № 1, 2,3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 18 по улице Авиценны; № 4, 10 по улице Вартаняна; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 19 по улице Высоцкого; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7 по улице А.Молдагуловой; № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 16 по улице Есенина; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 по улице Юности; № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29,31 по улице Прииртышской; № 1, 3, 5, 7 по переулку Березовому; № 1, 3, 4, 5, 7, 9 по переулку Лунному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 по переулку Звездному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 по переулку Гранитному; № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20 по переулку Изумрудному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 по переулку Зодчему; № 1, 3, 5, 7, 9, 11 по переулку Чечекскому; № 4, 25 по улице Жюль Верна.
Избирательный участок № 9.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 42" акимата города Усть-Каменогорска, улица Воронина, 34.
В границах домов № 1/1-1, 1/1-2, 1/1-3, 1/1-4, 2,3,5,5/1, 6, 8, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 26, 332, 357, 359, 362, 364, 413 по улице Джека Лондона; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 по улице Цветочной; № 1,1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20а по улице Художественной; № 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16 по улице Фестивальной; № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/6, 15, 16, 16/1, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 19, 217 по улице Багаева; № 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 по улице О.Бокеева; № 1, 3, 5, 5а, 5/4, 7, 7/2, 9, 9/2, 11, 13, 15, 15/1, 15/3, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/3, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/5, 29, 37, 39/1, 41, 43, 43а, 45, 61, 67, 69, 71 по улице Энтузиастов; № 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9 по улице А. Молдагуловой; № 1, 2-1, 2-2, , 3, 4,4-1, 4-2, 5, 6, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2, 15/1, 18, 19 по улице Вольной; № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6а, 7, 7а, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/3, 16, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20/1, 21, 21/2, 21/3, 21/5, 22, 23, 23/2, 23/3, 24, 24/1, 25, 25/1, 26, 26/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28, 29, 29а, 29/2, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 34а, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 46/1, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78а, 78б, 79, 80, 80а, 81, 81а, 82, 83, 84, 84/1, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 100, 100а, 101, 101а, 102 ,103, 103/1, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112,130, 143, 236 в населенном пункте Подгорное; № 2-1, 2-2, 4, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2 по улице Азовской; № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 11, 12-1, 12-2, 13, 14-1, 14-2 по улице Автомобилистов; № 5/1, 6/1, 6/4, 9/2, 10, 11а, 11б, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4 11/5, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 22/3, 36/1, 40, 42/1 по улице Бастау; № 2, 7, 11, 15, 24/1 по улице Шарова; № 5 по улице Жиландинской; № 3/1, 3/2, 8 по улице Блинной; № 5 по переулку Лыжному; № 1 по улице Олимпийской; № 5, 12, 14, 16, 27/1, 28/2, 33, 35, 48/2, 53, 55, 89, 105/3, 349, 429, 429/1 по улице Бауыржана Момышулы.
Садоводческие товарищества: "Медик-1,2", "Машиностроитель-4", "Природа", "Металлист-2", "Надежда КГПЦ", "Монтажник", "Монтажник-2", "Медик-3".
Избирательный участок № 10.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 6 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Прибрежная көшесі, 85.
Рижская көшесіндегі № 3, 5, 6, 7, 11, 12, 14, 14/1, 15, 16, 17, 17, 18, 19а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/1, 43, 44, 44/4, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 45/5, 45/6, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71,73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129 үйлері шегінде; Байкальская көшесіндегі № 93а, 94, 96, 98, 98а, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 124, 125, 126, 128, 129, 131, 131/1, 133, 135, 135/1, 137, 137/1, 139, 139/1, 141, 141/1, 141-2, 141-3, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153а, 155, 155а, 156, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199 үйлері шегінде; Атлантическая көшесіндегі № 37, 37-1, 39, 39-1, 39а, 40а, 41, 42, 43, 45, 46, 46а, 46-3, 47, 49, 49/1, 50, 51, 51-3, 52, 52/1, 52-2, 53, 53-1, 54, 55, 55-2, 55-4, 56, 57, 58, 58-1, 58-3, 59, 59-2, 59-3, 60, 61, 61/4, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 77/1, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112 үйлері шегінде; Ульяновская көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 391, 39-2, 41, 41а, 41/1, 41/2, 41/3, 43, 43а, 43/1, 45, 45а, 46, 46-2, 47, 47а, 47/1, 48, 48а, 49, 50, 50-3, 51, 52, 52-3, 53, 54, 55, 55-4, 56, 56-1, 56-2, 56-3, 56-4, 57, 58, 59, 59-3, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81/1, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 үйлері шегінде; Прибрежная көшесіндегі № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 34, 36/1, 58а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80-2, 81, 81-1, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87/1, 88, 89, 89-2, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95-1, 95-2, 96, 96-1, 96-2, 97, 97-1, 97-2 үйлері шегінде; Зайсанская көшесіндегі № 1, 1-1, 1-2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13-1, 13-2, 13/3, 13-4, 14, 15, 15-1, 15-2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 25, 26-1, 26-2, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 57, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 75/1, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82-2, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 105а, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 135, 137, 157, 159 үйлері шегінде; Иртышская көшесіндегі № 3, 5, 7, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60 , 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78а, 80, 82, 84 , 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 106а, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156 үйлері шегінде; Урожайная көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45 үйлері шегінде; Прибрежная тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлері шегінде; Республиканская көшесіндегі № 1, 1а, 1б, 1в, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 5/2, 7, 7а, 7-2, 9, 9/1, 9/2, 11, 13-1, 13-2, 13-3, 15, 16/1, 17-1, 19, 21, 21-2, 23, 25, 27, 27/1, 29, 31, 39, 48 үйлері шегінде; Веерный тұйық көшесіндегі № 2, 2а, 4, 4/3, 6, 6, 7, 8, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26-1, 26-2, 28-1, 28-2, 30, 32, 34, 36а, 38, 38/1, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 46, 48, 49, 52-1, 52-2, 53 үйлері шегінде; Волжская көшесіндегі № 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 7б, 7в, 8, 9, 11, 12; Заречный тұйық көшесіндегі № 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері шегінде; Серебрянская көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21,23 үйлері шегінде; Новогодняя көшесіндегі № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3в, 4, 5, 5-1, 5-2, 6, 7, 9, 10, 10-1, 11, 11а, 12, 13, 14, 14-2, 15, 16, 17, 18, 18-3, 18-4, 19, 20, 21 үйлері шегінде; 5-ші Желтоқсан көшесіндегі № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 10-1, 12, 12а, 14, 14/2, 16, 18 үйлері шегінде; Щорс көшесіндегі № 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 30/1, 30а, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 56, 58, 58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлері шегінде; Строительдер көшесіндегі № 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 38, 40, 42 үйлері шегінде; Малея көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-1, 7-2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 16, 18, 20, 22 үйлері шегінде; Волков көшесіндегі № 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 24, 26, 28 үйлері шегінде; Рощин көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері шегінде; Васильев көшесіндегі № 12, 12/1, 12/2, 14-1, 14-2, 15, 16-1,16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22-1, 22-2, 23, 24, 26-1, 26-2, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлері шегінде; Фрунзе көшесіндегі № 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 үйлері шегінде;Черноморская көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлері шегінде; Черноморский тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері шегінде; 2-ші Ертіс көшесіндегі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а үйлері шегінде; Сельэлектро көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6 үйлері шегінде; Базовая көшесіндегі № 3/1, 3/2, 5/1, 5/3, 6, 6/1, 7, 8, 9/1, 13, 13/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 47 үйлері шегінде; Черноморский тұйық жолындағы № 3, 5, 7 үйлері шегінде..
Бағбандық серіктестіктер: "Черемушки", "Дружба-1".
№ 11 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 13 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Правда көшесі, 3.
Алейская көшесіндегі № 3, 16, 18 үйлері шегінде; 3-ші Алейская көшесіндегі № 2, 2а, 3, 5, 7, 9 үйлері шегінде; Байдуков көшесіндегі № 2, 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 22, 24а, 26, 26а, 28, 30а, 32, 34, 34а, 36, 36а, 38, 40, 40/1, 42/1, 42/2, 44, 46, 46а, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 72/1, 72/2, 74, 74/1, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92 үйлері шегінде; Глинка көшесіндегі № 3, 5, 7 үйлері шегінде; Громов көшесіндегі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3а, 4, 9, 10, 11, 13,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50 үйлері шегінде; Крутой тұйық көшесіндегі № 3а, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2 үйлері шегінде; Островский көшесіндегі № 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 14/1, 16 үйлері шегінде; Правда көшесіндегі № 7, 7А, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 26, 28/1, 30/1, 30/2, 32/1, 32-2, 34 үйлері шегінде; 2-ші Северная көшесіндегі № 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18а, 22, 26, 28, 38 үйлері шегінде; 1-ші Северная көшесіндегі № 1, 2/1, 2/2, 4, 4а, 4б, 6, 7, 8, 8а, 9, 10а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 16б, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22/1, 22/2, 22а, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 34, 34а, 34б, 35, 36, 38, 39, 39а, 39б, 40, 40а, 40б, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 47, 47а, 49, 50, 52, 53, 53а, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 86а, 87, 87а, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 104а, 106, 108, 110 үйлері шегінде; 3 – ші Северная көшесіндегі № 2, 3, 4, 6, 7, 8 үйлері шегінде; Спартак көшесіндегі № 1/а, 4, 6, 7, 8, 8а үйлері шегінде; Уральский тұйық көшесіндегі № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25 үйлері шегінде; Физкультурная көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 8, 10а, 17 үйлері шегінде; Челюскин көшесіндегі № 1, 6, 8, 8а, 10/1, 10/2, 10, 12, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 14, 16, 16/1, 16/2, 16а, 17, 18, 20а, 20б, 22, 23/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34; Челюскин тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 10, 16б үйлері шегінде; Шлюзная көшесіндегі № 1а, 1-1, 1-2, 2, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2, 6, 7, 8, 9-1, 9-2, 10, 11-1, 11-2, 12, 13-1, 13-2 үйлері шегінде; Левобережная көшесіндегі № 1/1, 2/1, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 10, 14, 28, 33, 37, 38, 38а, 40, 47, 51, 53, 58, 58а, 60, 62, 64, 133/2 үйлері шегінде; Дальняя көшесіндегі № 5, 6, 10, 41, 164, 1/1, 1/2 үйлері шегінде; Басово елді мекеніндегі үйлердің шегінде.
Бағбандық серіктестіктер: "Металлист", "Зеленый лог", "Урожай".
№ 12 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 13 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Правда көшесі, 3.
1-ші Автогаражная көшесіндегі № 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25-1, 25-2, 26, 27-1, 27-2, 28, 29-1, 29-2, 30, 32, 34, 35, 36 үйлері шегінде; 2-ші Автогаражная көшесіндегі № 1, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2, 6, 7-1, 7-2, 9, 13, 13а, 15, 15а үйлері шегінде; 3-ші Автогаражная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7 үйлері шегінде; Громов көшесіндегі № 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 3а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33-1, 33-2, 35-1, 35-2, 9, 11 үйлері шегінде; Дунаевский көшесіндегі № 1, 2, 4, 8 үйлері шегінде; Заслонов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2 үйлер шегінде; 1-ші Коммунальная көшесіндегі № 18, 20, 22, 24, 3, 5, 5а, 7, 7а, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 11, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 45, 47 үйлер шегінде; 2-ші Коммунальная көшесіндегі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлер шегінде; 1-ші Коммунальная тұйық көшесіндегі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер шегінде; 2-ші Коммунальная тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-1, 7-2, 8 үйлер шегінде; Мамедов көшесіндегі № 5, 7, 9-1, 9-2, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері шегінде; 1-ші Одесская тұйық көшесіндегі № 1-1, 1-2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 12а, 13 үйлері шегінде; 2-ші Одесса тұйық көшесіндегі № 1-1, 1-2, 2, 3-1, 3-2, 4, 6, 8 үйлері шегінде; Островский көшесіндегі № 22, 22/1, 24, 24/1, 24а, 26, 28, 28/1, 34/1, 34/3, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 42а, 43, 43а, 46а, 48а, 48б, 59, 59а , 61, 63 үйлері шегінде; Пахомов көшесіндегі № 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері шегінде; Первая көшесіндегі № 1-1, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, 18-2а үйлері шегінде; Правда көшесіндегі № 7, 7а, 13, 15, 17, 19-1, 19-2 үйлері шегінде; Просторный тұйық көшесіндегі № 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 10, 11, 12, 13/1, 13, 14, 15, 16, 17а, 18, 19, 24, 27, 30, 36 үйлері шегінде; Профсоюзная көшесіндегі № 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 35а, 36, 37, 37-1, 37-2, 37-3, 37-4, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлері шегінде; Селекционная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5-1, 5-2, 6, 7, 8, 9, 9-2, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31-1, 31-2, 32, 33-1, 33-2, 35, 37 үйлері шегінде; Станиславский көшесіндегі № 1,1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 8б, 8в, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14а, 14в, 15, 15а, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22-1, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40 үйлері шегінде; Ташкентская көшесіндегі № 1, 2, 2а, 2в, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 19, 21, 21а, 21б, 21в, 21г, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49 үйлері шегінде; Тобольская көшесіндегі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18а, 20, 22, 26, 28 үйлері шегінде; Физкультурная көшесіндегі № 1, 3, 5, 17 үйлері шегінде; Физкультурный тұйық жолындағы № 1, 3-1, 3-2, 3а-1, 3а-2, 4, 5-1, 5-2, 5а-1, 5а-2, 6, 7-1, 7-2, 8а-1, 8а-2, 9, 10, 10-1, 10-2, 10а-1, 10а-2, 12 үйлері шегінде; Челюскин көшесіндегі № 46, 48, 50 үйлері шегінде; Шмидт көшесіндегі № 9, 11, 13-1, 13-2, 15-1, 15-2 үйлері шегінде; Юмашев көшесіндегі № 1, 2-1, 2-2, 3, 4, 5-1, 5-2, 6, 7, 8 үйлері шегінде; Больничный көшесіндегі № 2, 6, 8, 10, 12, 13-1,13-2, 14, 16, 17, 19, 20, 22-1, 22-2, 24, 25, 26-1, 26-2, 28, 30-1, 30-2, 32-1, 32-2, 34-1, 34-2, 36-1, 36-2, 45/1 үйлері шегінде.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № 6" акимата города Усть-Каменогорска, улица Прибрежная, 85.
В границах домов: № 3, 5, 6, 7, 11, 12, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/1,43, 44, 44/4, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 45/5, 45/6, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129 по улице Рижской; № 93а, 94, 96, 98, 98а, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 124, 125, 126, 128, 129, 131, 131/1, 133, 135, 135/1, 137, 137/1,139, 139/1, 141, 141/1, 141-2, 141-3, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153а, 155, 155а,156, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199 по улице Байкальской; № 37, 37-1, 39, 39-1, 39а, 40а, 41, 42, 43, 45, 46, 46а, 46-3, 47, 49, 49/1, 50, 51, 51-3, 52, 52/1, 52-2, 53, 53-1, 54, 55, 55-2, 55-4, 56, 57, 58, 58-1, 58-3, 59, 59-2, 59-3, 60, 61, 61/4, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 77/1, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112 по улице Атлантической; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 391, 39-2, 41, 41а, 41/1, 41/2, 41/3, 43, 43а, 43/1, 45, 45а, 46, 46-2, 47, 47а, 47/1, 48, 48а, 49, 50,50-3, 51, 52, 52-3, 53, 54, 55, 55-4, 56, 56-1, 56-2, 56-3, 56-4, 57, 58, 59, 59-3, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81/1, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 по улице Ульяновской; № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 34, 36/1, 58а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80-2, 81, 81-1, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87/1, 88, 89, 89-2, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95-1, 95-2, 96, 96-1, 96-2, 97, 97-1, 97-2 по улице Прибрежной; № 1, 1-1, 1-2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13,13-1, 13-2, 13/3, 13-4, 14, 15, 15-1, 15-2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 25, 26-1, 26-2, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 57, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 75/1, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82-2, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 105а, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 135, 137, 157, 159 по улице Зайсанской; № 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60 , 62, 64, 66, 68, 70, 70а,72, 74, 74а, 76, 78,78а, 80, 82, 84 ,86, 88, 90, 94, 94а, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 106а, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 144, 146, 148, 150, 152, 152б, 154, 154а, 156, 156а, 156б, 158, 164 по улице Иртышской; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45 по улице Урожайной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 по переулку Прибрежному; № 1, 1а, 1б, 1в, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 5/2, 7, 7а, 7-2, 9, 9/1, 9/2, 11,13, 13-1, 13-2, 13-3, 15, 16/1, 17-1, 19, 21, 21-2, 23, 25, 27, 27/1, 29, 31, 39, 48 по улице Республиканской; № 2, 2а, 4, 4/3, 6, 7, 8, 8-2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26-1, 26-2, 28-1, 28-2, 30, 32, 34, 36а, 38, 38/1, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 46, 48, 49, 52-1, 52-2, 53 по переулку Веерному; № 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 7б, 7в, 8, 9, 11, 12 по улице Волжской; № 3, 4, 5, 6, 7, 8 по переулку Заречному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21,23 по улице Серебрянской; № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3в, 4, 5, 5-1, 5-2, 6, 6-2, 7, 9, 10, 10-1, 11, 11а, 12, 13, 14, 14-2, 15, 16, 17, 18, 18-3, 18-4, 19, 20, 21 по улице Новогодней; № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 10-1, 12, 12а, 14, 14/2, 16, 18 по улице 5-го Декабря; № 3, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 30/1, 30а, 31, 32, 33, 34, 35,36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 58, 58а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 по улице Щорса; № 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 38, 40, 42 по улице Строителей; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-1, 7-2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 16, 18, 20, 22 по улице Малея; № 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21,22, 24, 26, 28 по улице Волкова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 по улице Рощина; № 12, 12/1, 12/2, 14-1,14-2, 15, 16-1,16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22-1, 22-2, 23, 24, 26-1, 26-2, 28, 30, 32, 34, 36, 38 по улице Васильева; № 17,18,19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 по улице Фрунзе; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 по улице Черноморской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 по переулку Черноморскому; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а 11, по улице 2-ой Иртышской; № 2, 3, 4, 5, 6 по улице Сельэлектро; № 3/1, 3/2, 5/1, 5/3, 6, 6/1, 7,8,9/1, 13, 13/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 47 по улице Базовая; № 3, 5, 7 разрез Черноморский.
Садоводческие товарищества: "Черемушки", "Дружба-1".
Избирательный участок № 11.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №13" акимата города Усть-Каменогорска, улица Правды, 3.
В границах: домов № 3, 16, 18 по улице Алейской; № 2А, 2, 3, 5, 7, 9 по улице 3-ей Алейской; № 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 18Б, 22, 24а, 26, 26А, 28, 30А, 30, 32, 34, 34А, 36А, 36, 38, 40, 40/1, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 46А, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66А, 68, 70, 72/1, 72, 72/2, 74, 74/1, 76, 78, 80, 80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 106/1 по улице Байдукова; № 3, 5, 5/1,7 по улице Глинки; № 4, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50 по улице Громова; № 3/1, 3/2, 3а, 3, 4, 5/1, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 18/2 по переулку Крутому; № 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 12, 14, 14/1, 16 по улице Островского; № 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28/1, 30/1, 30/2, 30, 32, 32/1, 32/2, 34 по улице Правды; № 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18а, 22, 26, 28 по улице 2-ой Северной; № 1, 2/1, 2/2, 4, 4а, 4б, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17А, 18, 18а, 18/1, 19, 20, 20а, 21, 22, 22/1, 22/2, 22а, 23, 23а, 24, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 34, 34а, 34б, 35, 36, 38, 39, 39а, 39б, 40, 40а, 40б, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 47, 47а, 49, 50, 52, 53, 53а, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 86а, 87, 87а, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 98а, 100, 102, 104, 104А, 106, 108, 110, 112 по улице 1-ой Северной; № 2, 3, 4, 6, 7, 8 по улице 3-ей Северной; № 4, 7, 8,17,1А, 6, 8А по улице Спартака; № 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10а,11, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25 по переулку Уральскому; № 1, 6, 8, 8а, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 16а, 16Б, 17, 18, 20а, 20б, 22, 23, 23/1, 24, 24-1, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34 по улице Челюскина; № 1, 2, 3, 4б, 4, 4а, 5, 6, 10, 16б по переулку Челюскина; № 1а, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8 , 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2 по улице Шлюзной; № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2-1, 2-2, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 10, 14, 22, 28, 33, 37, 38, 38а, 40, 47, 51, 53, 58, 58а, 60, 62, 64, 133/1, 133/2 по улице Левобережной; № 5, 10, 41, 164, 1/1, 1/2 по улице Дальней; дома в населенном пункте Басово.
Садоводческие товарищества: "Металлист", "Зеленый лог", "Урожай".
Избирательный участок № 12.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №13" акимата города Усть-Каменогорска, улица Правды, 3.
В границах домов: № 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 13, 13а, 15, 15а по улице 2-ой Автогаражной; № 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29, 30, 32, 34,35, 36 по улице 1-ой Автогаражной; № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7 по улице 3-ей Автогаражной; № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3а, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2 по улице Громова; № 1, 2, 4, 8 по улице Дунаевского; № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6/1, 6/2, 6, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1,10/2, 12/1, 12/2 по улице Заслонова; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 по улице 2-ой Коммунальной; № 3, 5, 5а, 7, 7а, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 45, 47 по улице 1-ой Коммунальной; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7 по переулку Коммунальному 1; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8 по переулку Коммунальному 2; № 5, 7, 9/1, 9/2, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24 по улице Мамедова; 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 12А, 13 по переулку Одесскому 1; № 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 6, 8 по переулку Одесскому 2; № 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 24а, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 33, 34/1, 34/2, 34/3, 39, 41, 42а, 43, 43а, 46а, 48а, 48б, 48, 50, 52, 54, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 63 по улице Островского; № 2, 4, 6, 8, 10, 12 по улице Пахомова; № 1/1, 2/1, 2/2 , 3/1, 3/2 , 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19, 25 по улице Первой; № 7, 7а, 13, 15, 17, 19/1, 19/2 по улице Правды; № 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 10, 11, 12, 13/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 24, 27, 28, 30, 36 по переулку Просторному; № 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 35а, 36, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 по улице Профсоюзной; № 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 35, 37 по улице Селекционной; № 1, 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 4-1, 4-2, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 8б, 8в, 9, 10, 10-1, 10/1, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 14В, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 26, 26у, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 38-1, 40 по улице Станиславского; № 1, 2, 2а, 2в, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17,18, 19, 21, 21а, 21б, 21в, 21г, 21д, 23, 25,25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41,41а, 43, 45, 47, 49 по улице Ташкентской; № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 26, 28 по улице Тобольской; № 1, 3, 5, 7, 8 , 10А-1,17 по улице Физкультурной; № 1, 3/1, 3/2, 3а-1, 3а-2, 4, 5/1, 5/2, 5а-1, 5а-2, 6, 7/1, 7/2, 8а-1, 8а-2, 9, 10, 10/1, 10/2, 10а-1, 10а-2, 12 по переулку Физкультурному; № 46, 48, 50 по улице Челюскина; № 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2 по улице Шмидта; № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, по улице Юмашева; № 2, 6, 8, 10, 12, 13/1,13/2, 14, 16, 17, 19, 20, 22/1, 22/2, 24, 25, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 45/1, 56 по улице Больничной.

Буров көшесіндегі № 8, 8/1, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24 үйлері шегінде.
№ 22 сайлау учаскесі.
Орталығы – "КГЕ ЛТД" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің ғимараты, Ползунов көшесі, 132.
Ползунов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 41б, 42, 43, 43/1, 43б, 44, 45, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 112/1а, 114, 116, 116б, 116/1а, 116/2б, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142а, 142б, 144, 146 , 146/1, 146/2 үйлері шегінде; Димитров көшесіндегі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111/1 үйлері шегінде; Суворов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 47/а, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 67,69, 71 үйлері шегінде; Жуков көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 27/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 52, 52а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлері шегінде; Говоров көшесіндегі № 2, 4, 6, 8, 10 үйлері шегінде; Железнодорожная көшесіндегі № 1, 1а, 1/1, 2а, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/а, 4/1, 4/4, 6, 7/1, 8, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 14, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 17/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 40/1, 41, 42, 44, 46, 50, 50/1, 62, 64, 66, 66а, 68, 68а, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 84/2, 84/3, 84/4, 86, 86/б, 86/1, 86/2, 86/3, 86/4, 88, 88/2, 88/3, 90а, 92, 92/1, 92/2, 94, 94/1, 96, 98, 102, 102/2, 104, 106, 106/1, 108, 110, 112а, 116, 116а, 120, 122, 124, 124/1, 126, 198 үйлері шегінде; Лазо көшесіндегі № 1, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 үйлері шегінде; Партизанский тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 42 үйлері шегінде; Багратион көшесіндегі № 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/3, 13/4, 13/6, 14, 15, 16, 16/а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43 үйлері шегінде; Кутузов көшесіндегі № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 25, 26, 27, 27а, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 33, 33/1 үйлері шегінде; Быструшинский көшесіндегі № 1, 4а, 4а/1, 5, 6а, 6, 8, 11, 12, 13, 13а, 15, 17, 18 үйлері шегінде; Рылеев көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 76, 76/1, 76/2, 78, 80, 82, 84 үйлері шегінде; Тельман көшесіндегі № 1а, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28 үйлері шегінде; Центральная көшесіндегі № 3/1, 3/2 үйлері шегінде; Студеный тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 39а, 46 үйлері шегінде; Каменистый тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2б, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22 үйлері шегінде; Восток тұйық көшесіндегі № 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 9, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 184 үйлері шегінде.
№ 23 сайлау учаскесі.

В границах домов: № 8, 8/1, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24 по улице Бурова.
Избирательный участок № 22.
Центр – здание товарищества с ограниченной ответственностью "КГЕ ЛТД", улица Ползунова, 132.
В границах домов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 41б, 42, 43, 43/1, 43б, 44, 45, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111/1, 112, 112/1а, 114, 116, 116Б, 116/1а, 116/2б, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142а, 142б, 144, 146 , 146/1, 146/2 по улице Ползунова; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111 по улице Димитрова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 47/А, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71 по улице Суворова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 52, 52а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 по улице Жукова; № 2, 4, 6, 8, 10 по улице Говорова; № 1, 1а, 1/1, 2а, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/А, 4/1, 4/4, 6, 7/1, 8, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 14, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 17/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 40/1, 41, 42, 44, 46, 50, 64, 66, 66а, 68, 68а, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 84/2, 84/3, 84/4, 86, 86/Б, 86/1, 86/2, 86/3, 86/4, 88, 88/2, 88/3, 90а, 92, 92/1, 92/2, 94, 94/1, 96, 98, 102/2, 104, 106, 106/1, 108, 110, 112а, 116, 116а, 120, 122, 124, 126 по улице Железнодорожной; № 1, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 7/а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 по улице Лазо; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 42 по переулку Партизанскому; № 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/3, 13/4, 13/6, 14, 15, 16, 16/а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43 по улице Багратиона; № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 25, 26, 27, 27а, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 33, 33/1 по улице Кутузова; № 4а, 5, 6а, 6, 6а, 8, 11, 12, 13, 13а, 15, 17 по переулку Быструшинскому; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32/2, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 76, 76/1, 76/2, 78, 80, 82, 84 по улице Рылеева; № 1а, 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28 по улице Тельмана; № 3/1, 3/2 по улице Центральной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 39а, 46 по переулку Студеному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2б, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22 по переулку Каменистому; № 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 9, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 184 по переулку Восток.
Избирательный участок № 23.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мыза көшесі, 19.
Мыза көшесіндегі № 3, 4, 5, 5/1, 9, 11, 11/1, 13, 15, 16, 17, 17/1, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35 үйлері шегінде; Қазақстан көшесіндегі № 126 үйлері шегінде.
№ 24 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мыза көшесі, 19.
Қазақстан көшесіндегі № 104, 106, 108, 110, 110/1, 114, 116, 118, 124; Буров көшесіндегі № 25/2, 25/3, 39/1, 39/2, 41, 45, 47, 49, 51а үйлері шегінде.
№ 25 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 35 орта мектебі" комму-налдық мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 132.
Буров көшесіндегі № 9, 13, 15, 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 33, 35, 37, 39; Қабанбай батыр атындағы көшесіндегі № 118 үйлері шегінде.
№ 26 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысының мәдениет, мұрағаттар және құжатама басқармасының "Шығыс Қазақстан облысының А.С. Пушкин атындағы кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан көшесі, 102.
Қазақстан көшесіндегі № 84/1, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 98/1, 98/2, 102; Қабанбай батыр атындағы көшесіндегі № 126, 130, 134 үйлері шегінде.
№ 27 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 35 орта мектебі " коммунал-дық мемлекеттік мекемесі, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 132.
Қазақстан көшесіндегі № 78, 78а, 80, 82, 82/1, 84; Қабанбай батыр атындағы көшесіндегі № 114, 116, 120, 122, 124, 128, 136 үйлері шегінде.
№ 28 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 39 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орджоникидзе көшесі, 12а.
Пермитин көшесіндегі № 29, 31; Қабанбай батыр атындағы көшесіндегі № 89, 91, 93, 95, 97/1, 99, 99/1; Қазақстан көшесіндегі № 70, 72; Орджоникидзе көшесіндегі № 4 үйлері шегінде.
№ 29 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 38 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қасым Қайсенов атындағы көшесі, 10.
Чернышевский көшесіндегі № 22; Қасым Қайсенов атындағы көшесіндегі № 12, 30, 30а, 32; Пермитин көшесіндегі № 7, 11, 15, 15/1, 17; Қазақстан көшесіндегі № 31, 64, 64/1, 66, 68; Головков көшесіндегі № 27а, 35, 44, 46, 48, 54; Максим Горький көшесіндегі № 40, 42; Тохтаров көшесіндегі № 38, 47, 48 үйлері шегінде.
№ 30 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Көпбейінді № 3 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крылов көшесі, 35.
Жеңіс даңғылындағы № 3, 5; Славский атындағы жағалаудағы № 12, 12/1, 14, 16, 18, 20; Киров көшесіндегі № 5, 7, 9, 22; Крылов көшесіндегі № 66, 70; Нахимов тұйық көшесіндегі № 10, 13 үйлері шегінде.
№ 31 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4" акимата города Усть-Каменогорска, улица Мызы, 19.
В границах домов: № 3, 4, 5, 5/1, 9, 11, 11/1, 13, 15, 16, 17, 17/1, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35 по улице Мызы; № 126 по улице Казахстан.
Избирательный участок № 24.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4" акимата города Усть-Каменогорска, улица Мызы, 19.
В границах домов: № 104, 106, 108, 110, 110/1, 114, 116, 118, 124 по улице Казахстан; № 25/2, 25/3, 39/1, 39/2, 41, 45, 47, 49, 51а по улице Бурова.
Избирательный участок № 25.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 35" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кабанбай батыра, 132.
В границах домов: № 9, 13, 15, 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 33, 35, 37, 39 по улице Бурова; № 118 по улице имени Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 26.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная библиотека имени А.С. Пушкина" управления культуры, архивов и документации Восточно-Казахстанской области, улица Казахстан, 102.
В границах домов: № 84/1, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 98/1, 98/2, 102 по улице Казахстан; № 126, 130, 134 по улице имени Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 27.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 35" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кабанбай батыра, 132.
В границах домов: № 78, 78а, 80, 82, 82/1, 84 по улице Казахстан; № 114, 116, 120, 122, 124, 128, 136 по улице имени Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 28.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 39" акимата города Усть-Каменогорска, улица Орджоникидзе, 12а.
В границах домов: № 29, 31 по улице Пермитина; № 89, 91, 93, 95, 97/1, 99, 99/1 по улице имени Кабанбай батыра; № 70, 72 по улице Казахстан; № 4 по улице Орджоникидзе.
Избирательный участок № 29.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 38" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Касыма Кайсенова,10
В границах домов: № 22 по улице Чернышевского; № 12, 30, 30а, 32 по улице имени Касыма Кайсенова; № 7, 11, 15, 15/1, 17 по улице Пермитина; № 31, 64, 64/1, 66, 68 по улице Казахстан; № 27а, 35, 44, 46, 48, 54 по улице Головкова; № 40, 42 по улице М. Горького; № 38, 47, 48 по улице Тохтарова.
Избирательный участок № 30.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная-гимназия № 3" акимата города Усть-Каменогорска, улица Крылова, 35.
В границах домов: № 3, 5 по проспекту Победы; № 12, 12/1, 14, 16, 18, 20 по набережной имени Е.П. Славского; № 5, 7, 9, 22 по улице Кирова; № 66, 70 по улице Крылова; № 10, 13 по переулку Нахимова.
Избирательный участок № 31.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Көпбейінді № 3 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крылов көшесі, 35.
Әуезов даңғылындағы № 6, 6/1, 8, 12, 14, 16; Крылов көшесіндегі № 37, 41, 45, 45/1, 49, 49/1, 51, 53а, 65б, 68, 71, 74; Михаэлис көшесіндегі № 35, 52 үйлері шегінде.
№ 32 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Жас техниктер станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әуезов даңғылы, 5.
Әуезов даңғылындағы № 1, 3, 4, 4/1, 5а, 7, 9; Славский атындағы жағалаудағы № 22, 24; Крылов көшесіндегі № 77, 79, 79/1, 81, 81/1, 83, 87/1 үйлері шегінде.
№ 33 сайлау учаскесі.
Орталығы – "№ 30 Қазақстан-Ресей гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лихарев көшесі, 3.
Славский атындағы жағалаудағы № 24а, 24б, 26, 26а, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34; Лихарев көшесіндегі № 1, 7, 9, 10, 11, 16; Крылов көшесіндегі № 85, 87 үйлері шегінде.
№ 35 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Мұхтар Әуезов атындағы № 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Е.П.Славский атындағы жағалау, 42.
Александр Протозанов атындағы көшесіндегі № 99, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 123, 125, 129, 131, 135, 137, 141, 143, 145; Е.П.Славский атындағы жағалаудағы № 66, 68 үйлері шегінде.
№ 36 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Мұхтар Әуезов атындағы № 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Е.П.Славский атындағы жағалау, 42.
Е.П. Славский атындағы жағалаудағы № 40, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 64, 64/1 үйлер шекаралары шегінде.
№ 37 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қасым Қайсенов атындағы көшесі, 119/1.
Крылов көшесіндегі № 80, 80/1, 82, 84, 86, 88, 88/1; Қасым Қайсенов атындағы көшесіндегі № 78, 78/1, 82, 82/1, 117, 119, 121; Әуезов даңғылындағы № 11, 13, 15, 33, 35, 39, 41; Тохтаров көшесіндегі № 76а, 78, 97, 99, 99а үйлері шегінде.
№ 38 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қасым Қайсенов атындағы көшесі, 119/1.
Александр Протозанов атындағы көшесіндегі № 65, 67, 71, 75, 77, 81, 85, 89, 91; Әуезов даңғылындағы № 49, 49а, 49б; Тохтаров көшесіндегі № 80, 82; Қасым Қайсенов атындағы көшесіндегі № 84, 86, 88, 123, 123/1, 125; Крылов көшесіндегі № 104, 106, 108, 110, 112 үйлері шегінде.
№ 39 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Өскемен қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі", Өскемен қаласы әкімдігінің "Балаларға арналған орталық кітап-ханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Максим Горький көшесі, 54.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная-гимназия № 3" акимата города Усть-Каменогорска, улица Крылова, 35.
В границах домов: № 6, 6/1, 8, 12, 14, 14/1, 16 по проспекту Ауэзова; № 37, 41, 45, 45/1, 49, 49/1, 51, 53а, 65б, 68, 71, 74 по улице Крылова; № 35, 52 по улице Михаэлиса.
Избирательный участок № 32.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Станция юных техников" акимата города Усть-Каменогорска, проспект Ауэзова, 5.
В границах домов: № 1, 3, 4, 4/1, 5а, 7, 9 по проспекту Ауэзова; № 22, 24 по набережной имени Е.П. Славского; № 77, 79, 79/1, 81, 81/1, 83, 87/1 по улице Крылова.
Избирательный участок № 33.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Казахстанско-Российская гимназия № 30" акимата города Усть-Каменогорска, улица Лихарева, 3.
В границах домов: № 24а, 24б, 26, 26а, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34 по набережной имени Е.П. Славского; № 1, 7, 9, 10, 11, 16 по улице Лихарева; № 85, 87 по улице Крылова.
Избирательный участок № 35.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 17 имени Мухтара Ауэзова" акимата города Усть-Каменогорска, набережная имени Е.П. Славского, 42.
В границах домов: № 99, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 123, 125, 129, 131, 135, 137, 141, 143, 145 по улице имени Александра Протозанова; № 66, 68 по набережной имени Е.П. Славского.
Избирательный участок № 36.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 17 имени Мухтара Ауэзова" акимата города Усть-Каменогорска, набережная имени Е.П. Славского, 42.
В границах домов: № 40, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 64, 64/1 по набережной имени Е.П. Славского.
Избирательный участок № 37.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа
№ 1" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Касыма Кайсенова, 119/1.
В границах домов: № 80, 80/1, 82, 84, 86, 88, 88/1 по улице Крылова; № 78, 78/1, 82, 82/1, 117, 119, 121 по улице имени Касыма Кайсенова; № 11, 13, 15, 33, 35, 39, 41 по проспекту Ауэзова; № 76а, 78, 97, 99, 99а по улице Тохтарова.
Избирательный участок № 38.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 1" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Касыма Кайсенова, 119/1.
В границах домов: № 65, 67, 71, 75, 77, 81, 85, 89, 91 по улице имени Александра Протозанова; № 49, 49а, 49б по проспекту Ауэзова; № 80, 82 по улице Тохтарова; № 84, 86, 88, 123, 123/1, 125 по улице имени Касыма Кайсенова; № 104, 106, 108, 110, 112 по улице Крылова.
Избирательный участок № 39.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система города Усть-Каменогорска" "Центральная детская библиотека" акимата города Усть-Каменогорска, улица Максима Горького, 54.

Максим Горький көшесіндегі № 58, 69, 82; Киров көшесіндегі № 37, 39, 41, 49; Орджоникидзе көшесіндегі № 25, 29, 33, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55; Жеңіс даңғылындағы № 9, 11, 13; Әуезов даңғылындағы № 20, 20/1, 24, 60; Карл Либкнехт көшесіндегі № 36 үйлері шегінде.
№ 40 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Оқушылар шығармашылық сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Киров көшесі, 63.
Орджоникидзе көшесіндегі № 26, 30, 34, 36, 40, 44, 48, 50, 52; Александр Протозанов атындағы көшесіндегі № 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61; Киров көшесіндегі № 51, 55, 57, 59, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71 үйлері шегінде.
№ 41 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 111.
Киров көшесіндегі № 72, 74; Қабанбай батыр атындағы көшесіндегі 105, 105а, 107, 109, 115, 119, 121; Қазақстан көшесіндегі № 65 үйлері шегінде.
№ 42 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 36 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 160.
Қабанбай батыр атындағы көшесіндегі № 152, 152/1, 154, 156, 162, 164, 166; Александр Протозанов атындағы көшесіндегі № 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41 үйлері шегінде.
№ 43 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 36 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қабанбай батыр атындағы көшесі, 160.
Қазақстан көшесіндегі № 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 99/1 үйлері шегінде.
№ 44 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Фирма НКГ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Альшемали" сауда үйі, Мыза көшесі, 16/1.
Қазақстан көшесіндегі № 101, 103, 105, 107, 161; Мыза көшесіндегі № 37/1, 41, 43, 43/1, 45, 45/1, 47, 49; Александр Протозанов атындағы көшесіндегі № 1, 1/1, 3, 7/1, 41, 99, 119, 129, 145; Киров көшесіндегі № 122, 124, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 146, 147, 147а, 148, 149, 150, 151, 151/1, 151/2, 151/3, 151/1к2, 152, 153, 155, 154, 156, 156а, 156б, 157, 158, 159, 161, 163, 164, 164/1, 165, 165а, 167, 169, 171, 173, 173а, 175, 177, 177а, 181, 183, 185, 186, 191, 191а, 193, 195, 199, 201, 209, 212, 213, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 253; Головков көшесіндегі № 122, 126, 128, 130, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 149б, 150, 152, 154, 156, 159/А, 159/1, 160, 161, 163, 164, 165, 168, 170, 172, 173, 173а, 175, 176, 178, 181, 183, 185, 189, 191, 193, 193а, 195, 195а, 197, 199/А, 201, 205, 219, 229, 231; Первомайская көшесіндегі № 40, 42, 44, 46, 48; 2-ші Невская көшесіндегі № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8б, 10, 13, 14, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2; 3-ші Невская көшесіндегі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлері шегінде.
№ 45 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Фирма НКГ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Альшемали" сауда үйі, Мыза көшесі, 16/1.
Астафьев көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 37а, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 71а, 71б, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93а, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 117а, 117/1, 117/2, 117/5, 118, 119, 119/а, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161; Тимофеев көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 18/1, 16, 17. 18, 18а, 19, 20а, 20б, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 42а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 55, 55/2, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 66, 66а, 66/2, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 71а, 72, 64а, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 96б, 97, 98, 98а, 99, 100,101, 101а, 102, 103, 104, 104/1, 105, 105а, 105а/1, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 100а, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 119/1, 119/2, 120, 121, 121а, 121в, 121б, 121г, 121е, 121ж, 121и, 121к, 121л, 121/1, 122, 123, 123а, 124, 125, 125/1, 126, 127, 127а, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135/1, 137, 139, 139а, 141, 143, 145, 147, 147а, 149, 150, 150а, 151, 151а, 153, 155, 157, 159, 159а, 161, 161а, 161б, 161в, 161д, 163, 163а, 163б, 163в, 165, 165а, 165б, 165г, 167, 167/а, 167в, 167д, 167/1, 169, 169б, 169/1, 169/2, 169/6, 169б, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 195а, 197, 197а, 197б, 197в, 199, 201, 203, 205, 207; Гаджиев көшесіндегі № 1, 2, 2/2, 3, 3/2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 31/1, 32/1, 32/2, 32/3, 32, 32/а, 34, 36; Голованов көшесіндегі № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 47а, 48а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 68а, 69, 71, 72, 73; Железняк көшесіндегі № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 27, 27/а, 28, 29, 30, 31, 33, 33а; Мельничная көшесіндегі № 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 56, 58, 60; Михалкович көшесіндегі № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 27, 28, 29, 30, 31/2, 32/2; Отдельная көшесіндегі № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11б, 12, 12а, 14, 15, 16, 16а, 16б, 17, 19, 21, 21/1, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 50, 51, 51а, 51б, 51в, 51г, 51д, 51у, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 64б, 64в, 64г, 64д, 64е, 65, 66, 66а, 66б, 66/1, 67, 67/1, 67/2, 67а, 67б, 67д, 67в, 37/3,67/3, 67/4, 67/5, 68, 68/1, 69/а, 70, 72, 74, 86, 86а, 86/1, 88, 90, 90а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 120, 121м, 122, 124, 128, 135г, 165/2; 3-ші Широкая көшесіндегі № 1, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37, 39, 41а, 45а, 47б; 3-ші Широкая қиылысындағы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а; 1-ші Арычная көшесіндегі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/а, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54а, 56; 2-ші Арычная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/3, 10/4, 11, 11б, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 17, 19, 19а, 19б, 23а, 33а, 42а, 42/1, 42/2, 49; Ковпак тұйық қөшесі № 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 үйлері шегінде.
№ 46 сайлау учаскесі
Орталығы – "Флагман Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Бастау" сауда үйі, Абай даңғылы, 205.
Лесозаводская көшесіндегі № 7, 9, 9а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Транспортная көшесіндегі № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 26, 28, 33а, 33, 33/2, 35; Гвардейская көшесіндегі № 2а, 4, 13а, 14, 16, 18, 19, 20, 24, 28, 135, 131; Абай даңғылындағы № 106, 106/1, 169, 170, 172, 176, 180, 184, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 217, 218, 219, 224, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 234, 235, 236, 237а, 237б, 237д, 237е, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 257, 258, 259, 260, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 273, 275, 276, 277, 278, 279; Зыряновская көшесіндегі № 1а, 3а, 4, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 12а, 12, 13/1, 14, 16, 17а, 18, 13, 13а; Волгоградская көшесіндегі № 2, 5, 6/2, 7, 7/1, 7/5, 9, 11а, 11, 12, 21 Ульбинская көшесіндегі № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 35, 37, 39, 55, 57, 59, 61, 83, 85, 87, 93, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123, 125, 129, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181; Интернациональная көшесіндегі № 1, 2, 2а, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11; Клара Цеткин көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19; Краснодонская көшесіндегі № 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 12, 19, 20а, 22а, 26; Крайняя көшесіндегі № 1, 1а, 2, 3, 3а, 6, 6а, 8, 10, 12, 21, 21а, 23; Панфилов көшесіндегі № 1, 1а, 3, 4, 4а, 6/1, 6/2, 6, 8, 10, 10а; Молодежная көшесіндегі № 3; Колхозная көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Спортивная көшесіндегі № 5/1, 5/2, 6, 8, 8а, 8/1, 8/2, 10, 11а, 12, 18а, 18б, 20, 20а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 39; Репин көшесіндегі № 3, 5, 9; Грибоедов көшесіндегі № 5/1, 19, 20, 22, 24, 26, 43; Бурденко көшесіндегі № 1а, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 20, 22, 26а; Донская тұйық көшесі № 2а, 3, 5, 11, 21, 23; Проходная тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Загородная көшесіндегі № 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 87б, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 127, 129, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 161, 163, 165, 167, 169, 171,173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 225, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 245; Кавказская көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7а, 7б, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Кубинская көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 25; Кутяков көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7а, 7б, 7в, 7г, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 37; Рахмановская көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Уборевич көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 9/2, 11, 13, 15; Узбекская көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 үйлері шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Озеленитель", "Коммунальник".
№ 47 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Жігер" балалар-жасөспірімдер клубтарының бірлестігі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, "Альтаир" балалар-жасөспірімдер клубы" Машиностроительдер көшесі, 4.
СЦК Подхоз көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 26, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 29, 28, 28/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50б, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 84А, 85, 85а, 86, 87, 87а, 87б, 88, 88б, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 96а, 96б, 98, 98а, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134; Машиностроительдер көшесіндегі № 2, 4, 6, 8, 10; Свобода көшесіндегі № 3, 5, 7, 9; Национальная көшесіндегі № 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 ,42, 44, 44а, 46; Чиндагатуйская көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2; Зеленая көшесіндегі № 2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 32а, 34 үйлері шегінде.
"Дорожник" бағбандық серіктестігі.
№ 48 сайлау учаскесі.

В границах домов: № 58, 69, 82 по улице Максим Горького; № 37, 39, 41, 49 по улице Кирова; № 25, 29, 33, 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55 по улице Орджоникидзе; № 9, 11, 13 по проспекту Победы; № 20, 20/1, 24, 60 по проспекту Ауэзова; № 36 по улице Карла Либкнехта.
Избирательный участок № 40.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец творчества школьников" акимата города Усть-Каменогорска, улица Кирова, 63.
В границах домов: № 26, 30, 34, 36, 40, 44, 48, 50, 52 по улице Орджоникидзе; № 45, 47, 51, 53, 55, 59, 61 по улице имени Александра Протозанова; № 51, 55, 57, 59, 64, 65, 66, 67, 69, 70/1, 70/2, 71 по улице Кирова.
Избирательный участок № 41.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 1" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кабанбай батыра, 111.
В границах домов: № 72, 74 по улице Кирова; № 105, 105а, 107, 109, 115, 119, 121 по улице имени Кабанбай батыра; № 65 по улице Казахстан.
Избирательный участок № 42.
Центр - коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 36" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кабанбай батыра, 160.
В границах домов: № 152, 152/1, 154, 156, 162, 164, 166 по улице имени Кабанбай батыра; № 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41 по улице имени Александра Протозанова.
Избирательный участок № 43.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 36" акимата города Усть-Каменогорска, улица имени Кабанбай батыра, 160.
В границах домов: № 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 99/1 по улице Казахстан.
Избирательный участок № 44.
Центр – товарищество с ограниченной ответственностью "Фирма НКГ", торговый дом "Альшемали", улица Мызы, 16/1.
В границах домов: № 101, 103, 105, 107, 161 по улице Казахстан; № 37/1, 41, 43, 43/1, 45, 45/1, 47, 49 по улице Мызы; № 1, 1/1, 3, 7/1, 41 по улице имени Александра Протозанова; № 122, 124, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 146, 147, 147а, 148, 149, 150, 151, 151/1, 151/2, 151/3, 151/1к2, 152, 153, 155, 154, 156, 156а, 156б, 157, 158, 159, 161, 163, 164, 164/1, 165, 165а, 167, 169, 171, 173, 173а, 175, 177, 177а, 181, 183, 185, 186, 191, 191а, 193, 195, 199, 201, 209, 212, 213, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 253 по улице Кирова; № 122, 126, 128, 130, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 149б, 150, 152, 154, 156, 159/А, 159/1, 160, 161, 163, 164, 165, 168, 170, 172, 173, 173а, 175, 176, 178, 181, 183, 185, 189, 191, 193, 193а, 195, 195а, 197, 199/А, 201, 205, 219, 229, 231 по улице Головкова; № 40, 42, 44, 46, 48 по улице Первомайской; № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8б, 10, 13, 14, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2 по улице 2-ой Невской; № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 по улице 3-ей Невской.
Избирательный участок № 45.
Центр – товарищество с ограниченной ответственностью "Фирма НКГ", торговый дом "Альшемали", улица Мызы, 16/1.
В границах домов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 37а, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 а, 69, 69а, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93а, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 117а, 117/1, 117/2, 117/5, 118, 119, 119/А, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161 по улице Астафьева; № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 16, 17, 18, 18а, 18/1, 19, 20а, 20, 20б, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38/Б, 39, 40, 41, 42, 43, 42а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 55, 55/2, 57, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 66, 66а, 66/2, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 71а, 72, 64а, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 96б, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 101, 101а, 102, 103, 104, 104/1, 105, 105а, 105а/1, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 100а, 110/1, 110/2, 110/3, 100а, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 119/1, 119/2, 121, 121а, 121в, 121б, 121/Г, 121е, 121ж, 121и, 121к, 121л, 121/1, 122, 123, 123а, 124, 125, 125/1, 126, 127, 127а, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135/1, 137, 139, 139а, 141, 143, 145, 147, 147а, 149, 150, 150а, 151, 151а, 153, 155, 157, 159, 159а, 161, 161а, 161б, 161в, 161д, 163, 163а, 163б, 165, 165а, 167, 167/а, 169, 169б, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 163в, 165, 165а, 165б, 165г, 167, 167а, 167в, 167д, 167/1, 169, 169б, 169/1, 169/2, 169/6, 169б, 170,171, 173, 175,177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 195а, 197, 197а, 197б, 197в, 199, 201, 203, 205, 207 по улице Тимофеева; № 1, 2, 2/2, 3, 3/2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 31/1, 32/1, 32/2, 32/3, 32, 32/а, 34, 36 по улице Гаджиева; № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 43, 45, 47, 47а, 48а, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 67, 68, 68а, 69, 71, 72, 73 по улице Голованова; № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 27, 27/а, 29, 30, 31, 33, 33а по улице Железняка; № 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 56, 58, 60 по улице Мельничной; № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 36, 27, 28, 29, 30, 31/2, 32/2 по улице Михалковича; № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11б, 12, 12а, 14, 15, 16, 16а, 16б, 17, 19, 21, 21/1, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 37/3, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 50, 51, 51а, 51б, 51в, 51г, 51д, 51у, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 64б, 64в, 64д, 64е, 65, 66, 66а, 66б, 66/1, 67, 67/1, 67/2, 67а, 67б, 67/Д, 67в, 67/5, 68, 68/1, 69/А, 70, 72, 74, 86, 86а, 88, 90, 90а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 120, 121м, 122, 124, 128, 135г, 165/2 по улице Отдельной; № 1, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37, 39, 41а, 45а, 47б по улице 3-ей Широкой; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а по переулку 3-му Широкому; № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/а, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54а, 56 по улице 1-ой Арычной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/3, 10/4, 11, 11б, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 17, 19, 19а, 19б, 23а, 33а, 42а, 42/1, 42/2, 46/1, 49 по улице 2-ой Арычной; № 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 по переулку Ковпака.
Избирательный участок № 46.
Центр – товарищество с ограниченной ответственностью "Флагман Сервис", торговый дом "Бастау" проспект Абая, 205.
В границах домов: № 7, 9, 9а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 по улице Лесозаводской; № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 26, 28, 33а, 33, 33/2, 35 по улице Транспортной; № 2а, 4, 13а, 14, 16, 18, 19, 20, 24, 28, 135, 131 по улице Гвардейской; № 106, 106/1, 169, 170, 172, 176, 180, 184, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 217, 219, 224, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 234, 235, 236, 237б, 239, 242, 243, 244, 245, 246, 248, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 257, 258, 259, 260, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 271, 273, 275, 277, 279 по проспекту Абая; № 1а, 3а, 4, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 12а, 12, 13/1, 14, 16, 17а, 18, 13, 13а по улице Зыряновской; № 2, 5, 6/2, 7, 7/1, 7/5, 9, 11а, 11, 12, 21 по улице Волгоградской; № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 31, 35, 37, 39, 55, 57, 59, 61, 83, 85, 87, 93, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123, 125, 129, 127, 131, 133, 135, 137,139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181 по улице Ульбинской; № 1, 2, 2а, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11 по улице Интернациональной; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19 по улице К. Цеткин; № 1, 1/2 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 12, 19, 20а, 22а, 26 по улице Краснодонской; № 1, 1а, 2, 3, 3а, 6, 6а, 8, 10, 12, 21, 21а, 23 по улице Крайней; № 1, 1а, 3, 4, 4а, 6/1, 6/2, 6, 8, 10, 10а по улице Панфилова; № 3 по улице Молодежной; № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 по улице Колхозной; № 5/1, 5/2, 6, 8, 8а, 8/1, 8/2, 10, 11а, 12, 18а, 18б, 20, 20а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 39 по улице Спортивной; № 3, 5, 9 по улице Репина; № 5/1, 19, 20, 22, 24, 26, 43 по улице Грибоедова; № 1а, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 20, 22, 26А по улице Бурденко; № 2а, 3, 5, 11, 21, 23 по переулку Донскому; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 по переулку Проходному; № 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 87б, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 127, 129, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 161, 163, 165, 167, 169, 171,173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 225, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 245 по улице Загородной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7а, 7б, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25 по улице Кавказской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 25 по улице Кубинской; № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7а, 7б, 7в, 7г, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 37 по улице Кутякова; № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 по улице Рахмановской; № 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 9/2, 11, 13, 15 по улице Уборевича; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32 по улице Узбекской.
Садоводческие товарищества: "Озеленитель", "Коммунальник".
Избирательный участок № 47.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорское объединение детско-подростковых клубов "Жігер" акимата города Усть-Каменогорска, детско-подростковый клуб "Альтаир", улица Машиностроителей, 4.
В границах домов: № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 26, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 29, 28, 28/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50б, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 84А, 85, 85а, 86, 87, 87а, 87б, 88, 88б, 89, 90,91,92,94, 96, 96а, 96б, 98, 98а, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114а, 116, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134 по улице Подхоз СЦК; № 2, 4, 6, 8, 10 по улице Машиностроителей; № 3, 5, 7, 9 по улице Свободы; № 1, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13, 13б, 15, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27а, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 44/1, 44/2, 46 по улице Национальной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1 по улице Чиндагатуйской; № 2, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 32а, 34 по улице Зеленой;
Садоводческое товарищество: "Дорожник".
Избирательный участок № 48.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 18 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Согринская көшесі, 138а.
Дружинниктер көшесіндегі № 1, 1а, 2, 2/а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24а, 26, 28, 29, 30; Юннаттар көшесіндегі № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Лучистая көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Согринская көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 120, 120/1, 122,123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147а, 147б, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156а, 157, 158, 159; Депутаттар көшесіндегі № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34А, 31б, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 75б, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96; Агрономическая көшесіндегі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9/1, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 39, 40; Бортников көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20б, 22, 24, 24/1, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 46; Городская көшесіндегі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30а, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40б, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 72а, 38б, 73, 74, 75, 76,77, 78, 79, 80, 80а, 80б, 80в, 81, 81а, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 89а, 91, 93, 93а, 95, 95а, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104а, 104, 105, 105а, 106, 106а, 106б, 107, 108, 109; Гражданская көшесіндегі № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 100, 102, 103, 104а, 104, 105, 105а,106, 106а, 106б, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Кленовая тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а; Сибирская көшесіндегі № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 6, 6а, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26а, 28, 30, Скалистая көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56в, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Сосновая көшесіндегі № 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 33б; Тальниковая көшесіндегі № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54а, 54б, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/1, 70/2, 72, 72б, 74, 76, 78, 78а, 78б, 80, 82, 82/1, 82/2, 89; Титан көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70/1, 70/2, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82/1, 82/2, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98/1, 98/2; Городской қиылысындағы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Фигурный тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Яблоневая көшесіндегі № 1, 2, 2а, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22 үйлері шегінде.
Бағбандық серіктестіктер: "Солнечный", "Прогресс".
№ 49 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 18" акимата города Усть-Каменогорска, улица Согринская, 138а.
В границах домов: № 1, 2, 2/А, 3, 4, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16а, 18, 18а, 20, 24, 26, 28, 30 по улице Дружинников; № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 по улице Юннатов; № 1, 3, 5, 7, 11, 13 по переулку Лучистому; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 120, 122,123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147а, 147б, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 по улице Согринской; № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31б, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96 по улице Депутатов; № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 39, 40 по улице Агрономической; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20б, 22, 24, 24/1, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 46 по улице Бортникова; № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30а, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36а, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40б, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 72а, 38б, 73, 74, 75, 76,77, 78, 79, 80, 80а, 80б, 80в, 81, 81а, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 89а, 91, 93, 93а, 95, 95а, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104а, 104, 105, 105а, 106, 106а, 106б, 107, 108, 109 по улице Городской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60б, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 100, 102, 103, 104а, 104, 105, 105а,106, 106а, 106б, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125 по улице Гражданской; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а по улице Кленовой; № 2, 2а, 2б, 3, 4, 6, 6а, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26а, 30 по улице Сибирской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 по улице Скалистой; № 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 33б по улице Сосновой; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 53, 54, 54а, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/1, 70/2, 72, 74, 78, 80, 82, 82/1, 82/2, 89 по улице Тальниковой; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70/1, 70/2, 70, 71, 71а, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82/1, 82/2, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98 по улице Титановой; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 по переулку Городскому; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 по переулку Фигурному; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22 по переулку Яблоневому.
Садоводческие товарищества: "Солнечный", "Прогресс".
Избирательный участок № 49.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 23 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Усть-Каменогорская көшесі,11.
Менделеев көшесіндегі № 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Дружинниктер көшесіндегі № 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Юннаттар көшесіндегі № 57, 58, 58а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 89б, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99,100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 124, 126, 130, 132; Каспийская көшесіндегі № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40, 40а, 41, 42, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70; Депутаттар көшесіндегі № 83, 85, 91, 93, 93б, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122б, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143; Лучистый тұйық көшесіндегі № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12; Согринская көшесіндегі № 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 206, 208, 210, 212, 212а, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 230а, 230б, 232, 234, 236, 238, 240; Безымянный тұйық көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Дружинниктер қиылысындағы № 1, 2б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Вешний тұйық көшесіндегі № 1, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Ветерандар көшесіндегі № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5А, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29/1, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 36, 38 үйлері шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Металлург-3", "Восточник-5", "Восточник-6".
№ 50 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлік қоғамының Мәдениет Үйі, Менделеев көшесі, 6.
Согринская көшесіндегі № 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 256/2, 258, 258/2, 260, 260а, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288; Каспийская көшесіндегі № 69, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90; Депутаттар көшесіндегі № 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170, 170а, 171, 172, 172а, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 185а, 187, 189, 191, 193, 195; Геройлар көшесіндегі № 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Целиноградская көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 55, 57; Весенняя көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18а, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Охотская көшесіндегі № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10 , 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ,41, 41а, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108а, 110, 112, 114, 116, 122, 124, 126, 128; Постышев көшесіндегі № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 8; Менделеев көшесіндегі № 1, 3, 7, 8, 9, 10; Усть-Каменогорская көшесіндегі № 2, 4, 6а, 8, 10, 14, 16; Фасадная көшесіндегі № 2, 4, 10; Егоров көшесіндегі № 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5а, 6, 7; Солдатский тұйық көшесіндегі № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Коршуново стансасындағы № 1, 2, 3, 4, 6/1, 6/2; ТМК подхозы № 1/1, 1/2, 3/1, 4/1, 4/2 үйлері шегінде.
№ 51 сайлау учаскесі.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 23" акимата города Усть-Каменогорска, улица Усть-Каменогорская, 11.
В границах домов: № 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 по улице Менделеева; № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 69а, 71, 73, 77, 79, 81 по улице Дружинников; № 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 89б, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 110б, 110а, 112, 114, 116, 118, 120, 120а, 122, 124, 126, 130, 132 по улице Юннатов; № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70 по улице Каспийской; № 83, 85, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122б, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 133, 135, 137, 139, 139а, 141, 143, 145 по улице Депутатов; № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12 по переулку Лучистому; № 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 206, 208, 210, 212, 212а, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 230а, 230б, 232, 234, 236, 238, 240 по улице Согринской; № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23 по переулку Безымянному; № 1, 1а, 2б, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а по разрезу Дружинников; № 1, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 по переулку Вешнему; № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5А, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10А, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29/1, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 34, 36, 38 по улице Ветеранов.
Садоводческие товарищества: "Металлург-3", "Восточник-5", "Восточник-6".
Избирательный участок № 50
Центр – Дом культуры акционерного общества "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат", улица Менделеева, 6.
В границах домов: № 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 256/2, 258, 258/2, 260, 260а, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288 по улице Согринской; № 69, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90 по улице Каспийской; № 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170, 170а, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 185а, 187, 189, 191, 193, 195 по улице Депутатов; № 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 14, 16, 18 по улице Героев; № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/2, 53, 55, 57 по улице Целиноградской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 24/а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 по улице Весенней, № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10 , 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ,41, 41а, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108а, 110, 112, 114, 116, 122, 124, 126, 128 по улице Охотской; № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 8 по улице Постышева; № 1, 3, 7, 8, 9, 10 по улице Менделеева; № 2, 4, 6а, 8, 10, 14, 16 по улице Усть-Каменогорской; № 2, 4, 10 по улице Фасадной; № 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5а, 6, 7 по улице Егорова; № 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 по переулку Солдатскому; № 1, 2, 3, 4 станции Коршуново; № 1/1, 1/2, 3/1, 4/1, 4/2 подхоз ТМК.
Избирательный участок № 51.

Орталығы – "Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлік қоғамының № 2 жатақханасы, Егоров көшесі, 19.
Менделеев көшесіндегі № 2, 4; Егоров көшесіндегі № 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33; Усть-Каменогорская көшесіндегі № 22; Бобровская көшесіндегі № 2, 4, 6/1; Тенистая көшесіндегі № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 28, 34/1, 34/2, 34, 36, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 38, 40, 40/1, 40/2, 41/1, 42/1, 42/2, 42, 44, 44/1, 44/2, 45/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48, 50, 50/1, 50/2, 67, 73, 75, 100, 114, 115, 117, 119, 291, 292; Тепличная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 30, 32, 33/1, 33/2, 34, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 41, 42, 43/1, 43/2, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66; Цветочная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36/1, 36/2, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 65, 72; Родниковая көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 31, 32, 38, 39, 40, 45, 70, 72, 80, 92, 93, 94, 98, 96, 109, 188, 189б; Родниковая тұйық көшесіндегі № 7, 15; Рябиновая көшесіндегі № 3, 4, 9, 10, 14, 15, 16, 38, 39, 40, 75, 80, 88, 92, 93, 94, 96, 97, 98; Васильковая көшесіндегі № 69 үйлері шегінде.
"Титан" бағбандық серіктестігі.
№ 52 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 33 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 28 тұрғын аудан, Мұстафа Шоқай көшесі, 48.
Прудхоз ауылындағы Степная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6; Дорожная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Центральная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16 үйлері шегінде.
Ново-Явленка ауылының Степная көшесіндегі № 2/2, 2/1, 4, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 7, 9; Новая көшесіндегі № 1/1, 1/2, 3/а; Садовая көшесіндегі № 1, 3/а 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2; Почтовая көшесіндегі № 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20, 24; Центральная көшесіндегі № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6/2, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19/1, 19/2, 20, 20а, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2; Рабочая көшесіндегі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 4/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11А, 11в, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37а, 37, 39, 41, 43, 45; Коммунарлар көшесіндегі № 1, 2, 3, 3/, 4/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Береговая көшесіндегі №1/1, 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 9; Овражная көшесіндегі № 1, 1/а, 1/1, 3/12, 2, 2/а, 2/б, 3/1, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9/а, 10, 20/1, 18, 20/2, 22/1, 22/2; Ларионов көшесіндегі № 2, 4, 8, 8а, 10, 12, 14, 18; Зеленая көшесіндегі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15, 20, 20/1; Тихая көшесіндегі № 2, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7/1, 7/11, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 17/а, 19/а ,19/а үйлері шегінде.
28-тұрғын аудандағы Ақ жауын көшесіндегі № 1, 2, 3 , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Алаш көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 2/1, 4/1, 6/1, 8/1, 10/1, 12/1, 14/1, 16/1, 18/1, 20/1, 22/1, 24/1, 26/1, 28/1, 30/1, 32/1, 34/1,36/1; Шарапат көшесіндегі № 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27; Шаңырак көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20; Достық көшесіндегі № 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Қыран көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28; Үміт көшесіндегі № 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27; Хасен Оралтай көшесіндегі № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 32/1, 34, 34/1, 36, 36/1, 38, 38/1, 40; Бай өлке көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42; Нұр бесік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39; Мустафа Шоқай көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Сарыарқа көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Кербуға көшесіндегі № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Жасұлан көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Орда көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Ер Жәнібек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47; Бәйтерек көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлері шегінде.

Центр – общежитие № 2 акционерного общества "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат", улица Егорова, 19.
В границах домов: № 2, 4 по улице Менделеева; № 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33 по улице Егорова; № 22 по улице Усть-Каменогорской; № 2, 4, 6/1 по улице Бобровской; № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 28, 34/1, 34/2, 34, 36, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 38, 40, 40/1, 40/2, 41/1, 42/1, 42/2, 42, 44, 44/1, 44/2, 45/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48, 50, 50/1, 50/2, 67, 73, 75, 100, 114, 115, 117, 119, 291, 292 по улице Тенистой; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 30, 32, 33/1, 33/2, 34, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 41, 42, 43/1, 43/2, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66 по улице Тепличной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36/1, 36/2, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 65, 72 по улице Цветочной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 31, 32, 38, 39, 40, 45, 70, 72, 80, 92, 93, 94, 98, 96, 109, 188, 189б по улице Родниковой; № 7, 15 по переулку Родниковому; № 3, 4, 9, 10, 14, 15, 16, 38, 39, 40, 75, 80, 88, 92, 93, 94, 96, 97, 98 по улице Рябиновой; № 69 по улице Васильковой.
Садоводческое товарищество: "Титан".
Избирательный участок № 52.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 33" акимата города Усть-Каменогорска, 28 жилой район, улица Мұстафа Шоқай, 48.
В границах домов села Ново-Явленка: № 1, 2/1, 4, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 2, 4, 5, 6, 8, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 16/2, 7, 9 по улице Степной; № 1/1, 1/2, 3/а по улице Новой; № 1, 2, 3/1, 3/2, 3/а, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2 по улице Садовой; № 1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20, 24 по улице Почтовой; № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19/1, 19/2, 20, 20а, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2 по улице Центральной; № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11а, 11в, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37а, 37, 39, 41, 43, 45 по улице Рабочей; № 1, 2, 3, 4/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 по улице Коммунаров; № 1/1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 9 по улице Береговой; № 1/1, 3/1, 2/а, 2/б, 3/1, 4/2, 5, 6, 7, 18, 20/1, 20/1, 22/2 по улице Овражной; № 2, 4, 8а, 10, 12, 14, 18 по улице Ларионова; № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2 , 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15, 20, 20/1 по улице Зеленой; № 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 9, 12, 13, 14, 19/а, по улице Тихой.
В границах домов 28 жилого района: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 по улице Ақ Жауын; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 2/1, 4/1, 61, 8/1, 10/1, 12/1, 14/1, 16/1, 18/1, 20/1, 22/1, 24/1, 26/1, 28/1, 30/1, 32/1, 34/1, 36/1 по улице Алаш; № 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 6/1, 7, 8/, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 по улице Шарапат; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24 по улице Шаңырак; № 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 по улице Достық; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 по улице Қыран; № 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 по улице Үміт; № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1 ,30, 31, 32, 32/1, 34, 34/1, 36, 36/1, 38, 38/1, 40 по улице Хасен Оралтай; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42 по улице Бай өлке; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 по улице Нұр бесік; 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73 по улице Мұстафа Шоқай; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 по улице Сарыарқа; № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 по улице Кербұға; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 по улице Жасұлан; № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 по улице Орда; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,45, 47 по улице Ер Жәнібек; № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 по улице Бәйтерек;

Бағбандық серіктестіктері: "Иртыш", "Тау", "Залив", "Залив-1", "Залив-2", "Дачи Комитета охраны природы", "Ермак", "Ермак-2", "Электрон", "Южный", "Иртыш", "Логос".
№ 57 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Ахмер орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңа-Ахмер ауылы.
Жаңа-Ахмер ауылының Ново-Ахмирово көшесінің № 1/2, 1/6, 2/2, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 70, 75, 116, 129, 131, 277, 585, 686, 689, 691, 698, 709, 715, 717, 784, 785, 791, 809, 819, 820, 822, 843, 857, 863 үйлері шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Звездный", "Звездный – 1", "Звездный – 2", "Металлург – 5", "Подснежник – 2".
№ 64 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім беру басқармасының "Өскемен көпсалалы технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекеме орталығы, Лермонтов көшесі, 50.
Шолохов көшесінің № 3, 5, 7, 9, 11; Крупская көшесінің № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 46, 48, 48а, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62а, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87а; Калинин көшесінің № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Красин көшесінің № 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 45, 47, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 81а, 85, 85а, 87, 91, 93, 97, 101, 103, 107; Лермонтов көшесінің № 1, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 42а, 43, 49, 51, 53, 55, 57; Степан Разин көшесінің № 1, 2, 4, 5а, 5, 6, 7а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 33, 35, 36; Роза Люксембург көшесінің № 7, 13, 13а, 15,17,18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 39; Тихая көшесінің № 13/1, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43; Ворошилов көшесінің № 4, 4/1,10а; Абай даңғылының № 14, 16; Краснофлотская көшесінің № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 42; Тимирязев көшесінің № 1, 3, 5, 10, 16, 18, 20, 22; Лысенко көшесінің № 7, 9, 10, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 20; Авиационная қиылысының № 3, 5, 7, 8, 8б, 10, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 14, 18, 20, 20а, 21, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 29а;Ростов тұйық көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Саратов тұйық көшесіндегі № 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14; 1-ші Богдан Хмельницкий тұйық көшесіндегі № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27; 2-ші Богдан Хмельницкий тұйық көшесіндегі 10, 12, 14, 16, 16а, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23; 3-ші Богдан Хмельницкий тұйық көшесіндегі № 4, 6, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40; Карагандинская тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Заливной тұйық көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9; Балтийский тұйық көшесінің № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 37, 40 үйлері шегінде.
№ 65 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Өскемен қызмет көрсету саласы колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай даңғылы, 10.

Садоводческие товарищества: "Иртыш", "Тау", "Залив-2", "Дачи Комитета охраны природы", "Залив-1", "Залив", "Ермак-2", "Ермак", "Электрон", "Южный", "Иртыш", "Логос".
Избирательный участок № 57.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Ахмеровская средняя школа" акимата города Усть-Каменогорска, село Ново-Ахмирово.
В границах домов села Ново-Ахмирово: № 1/2, 1/6, 2/2, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 70, 75, 116, 129, 131, 277, 585, 686, 689, 691, 698, 709, 715, 717, 784, 785, 791, 809, 819, 820, 822, 843, 857, 863.
Садоводческие товарищества: "Звездный", "Звездный – 1", "Звездный – 2", "Металлург – 5", "Подснежник – 2".
Избирательный участок № 64.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский многопрофильный технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Лермонтова, 50.
В границах домов: № 3, 5, 7, 9, 11 по улице Шолохова; № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 46, 48, 48а, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62а, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87а по улице Крупской; № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38 по улице Калинина; № 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 36, 37, 40, 41 , 47, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70,71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 81а, 85, 85а, 87, 91, 93, 97, 101, 103, 107 по улице Красина; № 1, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14,15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 42а, 49, 51, 53, 55, 57 по улице Лермонтова; № 1, 2, 4, 5а, 5, 6, 7а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36 по улице Степана Разина; № 7, 13, 13а, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21,22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 39 по улице Розы Люксембург; № 13/1, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43,45 по улице Тихой; № 4, 4/1,10а по улице Ворошилова; № 14, 16 по проспекту Абая; № 2, 3,4, 6, 8, 10,14, 42 по улице Краснофлотской; № 1, 3, 5, 10, 16, 18, 20, 22 по улице Тимирязевой; № 8, 10, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 17а, 17/1, 17/2, 18, 20 по улице Лысенко; № 3, 5, 7, 8, 8б, 10, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 14, 18, 20, 20а, 21, 23, 24, 24А, 25, 27, 29, 29а по переулку Авиационному; № 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 15 по переулку Ростовскому; № 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14 по переулку Саратовскому; № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 по переулку 1-ому Богдана Хмельницкого; № 10, 12, 14, 16, 16а, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23 по переулку 2-ому Богдана Хмельницкого; № 4, 6, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40 по переулку 3-му Богдана Хмельницкого; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 по переулку Карагандинскому; № 1, 3, 5, 7, 9 по переулку Заливному; № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 37, 40 по переулку Балтийскому.
Избирательный участок № 65.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж сферы обслуживания" управления образования Восточно-Казахстанской области, проспект Абая, 10.

Красин көшесінің № 1, 1/1, 3, 8/1, 8/5, 11, 14б үйлері шегінде.
№ 66 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай даңғылы, 5в.
Абай даңғылының № 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 13, 13/1, 13/2, 15, 17; Михаэлис көшесінің № 1; Космическая көшесінің № 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 14/2; Красин көшесінің № 14а; үйлері шегінде.
№ 67 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан обылысы білім беру басқармасының "Дарынды балаларға арналған № 34 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, 30/1.
Космическая көшесінің № 10, 12, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/3, 16, 21, 21/1; Михаэлис көшесінің № 3, 12 үйлерінің шегінде.
№ 68 сайлау бөлімшесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан обылысы білім басқармасының "Дарынды балаларға арналған № 34 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, 30/1.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 20, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 28, 30, 32; Космическая көшесінің № 3, 3/1, 4, 5/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17 үйлері шегінде.
№ 69 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ғылым және білім беру министрлігінің "Дәулет Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, 4.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 2, 6, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 18; Космическая көшесінің № 4/1, 6/1, 8/1, 8/2; Достоевский көшесінің № 17 үйлері шегінде.
№ 70 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Қ. Нұрғалиев атындағы № 43 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дзержинский көшесі, 7.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 1, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 9/2, 11, 11/1, 11/2; Дзержинский көшесінің № 1, 3; Астана көшесінің № 4, 6, 6/1, 8 үйлері шегінде.
№ 71 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Қ. Нұрғалиев атындағы № 43 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дзержинский көшесі, 7.
Астана көшесінің № 8/2, 10, 12, 12/1, 14, 14/1, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1; Дзержинский көшесінің № 5, 9, 9/1, 13 үйлері шегінде.
№ 72 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 10 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Потанин көшесі, 25/2.
Астана көшесінің № 28; Дзержинский көшесінің № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22 ; Потанин көшесінің № 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері шегінде.
№ 73 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Александр Гумбольдт атындағы № 12 шет тілдерді тереңдетіп оқытатын мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дзержинский көшесі, 30/1.

В границах домов: № 1, 1/1, 3, 8/1, 8/5, 11, 14б по улице Красина.
Избирательный участок № 66.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9" акимата города Усть-Каменогорска, проспект Абая, 5в.
В границах домов: № 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 13, 13/1, 13/2, 15, 17 по проспекту Абая; № 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 14/2 по улице Космической; № 14а по улице Красина; № 1 по улице Михаэлиса.
Избирательный участок № 67.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Специализи-рованная школа-лицей № 34 для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области, проспект Тәуелсіздік (Независимости), 30/1.
В границах домов: № 10, 12, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/3, 16, 21, 21/1 по улице Космической; № 3, 12 по улице Михаэлиса.
Избирательный участок № 68.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Специализи-рованная школа-лицей № 34 для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области, проспект Тәуелсіздік (Независимости), 30/1.
В границах домов: № 20, 22, 24, 24/1, 26, 26/1, 28, 30, 32 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 3, 3/1, 4, 5/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17 по улице Космической.
Избирательный участок № 69.
Центр – республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Даулета Серикбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан, проспект Тәуелсіздік (Независимости), 4.
В границах домов: № 2, 6, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 18 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 4/1, 6/1, 8/1, 8/2 по улице Космическая; № 17 по улице Достоевского.
Избирательный участок № 70.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 43 имени К. Нургалиева" акимата города Усть-Каменогорска, улица Дзержинского, 7.
В границах домов: № 1, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 9/2, 11, 11/1, 11/2 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 1, 3 по улице Дзержинского; № 4, 6, 6/1, 8 по улице Астаны.
Избирательный участок № 71.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 43 имени К. Нургалиева", улица Дзержинского, 7.
В границах домов: № 8/2, 10, 12, 12/1, 14, 14/1, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1 по улице Астаны; № 5, 9, 9/1, 13 по улице Дзержинского.
Избирательный участок № 72.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 10" акимата города Усть-Каменогорска, улица Потанина, 25/2.
В границах домов: № 28 по улице Астана; № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 20, 22 по улице Дзержинского; № 13, 15, 17, 19, 21, 23 по улице Потанина.
Избирательный участок № 73.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 40" акимата города Усть-Каменогорска, улица Дзержинского, 30/1.

Дзержинский көшесінің № 24, 26; Астана көшесінің № 30, 32, 32/1, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1; Потанин көшесінің № 31/1, 45 үйлері шегінде.
№ 74 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ғылым және білім беру министрлігінің "Дәулет Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемелекеттік кәсіпорны, Д. Серікбаев көшесі, 19.
Потанин көшесінің № 37, 39, 41, 43; Д. Серікбаев көшесінің № 23, 23/1, 23/2, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49 үйлері шегінде.
№ 75 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Политехникалық колледжі", коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Д. Серікбаев көшесі, 5.
Потанин көшесінің № 8, 10, 16, 18, 25, 27, 27/1, 27/2, 29, 31, 33, 35; Д.Серікбаев көшесінің № 1/1, 1/2, 3, 9 үйлері шегінде.
№ 76 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Медициналық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, 30-шы Гвардиялық дивизиясы көшесі, 44.
30-шы Гвардиялық дивизиясы көшесінің № 46, 48; Виноградов көшесінің № 5, 6, 8, 10; Карбышев көшесінің № 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлері шегінде.
№ 77 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 37 көпбейіңді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Амурская көшесі, 12.
Виноградов көшесі бойынша № 12, 12/1, 16, 16/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29; Айтықов көшесі бойынша № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 66, 68, 72, 74, 76/2, 76, 78, 80 үйлердің шекаралары шегінде.
№ 78 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ғылым және білім беру министрлігінің "Дәулет Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, 30-шы Гвардиялық дивизиясы көшесі, 34.
30-шы Гвардиялық дивизиясы көшесінің № 24, 26, 28, 30, 38, 40, 42; 1-ші Набережная көшесінің № 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67-2, 69, 69а үйлері шегінде.
№ 79 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Амурская көшесі,1.
Амурская көшесінің № 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 10; 30-шы Гвардиялық дивизия көшесінің № 16, 18, 20; Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25/1 үйлері шегінде.
№ 80 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 37 көпбейіңді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Амурская көшесі, 12.

В границах домов: № 24, 26 по улице Дзержинского; № 30, 32, 32/1, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1 по улице Астаны; № 31/1, 45 по улице Потанина.
Избирательный участок № 74.
Центр – республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Д. Серикбаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Д. Серикбаева, 19.
В границах домов: № 37, 39, 41, 43 по улице Потанина; № 23, 23/1, 23/2, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49 по улице Д. Серикбаева.
Избирательный участок № 75.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорский политехнический колледж", улица Д. Серикбаева, 5.
В границах домов: № 8/10, 16, 18, 25, 27, 27/1, 27/2, 29, 31, 33, 35 по улице Потанина; № 1/1, 1/2, 3, 9 по улице Д. Серикбаева.
Избирательный участок № 76.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорский медицинский колледж", улица 30-й Гвардейской дивизии, 44.
В границах домов: № 46, 48 по улице 30-ой Гвардейской дивизии; № 5, 6, 8, 10 по улице Виноградова; № 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 по улице Карбышева.
Избирательный участок № 77.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя многопрофильная школа № 37" акимата города Усть-Каменогорска, улица Амурская, 12.
В границах домов: № 12, 12/1, 16, 16/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29 по улице Виноградова; № 42, 44, 46, 48, 50, 52, 66, 68, 72, 74, 76/2, 76, 78, 80 по улице Айтыкова.
Избирательный участок № 78.
Центр – республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный технический университет имени Д. Серикбаева", Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица 30-й Гвардейской дивизии, 34.
В границах домов: № 24, 26, 28, 30, 38, 40, 42 по улице 30-ой Гвардейской дивизии; № 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61а, 63, 65, 67, 69, 69а по улице 1-ой Набережной.
Избирательный участок № 79.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский гуманитарный колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Амурская, 1.
В границах домов: № 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 10 по улице Амурской; № 16, 18, 20 по улице 30-й Гвардейской дивизии; № 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25/1 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости).
Избирательный участок № 80.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя обще-образовательная разноуровневая многопрофильная школа № 37" акимата города Усть-Каменогорска, улица Амурская, 12.

Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 31, 31/1, 31/3, 33, 35, 35/1, 35/2; Амурская көшесінің № 14, 16, 16/а, 18, 20 үйлері шегінде.
№ 81 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 29 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Образцовая көшесі, 6.
Белинский көшесінің № 35, 35/а, 37, 40, 42, 44, 46; Ворошилов көшесінің № 155, 157, 157/1; Образцовая көшесінің № 1; Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48, 50, 52 үйлері шегінде.
№ 82 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 20 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматинская көшесі, 54.
Алматинская көшесінің № 50, 52, 56, 58, 71, 77; Тимирязев көшесінің № 178а, 180; Михаэлис көшесінің № 21 үйлері шегінде.
№ 83 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 20 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматинская көшесі, 54.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 40, 42, 44; Тимирязев көшесінің № 179, 179в, 181, 182, 183, 185; Алматинская көшесінің № 60, 72 үйлері шегінде.
№ 84 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Ағайынды Абдуллиндер атындағы Шығыс Қазақстан өнер колледжі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, 30-шы Гвардиялық дивизиясы көшесі,4.
30-шы Гвардиялық дивизия көшесінің № 6/1, 8; Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 34, 34/1, 36, 36/2, 38; Михаэлис көшесінің № 7, 9, 15а, 17, 19, 19/1; Тимирязев көшесінің № 179а, 179б үйлері шегінде.
№ 86 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 11 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тимирязев көшесі, 177.
Ворошилов көшесінің № 143, 143/1, 145, 145/1, 147, 147/1; Михаэлис көшесінің № 11, 13, 15, 16, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 26, 26/1 үйлері шегінде.
№ 87 сайлау учаскесі.
Орталығы - Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ворошилов көшесі, 89.
Михаэлис көшесінің № 2, 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 8/2, 10/1, 12/1, 14, 14/1, 16/1; Ворошилов көшесінің № 87, 91, 93, 95, 95/1, 97 үйлері шегінде.
№ 88 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Өскемен кәсіби дайындық және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бажов көшесі, 14.
Абай даңғылы бойынша № 21; Бажов көшесінің № 1, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 1/11, 1/13, 1/15; Ворошилов көшесінің № 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 96/2, 98, 100, 102, 104, 108, 110 ; Калинин көшесінің № 76/1; Советская көшесінің № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 14; Советский тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Тургенев көшесінің № 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 33, 35, 37; Смирнов көшесінің № 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,18; Чапаев көшесінің № 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; ; Киевская көшесінің № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65,66; Чапаевский тұйық көшесінің № 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 4/3, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14; Студенческий тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1; Краснознаменный тұйық көшесінің № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57а, 59а, 61 үйлері шегінде.
№ 90 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Бажов көшесі, 7.
Алматинская көшесінің № 1, 1а, 2, 3а, 3б, 4,4а, 7, 8, 8а, 9,12,13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34; Ворошилов көшесінің № 150, 150/1,162; Тюленин көшесінің № 3,3а,5,12,6; Киевская көшесінің № 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110,112, 123, 123а, 123б, 124, 125, 126, 127, 127а, 129, 129б, 130,131; Панкратьев көшесінің № 132, 133, 134, 135, 136, 138, 140,142, 144, 146, 148, 148а, 150, 152, 152а, 154; Чернов көшесінің № 1, 2, 3/1, 3/2,4/1, 4/2,5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2,8/1, 8/2, 9, 10/1,11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16,19, 20, 21, 21/1,21/2,22, 23, 24/1,24/2, 25,26, 26/а 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35,37, 39; № 3, 4, 6, 7,8, 9, 10,11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24,25,27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66,67, 68, 69,70, 71, 72, 73/1,74/1, 74/2, 76, 77, 78, 79; Бажов көшесінің № 31, 33, 35, 37, 39, 49, 51, 53; Тургенев тұйық көшесінің № 22, 24, 26, 34а, 34б, 36, 38, 40, 42, 44; Краснознаменная көшесінің № 1/2, 1, 2/1, 3/2, 3, 4/1, 4/2, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 10, 11, 12, 14/1,14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 32, 33; Агеев тұйық көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23,24, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 34, 44, 45, 46, 50, 52, 65, 69, 73а, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 104/1, 105, 106/1, 106/2, 107, 109, 111, 113; Белинский көшесінің № 1,2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10,11,12; Челябинский тұйық көшесінің № 3, 5, 11А,13, 15, 15а, 19, 19а, 21,25, 27, 28, 29А,34; Стахановская көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а,13, 14,15,16,17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30,32; Столбовая тұйық көшесінің № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55,57; Дорожная тұйық көшесінің № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25 ; Гастелло көшесінің № 10,17; Калинин көшесінің № 5, 6, 8, 10, 12, 67, 73а, 75, 83, 85, 88, 88/1, 90, 92, 94; Куйбышев көшесінің № 51, 52 ,54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 65; Ново-Рабочая көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9; Промышленная көшесінің № 4, 5, 7, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14; Чистяков көшесінің № 1, 3, 5, 6, 10; Шолохов көшесінің № 62 үйлері шегінде.
№ 91 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Дене шынықтыру-сауықтыру кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Стахановская көшесі, 3а.
Бажов көшесінің № 57, 59, 61, 63, 65, 65а; Белинский көшесінің № 4, 6, 8, 10, 18, 20, 22, 22а, 22б, 24; Покрышкин көшесінің № 2, 3, 3а,5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Стахановская көшесінің № 7, 8, 9, 10 12, 14, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 30, 31, 32, 33, 35, 37, 37а, 39; Планетный тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9; Краснознаменная көшесінің № 39, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 76, 78, 80, 117а, 117б, 117д, 117е, 117ж, 119, 121, 123, 125а, 127а, 129а, 131, 133, 137; Гоголь көшесінің № 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Стахановский тұйық көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Чернов № 80, 81, 82, 83 ,84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108; Свердлов көшесінің № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 7а, 8, 9, 9а, 12, 13, 14/1, 14/2, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 27, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42; Киевская көшесінің № 139а, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 156а, 158, 160, 162, 164 үйлері шегінде.
№ 93 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 21 көмекші мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 28.
Ворошилов көшесінің № 167, 168, 169, 170, 171, 174, 183, 188, 192; Металлургтер көшесінің № 4, 8, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30; Тәуелсіздік даңғылының № 78, 84; Литвинов көшесінің № 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10а, 11, 11/1, 12, 13, 15, 16, 17; Чернов көшесінің № 118, 126, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187/1, 187/2; Краснознаменная көшесінің № 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 149а, 155, 157; Добролюбов көшесінің № 3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 22, 23, 25, 34, 36, 38; Бажов көшесінің № 81, 83, 85, 87, 89, 93, 93/1; Рабочая көшесінің № 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 66а, 68а, 68, 70, 72, 74, 78а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 88б, 88в, 94, 96, 137, 139, 141, 141а, 143, 145; Заводская көшесінің № 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 92а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 125а, 127а, 130, 132, 132а; Омская көшесінің № 2 үйлері шегінде.
№ 94 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 21 көмекші мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 28.

В границах домов: № 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 31, 31/1, 31/3, 33, 35, 35/1, 35/2 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 14, 16, 16/а, 18, 20 по улице Амурской.
Избирательный участок № 81.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 29" акимата города Усть-Каменогорска, улица Образцовая, 6.
В границах домов: № 35, 35/а, 37, 40, 42, 44, 46 по улице Белинского;
№ 155, 157, 157/1 по улице Ворошилова; № 1 по улице Образцовой; № 46, 46/1,
46/2, 46/3, 48, 50, 52 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости).
Избирательный участок № 82.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 20 имени Ахмета Байтурсынова" акимата города Усть-Каменогорска, улица Алматинская, 54.
В границах домов: № 50, 52, 56, 58, 71, 77 по улице Алматинской; № 178а, 180 по улице Тимирязева; № 21 по улице Михаэлиса.
Избирательный участок № 83.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 20 имени Ахмета Байтурсынова" акимата города Усть-Каменогорска, улица Алматинская, 54.
В границах домов: № 179, 179в, 181, 182, 183, 185 по улице Тимирязева; № 60, 72 по улице Алматинской; № 40, 42, 44 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости).
Избирательный участок № 84.
Центр – коммунальное государственное предприятие "Восточно-Казахстанский колледж исскуств имени народных артистов братьев Абдуллиных" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица 30-й Гвардейской дивизии, 4.
В границах домов: № 6/1, 8 по улице 30-й Гвардейской Дивизии; № 34, 34/1, 36, 36/2, 38 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 7, 9, 15а, 17, 19, 19/1 по улице Михаэлиса; № 179а, 179б по улице Тимирязева.
Избирательный участок № 86.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 11" акимата города Усть-Каменогорска, улица Тимирязева, 177.
В границах домов: № 143, 143/1, 145, 145/1, 147, 147/1 по улице Ворошилова; № 11, 13, 15, 16, 18, 18/1, 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 26, 26/1 по улице Михаэлиса.
Избирательный участок № 87.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 16 акимата города Усть-Каменогорска акимата города Усть-Каменогорска", улица Ворошилова, 89.
В границах домов: № 2, 4, 4/1, 6, 8, 8/1, 8/2, 10/1, 12/1, 14, 14/1, 16/1 по улице Михаэлиса; № 87, 91, 93, 95, 95/1, 97 по улице Ворошилова.
Избирательный участок № 88.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж профессиональной подготовки и сервиса", улица Бажова, 14.
В границах домов: № 21 по проспекту Абая; № 1, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 1/11, 1/13, 1/15 по улице Бажова; № 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88 , 90в, 92, 96, 96/2, 98, 102, 104, 108, 110 по улице Ворошилова; № 76/1 по улице Калинина; № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 14 по улице Советской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26 по переулку Советскому; № 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 33, 35, 37 по улице Тургенева; № 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 по улице Смирнова; № 1, 1а, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 по улице Чапаева; № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65,66 по улице Киевской; № 31/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 4/3, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14 по переулку Чапаевскому; № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1 по переулку Студенческому; № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57а, 59а, 61 по переулку Краснознаменному.
Избирательный участок № 90.
Центр – республиканское государственное учреждение на праве хозяйс-твенного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова" Министерства образования и науки Республики Казахстан, улица Бажова, 7.
В границах домов: № 1, 1а, 2, 3а, 3б, 4, 4а, 7, 8, 8а, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34 по улице Алматинской; № 150, 150/1, 162 по улице Ворошилова; № 3, 3а, 5, 6, 12 по улице Тюленина; № 70, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 123, 123а, 123б, 124, 125, 126, 127, 127а, 129, 129б, 130, 131 по улице Киевской; № 132, 133, 134, 135, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148а, 150, 152, 152а, 154 по улице Панкратьева; № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69,70, 71, 72, 73/1,74/1, 74/2, 76, 77, 78, 79 по улице Чернова; № 31, 33, 35, 37, 39, 49, 51, 53 по улице Бажова; № 22, 24, 26, 34а, 34б, 36, 38, 40, 42, 44 по переулку Тургенева; № 1/2, 1, 2/1, 3/2, 3, 4/1, 4/2, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 10, 11, 12, 14/1 ,14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27 32, 33 по улице Краснознаменной; № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 34, 44, 45, 46, 50, 52, 65, 69, 73а, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 104, 104/1, 105, 106/1, 106/2, 107, 109, 111, 113 по переулку Агеева; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 по улице Белинского; № 3, 5, 11А,13, 15, 15а, 19, 19а, 21, 25, 27, 28, 29А, 34 по переулку Челябинскому; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а,13, 14,15,16,17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 по улице Стахановской; № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 по переулку Столбовому; № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25 по переулку Дорожному; № 10, 17 по улице Гастелло; № 5, 6, 8, 10, 12 по улице Калинина № 67, 73а, 75, 83, 85, 88, 88/1, 90, 92, 94; № 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 65 по улице Куйбышева; № 1, 3, 5, 7, 9 по улице Ново-Рабочей; № 4, 5, 7, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14 по улице Промышленной; № 1, 3, 5, 6, 10 по улице Чистякова; № 62 по улице Шолохова.
Избирательный участок № 91.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Физкуль-турно-оздоровительный комплекс "Усть-Каменогорск" акимата города Усть-Каменогорска, улица Стахановская, 3 а.
В границах домов № 57, 59, 61, 63, 65, 65а по улице Бажова; № 4, 6, 8, 10, 22а, 22б, 24 по улице Белинского; № 2, 3, 3а, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 по улице Покрышкина; № 7, 8, 9, 10, 12/1, 12/2 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 54, 56, 58, 60, 62 по улице Стахановской; № 1, 3, 5, 7, 9 по переулку Планетному; № 39, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 76, 78, 80, 117а, 117б, 117д, 117е, 117ж, 119, 121, 123, 125а, 127а, 129а, 131, 133, 137 по улице Краснознаменной; № 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19 по улице Гоголя; № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 по улице Чернова; № 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 7а,8,9, 9а, 12, 13, 14/1, 14/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 27, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42 по улице Свердлова; № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 по разрезу Стахановскому; № 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 155, 157 по улице Чернова; № 139а, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 156а, 158, 160, 162, 164 по улице Киевской.
Избирательный участок № 93.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Вспомогательная школа № 21" акимата города Усть-Каменогорска, улица Гоголя, 28.
В границах домов: № 167, 168, 169, 170, 171, 174, 183, 188, 192 по улице Ворошилова; № 4, 8, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30 по улице Металлургов; № 78, 84 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10а, 11, 11/1, 12, 13, 15, 16, 17 по улице Литвинова; № 118, 126, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187/1, 187/2 по улице Чернова; № 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 149а, 155, 157 по улице Краснознаменной; № 3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 22, 23, 25, 34, 36 по улице Добролюбова; № 81, 83, 85, 87, 89, 93 93/1 по улице Бажова; № 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 66а, 68а, 68, 70, 72, 74, 78а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 88б, 88в, 96 по улице Рабочей; № 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 92а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 125а, 127а,130, 132, 132а по улице Заводской; № 2 по улице Омской.
Избирательный участок № 94.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Вспомогательная школа № 21" акимата города Усть-Каменогорска, улица Гоголя, 28.

Металлургтер көшесінің № 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37; Гоголь көшесінің № 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36; Ворошилов көшесінің № 177, 182; Чернов көшесінің № 116, 120, 122, 124, 163, 165, 167; Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 62, 64, 64/1, 66, 70, 72; Краснознаменная көшесінің № 86, 86а, 88, 90, 143, 147, 149; Бажов көшесінің № 73, 75, 77, 79; Фадеев көшесінің № 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/2, 6, 6/2, 8; Рабочая көшесінің № 19, 21, 22, 23, 24, 30, 34, 36а; Заводская көшесінің № 11, 13, 15, 17, 19, 23, 30, 34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 67, 69, 69а, 70, 72, 74, 78, 79, 80 үйлері шегінде.
№ 95 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім беру басқармасының "№ 46 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көкжал Барақ көшесі, 67.
Көкжал Барақ көшесінің № 2, 2/1, 2/2, 7/1, 7/2, 12/1, 22/1, 22/2, 24/2, 24/3; Карл Маркс көшесінің № 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/3, 7/4; Ілияс Есенберлин атындағы даңғылдың № 6/1 үйлері шегінде.
№ 96 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 7 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гагарин желекжолы, 8.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/1; Стахановская көшесінің № 68; Гагарин желекжолының № 6, 6в, 6/1, 6/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/1 үйлері шегінде.
№ 97 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 29 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Образцовая көшесі, 6.
Ворошилов көшесінің № 159, 161, 161а, 163, 165; Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 54, 56, 58, 58/1, 60; Стахановская көшесінің № 59/1, 61, 63, 65, 69; Образцовая көшесінің № 4, 5, 7, 8, 8а үйлері шегінде.
№ 99 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Үлбі" қалалық тұрғындарға әлеуметтік қызмет көрсету орталығы, Добролюбов көшесі, 44.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 51, 51/1, 53, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57; Добролюбов көшесінің № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1 үйлері шегінде.
№ 100 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 7 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гагарин желекжолы, 8.
Гагарин желекжолының № 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 18, 18/1; Микоян көшесінің № 8, 10, 12; Добролюбов көшесінің № 53; Беспалов көшесінің № 51/1, 53, 55, 57, 57/1 үйлері шегінде.
№ 101 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің № 2 кітапхана-филиалы, Гагарин желекжолы, 24.

В границах домов: № 62, 64, 64/1, 66, 70, 72 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 177, 182 по улице Ворошилова; № 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37 по улице Металлургов; № 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36 по улице Гоголя; № 116, 120, 122, 124, 163, 165, 167 по улице Чернова; № 86, 86а, 88, 90, 143, 147, 149 по улице Краснознаменной; № 73, 75, 77, 79 по улице Бажова; № 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/2, 6, 6/2, 8 по улице Фадеева; № 19, 21, 22, 23, 24, 30, 34, 36а по улице Рабочей; № 11, 13, 15, 17, 19, 23, 30, 34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 67, 69, 69а, 70, 72, 74, 78, 79, 80 по улице Заводской.
Избирательный участок № 95.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 46" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица имени Кокжал Барака, 67.
В границах домов: № 2, 2/1, 2/2, 7/1, 7/2, 12/1, 22/1, 22/2, 24/2, 24/3 по улице Кокжал Барака; № 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/3, 7/4 по проспекту Карла Маркса; № 6/1 по проспекту Ильяса Есенберлина.
Избирательный участок № 96.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7" акимата города Усть-Каменогорска, бульвар Гагарина, 8.
В границах домов: № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/1 по проспекту Тәуелсіздік
(Независимости); № 68 по улице Стахановской; № 6, 6в, 6/1, 6/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/1 по бульвару Гагарина.
Избирательный участок № 97.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 29" акимата города Усть-Каменогорска, улица Образцовая, 6.
В границах домов: № 159, 161, 161а, 163, 165 по улице Ворошилова; № 54, 56, 58, 58/1, 60 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 59/1, 61, 63, 65, 67, 69 по улице Стахановской; № 4, 5, 7, 8, 8а по улице Образцовой.
Избирательный участок № 99.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Городской терри-ториальный центр социального обслуживания населения "Ульба" акимата города Усть-Каменогорска, улица Добролюбова, 44.
В границах домов: № 51, 51/1, 53, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45/1 по улице Добролюбова.
Избирательный участок № 100.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7" акимата города Усть-Каменогорска, бульвар Гагарина, 8.
В границах домов: № 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 18, 18/1 по Бульвару Гагарина; № 8, 10, 10/1, 12 по улице Микояна; № 53 по улице Добролюбова; № 51/1, 53, 55, 57, 57/1 по улице Беспалова.
Избирательный участок № 101.
Центр – библиотека-филиал № 2 коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" акимата города Усть-Каменогорска, Бульвар Гагарина, 24.

Гагарин желекжолының № 20, 22, 24, 26, 26/1; Беспалов көшесінің № 44, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 47, 49, 49/1; Ломоносов көшесінің № 43/1, 43/2, 43/3; Петропавловская көшесінің № 1, 3, 3а, 5, 7, 11, 13; Карманов көшесінің № 2, 4, 6 үйлері шегінде.
№ 102 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, Революционная көшесі, 2а.
Виноградов көшесінің № 7, 9, 11, 13, 15, 17; Лиза Чайкина көшесінің № 3а, 5; Севастопольская көшесінің № 7, 7/1, 9, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 20, 22; Маяковский көшесінің № 18, 20; Грузинская көшесінің № 13, 15, 17а, 17, 21, 27, 31, 33, 35, 37; Якутская көшесінің № 10, 26, 67, 73, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 99, 105, 107; Шаумян көшесінің № 18 үйлері шегінде.
№ 103 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Дарынды балаларға арналған "Восток" мамандандырылған ғылыми-зерттеу дамыта оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Революционная көшесі, 2.
Гагарин желекжолының № 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 23, 25; Севастопольская көшесінің № 3/1, 5; Маяковский көшесінің № 10, 12 үйлері шегінде.
№ 104 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 15 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Севастопольская көшесі, 6.
Севастопольская көшесінің № 2, 2/1, 3, 4; Революционная көшесінің № 13; Маяковский көшесінің № 4, 6; Гагарин желекжолының № 27; Карбышев көшесінің № 37, 44, 48; Ломоносов көшесінің № 1, 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Речная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Карбышев көшесінің № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлері шегінде.
№ 105 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Дарынды балаларға арналған "Восток" мамандандырылған ғылыми-зерттеу дамыта оқыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Революционная көшесі, 2.
Барнаульская көшесінің № 12, 16, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Башиков көшесінің № 72, 74, 76/1, 76, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; Красногвардейская көшесінің № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Карбышев көшесінің № 52, 64, 68, 70, 72, 72а, 73а, 74, 76, 78, 80, 82, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115, 119, 129; Беспалов көшесінің № 1/1, 1/2, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 10, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21а, 22, 24, 31, 33, 35; Петропавловская көшесінің № 16, 17, 18, 19, 23, 28, 29, 30, 31, 41, 41а, 42, 43; Карманов көшесінің № 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31; Сухой тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 6, 7, 7а, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21; Морозная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; Революционная көшесінің № 28, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 79, 81, 83, 85; Куратов көшесінің № 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102а; Куратов тұйық көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18; Доваторлар көшесінің № 1, 2, 3, 3в, 3г, 4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Владивостокская көшесінің № 54, 54/2, 56/2, 56, 58, 58/2, 60, 60/2, 61, 62/2, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94; Морская көшесінің № 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Морской тұйық көшесінің № 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Шевченко көшесінің № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76; 2-ші Заречная көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Гагарин желекжолының № 32, 34, 36 үйлері шегінде.
№ 106 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Үлбі" қалалық тұрғындарға әлеуметтік қызмет көрсету орталығы, Добролюбов көшесі, 44.

В границах домов: № 20, 22, 24, 26, 26/1 по бульвару Гагарина; № 44, 45, 45/1, 45/2, 45/3, 47, 49, 49/1 по улице Беспалова; № 43/1, 43/2, 43/3 по улице Ломоносова; № 1, 3, 3а, 5, 7, 11, 13 по улице Петропавловской; № 2, 4, 6 по улице Карманова.
Избирательный участок № 102.
Центр – республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский государственный университет имени Сарсена Аманжолова", улица Революционная, 2а.
В границах домов: № 7, 9, 11, 13, 15, 17 по улице Виноградова; № 3а, 5 по улице Лизы Чайкиной; № 7, 7/1, 9, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18, 20, 22 по улице Севастопольской; № 18, 20 по улице Маяковского; № 13, 15, 17а, 17, 21, 27, 31, 33, 35, 37 по улице Грузинской; № 10, 26, 67, 73, 81, 83, 89, 91, 93, 95, 99, 105, 107 по улице Якутской; № 18 по улице Шаумяна.
Избирательный участок № 103.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Научно-иссле-довательский специализированный центр-школа-комплекс развивающего обучения "Восток" для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Революционная, 2.
В границах домов: № 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 23, 25 по бульвару Гагарина; № 3/1, 5 по улице Севастопольской; № 10, 12 по улице Маяковского.
Избирательный участок № 104.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 15" акимата города Усть-Каменогорска, улица Севастопольская, 6.
В границах домов: № 2, 2/1, 3, 4 по улице Севастопольской; № 13 по улице Революционной; № 4, 6 по улице Маяковского; № 27 по бульвару Гагарина; № 37, 44, 48 по улице Карбышева; № 1, 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 по улице Ломоносова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 по улице Речной; № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 по улице Карбышева.
Избирательный участок №105.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Научно-иссле-довательский специализированный центр-школа-комплекс развивающего обучения "Восток" для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области, улица Революционная, 2.
В границах домов: № 12, 16, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51 по улице Барнаульской; № 72, 74, 76/1, 76, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111 по улице Башикова; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 по улице Красногвардейской; № 52, 64, 68, 70, 72, 72А, 73а, 74, 76, 78, 80, 82, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115, 119, 129 по улице Карбышева; № 1/1, 1/2, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 10, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21а, 22, 24, 31, 33, 35 по улице Беспалова; № 16, 17, 18, 19, 23, 28, 29, 30, 31, 41, 41а, 42, 43 по улице Петропавловской; № 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31 по улице Карманова; № 1, 3, 5, 6, 7, 7а, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21 по переулку Сухому; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33 по улице Морозной; № 28, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 79, 81, 83, 85 по улице Революционной; № 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102а по улице Куратова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18 по переулку Куратова; № 1, 2, 3, 3в, 3г, 4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34 по улице Доватора; № 54, 54/2, 56/2, 56, 58, 58/2, 60, 60/2, 61, 62/2, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84/1, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94 по улице Владивостокской; № 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22 улице Морской; № 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 по переулку Морскому; № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76 по улице Шевченко; № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 по улице 2-ой Заречной; № 32, 34, 36 по бульвару Гагарина.
Избирательный участок № 106.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Городской терри-ториальный центр социального обслуживания населения "Ульба" акимата города Усть-Каменогорска, улица Добролюбова, 44.

Орталығы – "Көлік және тіршілік әрекетінің қауіпсіздігі колледжі" мемлекеттік емес мекемесі, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, 83/2.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 63/1, 65/1, 67, 69, 71, 75, 77, 77/1, 77/3, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 83/1, 83/3, 97, 105, 115, 117, 117б, 119, 121, 123, 125, 131; Энергетическая тұйық көшесінің № 12, 14, 18, 20, 22, 23, 24; Лопатинский тұйық көшесінің № 1, 3, 11, 13 үйлері шегінде.
№ 109 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Көлік және тіршілік әрекетінің қауіпсіздігі колледжі" мемлекеттік емес мекемесі, Тәуелсіздік (Независимость) даңғылы, 83/2.
Тәуелсіздік даңғылының № 85, 87, 89, 89/1, 89/2, 89/3, 91, 93, 95, 99, 99/1, 167, 169, 171, 173, 175; Аврора көшесінің № 87, 100, 102, 104, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162; Погрничная көшесінің № 47 үйлері шегінде.
№ 110 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 32 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Западный тұйық көшесі, 14.
Тәуелсіздік (Независимости) даңғылының № 88, 94/1, 98, 108, 124, 124А, 130, 132, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 176/1, 176/2, 178, 180, 182, 184; Андреев көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27; Бажов көшесінің № 107, 109, 111, 117, 119, 121, 125, 129, 133, 133/а, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 166а, 182, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224, 228, 228а, 230, 232, 232а, 232б, 234, 234а; Вокзальная көшесінің № 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 36, 38, 40, 40а, 41, 41а, 41б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 51а, 52, 52/1, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 102, 104, 106; Западный тұйық көшесінің № 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53; Кривонос көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Кривонос 1-ші тұйық көшесінің № 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Кривонос 2-ші тұйық көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Москаленко көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Нефтяная көшесінің № 6, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 42, 50; Пестель көшесінің № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Попов көшесінің № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Турксибская көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Центральная көшесінің № 1, 1а, 2, 2а, 2Б, 3, 3а, 3Б, 4, 4/2, 5, 6, 7, 7а, 8, 8/2, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16-2, 16а, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а; Совхозная көшесінің № 1, 3, 4, 4/3, 5, 5/2, 6-1, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4; Нефтяной тұйық көшесінің № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Трубный тұйық көшесінің № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б үйлері шегінде.
№ 111 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 32 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Западная тұйық көшесі, 14.
Пограничная тұйық көшесінің № 10, 10а, 11, 12, 14, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 48, 48а; Грейдерная көшесінің № 57/1, 60, 62, 64, 74, 78, 78/2, 80, 82; Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 186, 190, 196, 198 , 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 256, 258, 260, 262, 266, 268, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324; Вытяжной тұйық көшесінің № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 22; Деповская көшесінің № 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; Грейдерная тұйық көшесінің № 2, 2а, 4, 4/1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Западный тұйық көшесінің № 50, 52, 52а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 87, 87/1, 87/2, 88, 89, 89/2, 90, 91, 91/2, 92, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Пестель көшесінің № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109; Кривонос көшесінің № 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 125, 128, 130, 132, 134; Кривонос 3-ші тұйық көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 14; Мотовозная көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Бажов көшесінің № 153, 155, 157, 159, 161, 161а, 163, 163а, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 223, 225, 227, 229, 231, 231а, 231б, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 240а, 241, 242, 245, 246, 247, 248, 250, 251, 252, 253, 254, 256, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 269а, 270, 271, 272, 272а, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 338, 340, 342, 342а, 344, 346, 348, 352, 354; Попов көшесінің № 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72а, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 145; Центральная көшесінің № 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103,104, 105, 106, 106а, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139; Пржевальский тұйық көшесінің № 11, 12, 13, 16а, 18, 20, 22, 22а, 24а, 24, 26, 32, 38, 40; Андреев көшесінің № 24, 26, 26а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 79, 81, 83; Турксибская көшесінің № 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 74; Вокзальная көшесінің № 101, 105, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 112а, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 127а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; Москаленко көшесінің № 59, 59/1, 61, 61/1, 62, 62/1, 63, 65, 66, 66/1, 67, 68; Элеваторная көшесінің № 1, 3, 7, 9, 11, 12, 13, 13/1, 15, 17, 17/1, 19, 23; 1-ші Паравозная тұйық көшесінің № 2а, 4а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 19; Рабочая көшесінің № 68, 106 үйлері шегінде.
№ 112 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Облыстық дарынды балаларға арналған мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Западный тұйық көшесі, 96.
Тәуелсіздік (Независимость) даңғылының № 145, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 213, 213/1, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 269, 271, 273, 275, 279, 281, 285, 287/1, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 343, 345, 347, 349, 351 үйлері шегінде; Инициативная көшесінің № 1, 1/1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 12/а, 13, 14, 15, 16а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері шегінде; Аврора көшесінің № 135, 137, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 161, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 179а, 179б, 179в, 179г, 180, 181в, 181, 182, 183, 184, 185, 185а, 186, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203а, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211, 212, 212а, 213, 213а, 213б, 214, 214б, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 228а, 230 үйлері шегінде; Новосибирская көшесінің № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45а, 45/б, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61а, 62, 63а, 64, 66, 68, 68/а, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84 үйлері шегінде; Паровозная 3-ші тұйық көшесінің № 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлері шегінде; Паровозная 4-ші тұйық көшесінің № 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері шегінде; Паровозная 5-ші тұйық көшесінің № 3, 4, 5, 7 үйлері шегінде; Паравозная 6-ші тұйық көшесінің № 3, 3а, 5 үйлері шегінде; Шоферская тұйық көшесінің № 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері шегінде; Деповская көшесінің № 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 195/а, 197, 199, 201, 203, 205, 207 үйлері шегінде; Прохладная көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/а, 5, 7, 7/1, 7/2, 9, 10, 12, 14, 18, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1 үйлері шегінде; Макаренко көшесінің № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10 үйлері шегінде; Прямолинейная қиылысының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 үйлері шегінде; Бажов көшесінің № 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 366, 368, 374, 376, 376а, 378, 380, 384, 386, 390, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 410, 412, 416, 418, 420, 422, 424, 428, 430, 434, 436, 438, 440, 441/2, 444, 448, 452 үйлері шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Механизатор", "Пищевик-1".
№ 113 сайлау учаскесі.

Центр – негосударственное учреждение "Колледж транспорта и безопасности жизнедеятельности", проспект Тәуелсіздік (Независимости, 83/2).
В границах домов: № 63/1, 65/1, 67, 69, 71, 75, 77, 77/1, 77/3, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 83/1, 83/3, 97, 105, 115, 117, 117б, 119, 121, 123, 125, 131 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 12, 14, 18, 20, 22, 23, 24 по переулку Энергетическому; № 1, 3, 11, 13 по переулку Лопатинскому.
Избирательный участок № 109.
Центр – негосударственное учреждение "Колледж транспорта и безопасности жизнедеятельности", проспект Тәуелсіздік (Независимости, 83/2).
В границах домов: № 85, 87, 89, 89/1, 89/2, 89/3, 91, 93, 95, 99, 99/1, 167, 169, 171, 173, 175 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 87, 100, 102, 104, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162 по улице Авроры; № 47 по улице Пограничной.
Избирательный участок № 110.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 32" акимата города Усть-Каменогорска, переулок Западный, 14.
В границах домов: № 88, 94/1, 98, 108, 124, 124А, 130, 132, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 176/1, 176/2, 178, 180, 182, 184 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27 по улице Андреева; № 107, 109, 111, 117, 119, 121, 125, 129, 133, 133/А, 137, 139,139а,141, 143, 145, 147, 149, 151, 166а, 182, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224, 228, 228а, 230, 232, 232а, 232б, 234, 234а по улице Бажова; № 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 36, 38, 40, 40а, 41, 41а, 41б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 51а, 52, 52/1, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 99, 100, 100а, 102, 104, 106, 106а по улице Вокзальной; № 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53 по переулку Западному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 по улице Кривоноса; № 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 по переулку 1-му Кривоноса; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 по переулку 2-му Кривоноса; № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 по улице Москаленко; № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 38, 42, 50, 54, 56 по улице Нефтяной; № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 по улице Пестеля; № 1, 1а, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 по улице Попова; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 по улице Турксибской; № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 4/2, 5, 6, 7, 7а, 8, 8/2, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16-2, 16а, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а по улице Центральной; № 1, 2, 3, 4, 4/3, 5, 5/2, 6-1, 7/1, 7/2, 8, 8а, 9, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4 по улице Совхозной; № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 по переулку Нефтяному; № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41Б по переулку Трубному.
Избирательный участок № 111.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 32" акимата города Усть-Каменогорска, переулок Западный, 14.
В границах домов: № 10, 10а, 11, 12, 14, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 48, 48а по переулку Пограничному; № 57/1, 60, 62, 64, 74, 78, 78/2, 80, 82 по улице Грейдерной; № 186, 190, 196, 198 , 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 256, 258, 260, 262, 266, 268, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 22 по переулку Вытяжному; № 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 по улице Деповской; № 2, 2а, 4, 4/1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 по переулку Грейдерному; № 50, 52, 52а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 87, 87/1, 87/2, 88, 89, 89/2, 90, 91, 91/2, 92, 94, 95, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125 по переулку Западному; № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 по улице Пестеля; № 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61а, 62, 63, 64, 65,66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134 по улице Кривоноса; № 2, 4, 6, 8, 10, 14 по 3-му переулку Кривоноса; № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 по улице Мотовозной; № 153, 155, 157, 159, 161, 161а, 163, 163а, 165, 167, 169, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 223, 225, 227, 229, 231, 231а, 231б, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 240а, 241, 242, 245, 246, 247, 248, 250, 251, 252, 253, 254, 256, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 269а, 270, 271, 272, 272а, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 338, 340, 342, 342а, 344, 346, 348, 352, 354 по улице Бажова; № 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72А, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 141, 143, 145 по улице Попова; № 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103,104, 105, 106, 106а, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139 по улице Центральной; № 11, 12, 13, 16а, 18, 20, 22, 22а, 24а, 24, 26, 32, 38, 40 по переулку Пржевальскому; № 24, 26, 26а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 79, 81, 83 по улице Андреева; № 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 74 по улице Турксибской; № 101, 105, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 112а, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 123, 124, 125, 126, 127, 127а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 по улице Вокзальной; № 59, 59/1, 61, 61/1, 62, 62/1, 63, 65, 66, 66/1, 67, 68 по улице Москаленко; № 1, 3, 7, 9, 11, 12, 13, 13/1, 15, 17, 17/1, 19, 23 по улице Элеваторной; № 2а, 4а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 19 по переулку 1-му Паровозному.
Потребительский кооператив садоводов: "Шынкожа ауылы".
Избирательный участок № 112.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Областная специа-лизированная школа-лицей-интернат для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области, переулок Западный, 96.
В границах домов: № 145, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 213/1, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 279, 283,287/1, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339,343, 345, 347, 349, 351 по проспекту Тәуелсіздік (Независимости); № 1, 1/1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 12/А, 13, 14, 15, 16а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/а, 29, 30,30а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 по улице Инициативной; № 135, 137, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 179а, 180, 181в, 181, 182, 183, 184, 185, 185а, 186, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203а, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211, 212, 212а, 213, 213а, 213б, 214, 214б, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 226, 228, 228а, 230 по улице Авроры; № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45а, 45/б, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63а, 64, 66, 68, 68/а, 69, 69а, 70, 71, 71/а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86 по улице Новосибирской; № 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 по переулку 3-му Паровозному; № 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12 по переулку 4-му Паровозному; № 3, 4, 5, 7 по переулку 5-му Паровозному; № 3, 3а,4, 5 по переулку 6-му Паровозному; № 3, 4, 5, 6, 7, 8 по переулку Шоферскому; № 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 189, 190, 191, 193, 195, 195/а, 197, 199, 201, 203, 205, 207 по улице Деповской; № 1/1, 1/2, 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/а, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 10, 12, 14, 18, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/2, 44а по улице Прохладной; № 2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10 по улице Макаренко; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11 по переулку Прямолинейному; № 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 366, 368, 370,372, 374, 376, 376а, 378, 380, 384, 386, 390, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 404, 406, 408, 410, 412, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 436, 438, 440, 444, 448, 452 по улице Бажова.
Садоводческие товарищества: "Механизатор", "Пищевик-1", "Белый налив", "Союз".
Избирательный участок № 113.

Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 113.
Руднев көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 үйлері шегінде; Радищев көшесіндегі № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 үйлері шегінде; Восточная тұйық көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 9, 11, 12, 14, 20 үйлері шегінде; Белоусовская тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлері шегінде; Фабричная тұйық көшесіндегі № 4, 10, 12 үйлері шегінде; Октябрьская көшесіндегі № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 38а, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102а, 102, 103, 104, 104а, 104-1, 104-2, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 116/1, 116а, 119, 121, 123, 125, 129, 131 үйлері шегінде; Новоселов көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7-1, 7-2, 7-3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45 үйлері шегінде; Вагонная тұйық көшесіндегі № 2, 7, 8, 10, 12, 13а, 14, 16, 18 үйлері шегінде; Грейдерная көшесіндегі № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 6, 8-1, 8-2, 8-3, 8-5, 10, 12-1, 12-2, 12/2, 14-1, 14-2, 16, 17, 18, 25, 34 үйлері шегінде; Лениногорская көшесіндегі № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-4, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61-1, 61-2, 61-3, 61-4, 61-5, 61а, 62, 63-1, 63-2, 64, 65, 65-1, 65-2, 65-3, 65-4, 65-5, 66, 67-1, 67-2, 68, 69, 69-1, 70, 71, 71-1, 71-2, 71-3, 71-4, 71-5, 72, 73, 74, 75, 75-1, 75-4, 75-3, 75-4, 75-5, 75-6, 75-7, 76, 77, 77-1, 77-2, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91-2б, 93, 98, 100, 110, 112 үйлері шегінде; Корницкий көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлері шегінде; Делегатская көшесіндегі № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-1, 5-3, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7, 7/1-3, 7/1-4, 8-1, 8-2, 8-3, 9-1, 9-2, 9-3, 10-1, 10-4, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13-1, 13-2, 13-3, 13-4, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 18, 26, 28, 30, 32, 34 үйлері шегінде; Горняцкиц тұйық көшесіндегі № 3, 4, 6 үйлері шегінде; Малая тұйық көшесіндегі № 3, 4, 5 үйлері шегінде; Песчаная көшесіндегі № 2, 6, 3, 4, 5, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 16, 17-1, 17-2, 17-3, 17-4, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 19-1, 19-2, 19-3, 20, 21, 23, 23-1, 23-2, 25 үйлері шегінде; Шахтерский тұйық көшесінің № 8 үйі шегінде.
№ 114 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 120.
Вострецов көшесіндегі № 4, 4/1, 6, 8, 8а, 9/1-8, 10, 12, 13, 19 үйлері шегінде; Бакинская көшесіндегі № 13, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25-1, 25-2, 26, 28 үйлері шегінде; Косарев көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32 үйлері шегінде шегінде; Руднев көшесіндегі № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99 үйлері шегінде; Братская көшесіндегі № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31-1, 31-2, 31-3, 31-4, 32, 33-1, 33-2, 33-4, 33-5, 33-6, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55а үйлері шегінде; Осенний тұйық көшесіндегі № 7/1, 7/2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11/1, 11/2, 11, 13/1, 13/2, 13-1, 13-2, 15/1, 15/1-1, 15/1-2, 15/2, 15-1, 15-2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 21/1-1, 21/1-2, 23/1-1, 23/1-2, 25/1-1, 25/1-2, 27/1-1, 27/1-2 үйлері шегінде; Белорусская көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 16-5, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлері шегінде; Баллистическая көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31-1, 31-2, 31-3, 31-4, 32, 33-1, 33-2, 33-3, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39-1, 39-2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 60-1, 60-2 үйлері шегінде; Корницкий көшесіндегі № 63, 64/1, 64/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 үйлері шегінде; Спасская көшесіндегі № 1, 2а, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12а, 13-1, 13-2, 13-3, 13-4, 13-5, 13-6, 14, 14а, 14б, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 15-5, 15-6, 16, 17, 18, 19-1, 19-2, 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 28б, 28в, 30, 30а, 30б, 32, 32а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері шегінде; Камчатская көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 14-5, 15, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 17, 18, 18а-1, 18а-2, 18-2, 19, 20, 21 үйлері шегінде; Ангарская көшесіндегі № 4, 5, 9, 13, 17, 19, 22, 24 үйлері шегінде; Октябрьская көшесіндегі № 124, 126, 128, 130, 130а үйлері шегінде.
№ 115 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 120.
Катонская көшесіндегі № 1, 1/1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-3, 5-4, 6, 7-1, 7-3, 7-4, 8, 9-1, 9-2, 10, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 16, 17-1, 17-2, 18, 19-1, 19-2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27-1, 27-2, 28, 28а, 29-1, 29-2, 30, 31-1, 31-2, 32, 32а, 34, 34а, 36, 38, 40, 40а, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 48, 50, 50а, 50б, 50в, 50/1, 52, 54, 56, 58, 60; Косарева көшесіндегі № 31, 35, 36, 37-1, 37-2, 37-3, 37-4, 39-1, 39-2, 39-3, 41-1, 41-2, 43-1, 43-2, 45-1, 45-2, 47-1, 47-2, 49-1, 49-2; Братская көшесіндегі № 44, 46, 46/1-1, 46/1-2, 48-1, 48-2, 50-1, 50-2, 52, 54, 56, 56/1, 57, 58-1, 58-2, 58-3, 58-4, 58-5, 58-6, 59, 59а, 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5, 60-6, 61, 62-1, 62-2, 62-3, 62-4, 62-5, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73/1, 73/2, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Штурмовая көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 29а; Филатов көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25а, 26, 27, 27а, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53; Тульская көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 37; Октябрьская көшесіндегі № 132, 132а, 134, 136, 136а, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160а, 161, 162а, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215; Катон-Қарағай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42; Кузнецов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11а, 12, 13, 14; Федько көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8а, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Фабрициус көшесіндегі № 3; Сопочная көшесіндегі № 2-1, 2-2, 4, 4-2, 6-1, 6-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 10-1, 10-2, 12, 12-1, 12-2; Казанская көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 16/1, 23-1, 23-2, 23-3, 23-4, 27; Передовой тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлері шегінде.
№ 116 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бажов көшесі, 339/1.
Бажов көшесіндегі № 331/1, 331/3, 331/4, 331/5, 333/2, 333/3, 333/4, 333/5, 333/6, 339/2, 345/2, 454, 456, 458, 460, 462, 464, 464а, 466, 468, 474, 474а, 476, 478, 480, 482, 484, 486а, 486б, 488, 490, 492 үйлері шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Геолог", "Кедр", "Пищевик", "Буревестник", "Буревестник-2".
№ 117 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бажов көшесі, 339/1.

Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2" акимата города Усть-Каменогорска, улица Октябрьская, 113.
В границах домов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 по улице Руднева; № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 по улице Радищева; № 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 9, 11, 12, 14, 20 по переулку Восточному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 по переулку Белоусовскому; № 4, 10, 12 по переулку Фабричному; № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 38а, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 60б, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102а, 102, 103, 104, 104а, 104-1, 104-2, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 116/1, 116а, 119, 121, 123, 125, 129, 131 по улице Октябрьской; № 2, 3, 4, 5, 6, 7-1, 7-2, 7-3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45 по улице Новоселов; № 2, 7, 8, 10, 12, 13а, 14, 16, 18 по переулку Вагонному; № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 6, 8-1, 8-2, 8-3, 8-5, 10, 12-1, 12-2, 12/2, 14-1, 14-2, 16, 17, 18, 25, 34 по улице Грейдерной; № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-4, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61-1, 61-2, 61-3, 61-4, 61-5, 61а, 62, 63-1, 63-2, 64, 65, 65-1, 65-2, 65-3, 65-4, 65-5, 66, 67-1, 67-2, 68, 69, 69-1, 70, 71, 71-1, 71-2, 71-3, 71-4, 71-5, 72, 73, 74, 75, 75-1, 75-2, 75-4, 75-3, 75-4, 75-5, 75-6, 75-7, 76, 77, 77-1, 77-2, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91-2б, 93, 98, 100, 110, 112 по улице Лениногорской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 по улице Корницкого; № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 7/1-1, 7/1-2, 7/1-3, 7/1-4, 8-1, 8-2, 8-3, 9-1, 9-2, 9-3, 10-1, 10-2, 10-3, 10-4, 11-1, 11-2, 11-3, 11-4, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13-1, 13-2, 13-3, 13-4, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 18, 26, 28, 30, 32, 34 по улице Делегатской; № 3, 4, 6 по переулку Горняцкому; № 3, 4, 5 по переулку Малому; № 2, 6, 3, 4, 5, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 16, 17-1, 17-2, 17-3, 17-4, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 19-1, 19-2, 19-3, 20, 21, 23, 23-1, 23-2, 25 по улице Песчаной; № 8 по переулку Шахтерскому.
Избирательный участок № 114.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 22" акимата города Усть-Каменогорска, улица Октябрьская, 120.
В границах домов № 4, 4/1, 6, 8, 8а, 9/1-8, 10, 12, 13, 19 по улице Вострецова; № 13, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25-1, 25-2, 26, 28 по улице Бакинской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32 по улице Косарева; № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99 по улице Руднева; № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31-1, 31-2, 31-3, 31-4, 32, 33-1, 33-2, 33-4, 33-5, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55а по улице Братской; № 7/1, 7/2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11/1, 11/2, 11, 13/1, 13/2, 13-1, 13-2, 15/1, 15/1-1, 15/1-2, 15/2, 15-1, 15-2, 17, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 21/1-1, 21/1-2, 23/1-1, 23/1-2, 25/1-1, 25/1-2, 27/1-1, 27/1-2 по переулку Осеннему; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-1,16-2, 16-3, 16-4, 16-5, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 по улице Белорусской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31-1, 31-2, 31-3, 31-4, 32, 33-1, 33-2, 33-3, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39-1, 39-2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58а, 60-1, 60-2 по улице Баллистической; № 63, 64/1, 64/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 по улице Корницкого; № 1, 2а, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12а, 13-1, 13-2, 13-3, 13-4, 13-5, 13-6, 14, 14а, 14б, 15-1, 15-2, 15-3, 15-4, 15-5, 15-6, 16, 17, 18, 19-1, 19-2, 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 28б, 28в, 30, 30а, 30б, 32, 32а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 по улице Спасской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 13, 14, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 14-5, 15, 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 17, 18, 18а-1, 18а-2, 18-2, 19, 20, 21 по улице Камчатской; № 4, 5, 9, 13, 17, 19, 22, 24 по переулку Ангарскому; № 124, 126, 128, 130, 130а по улице Октябрьской.
Избирательный участок № 115.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 22" акимата города Усть-Каменогорска, улица Октябрьская, 120.
В границах домов: № 1, 1/1, 2, 3-1, 3-2, 4, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 8, 9-1, 9-2, 10, 12, 13, 14, 15-1, 15-2, 16, 17-1, 17-2, 18, 19-1, 19-2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 28а, 29-1, 29-2, 30, 31-1, 31-2, 32, 32а, 34, 34а, 36, 38, 40, 40а, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 48, 50, 50а, 50б, 50в, 50/1, 52, 54, 56, 58, 60 по улице Катонской; № 31, 35, 36, 37-1, 37-2, 37-3, 37-4, 39-1, 39-2, 39-3, 41-1, 41-2, 43-1, 43-2, 45-1, 45-2, 47-1, 47-2, 49-1, 49-2 по улице Косарева; № 44, 46, 46/1-1, 46/1-2, 48-1, 48-2, 50-1, 50-2, 52, 54, 56, 56/1, 57, 58-1, 58-2, 58-3, 58-4, 58-5, 58-6, 59, 59а, 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5, 60-6, 61, 62-1, 62-2, 62-3, 62-4, 62-5, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73-1, 73-2, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 по улице Братской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 29а по улице Штурмовой; № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25а, 26, 27, 27а, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53 по улице Филатова; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 37 по улице Тульской; № 132, 132а, 134, 136, 136а, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160а, 161, 162а, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215 по улице Октябрьской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42 по улице Катон-Карагайской; № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11а, 12, 13, 14 по улице Кузнецова; № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8а, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17 по улице Федько; № 3 по улице Фабрициуса; № 2-1, 2-2, 4, 4-2, 6-1, 6-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 10-1, 10-2, 12, 12-1, 12-2 по улице Сопочной; № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 16, 16/1, 23-1, 23-2, 23-3, 23-4, 27 по улице Казанской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 по переулку Передовому.
Избирательный участок № 116.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 27" акимата города Усть-Каменогорска, улица Бажова, 339/1.
В границах домов: № 331/1, 331/3, 331/4, 331/5, 333/2, 333/3, 333/4, 333/5, 333/6, 339/2, 345/2, 454, 456, 458, 460, 462, 462а, 464, 464а, 466,466а, 468а, 470, 474, 474а, 476, 478, 480, 482, 484, 486а, 486б, 488, 490, 492 по улице Бажова.
Садоводческие товарищества: "Геолог", "Пищевик -2", "Буревестник", "Буревестник 2", "Алтайский садовод".
Избирательный участок № 117.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 27" акимата города Усть-Каменогорска, улица Бажова, 339/1.

Бажов көшесіндегі № 331, 331/2, 333, 339, 343, 343/1, 343/3, 345, 345/1, 345/3, 347, 347/3 үйлері шегінде.
№ 118 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Сахаров" жеке кәсіпкерінің әкімшілік ғимараты, Щербаков көшесі, 14.
Щербаков көшесіндегі № 2, 4, 4а, 4б, 4в, 6, 7, 8, 9, 9/1, 11, 13, 14, 14а, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 40/1, 40/2, 42, 42/3, 43, 44, 44/3, 46, 47, 48, 48/2; Горно-Алтайская көшесіндегі № 1, 1а, 3, 4, 4а, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/1, 8а, 9, 9а, 9б, 9в, 10, 10а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44б, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 67, 69, 71, 71а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 105; Бажов көшесіндегі № 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 411а, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 444/1, 445, 447, 449, 498, 500, 502, 504, 506, 508; Дальневосточная көшесіндегі № 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Семипалатинская көшесіндегі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 23, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Хабаровская көшесіндегі № 1, 1/1, 3/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Семафорная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/2, 35, 36/1, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; Автобусная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 21, 23, 25, 25/1, 25/4; Полярная тұйық көшесіндегі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33 үйлері шегінде.
Бағбандық серіктестіктері: "Иртышский строитель", "Алтайский строитель", "Кедр", "Машиностроитель 2".
№ 119 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен "Жігер" балалар-жасөспірімдер клубтарының бірлестігі, "Импульс-Авиа" жасөспірімдер клубы, Бажов көшесі , 546.
Арктическая көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 28; Аэродромная көшесіндегі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 10, 11, 12, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а ; Горно-Алтайская көшесіндегі № 94, 107, 109, 111, 113а, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139а; Бажов көшесіндегі № 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465, 495, 499, 499/2, 501, 501/2, 501/3, 503, 505, 510, 511, 512, 514, 516, 518, 520, 522, 524, 526, 526а, 526б, 526в, 528а, 530, 532, 532а, 532в, 534, 536, 538, 540, 542, 544, 548-1, 548-2, 548-3, 548-4, 550, 550-1, 550-2, 552-1, 552-2, 552-3, 556-1, 556-2, 556-3, 556-4, 558-1, 558-2, 558-3, 558-4, 558, 560, 568, 568б, 570, 572, 574, 576, 578, 580, 582, 584, 586, 588, 590, 592, 594, 596, 598, 600, 602, 604, 606, 608; Семипалатинская көшесіндегі № 29, 31, 33, 37, 39, 41, 41/1, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 79, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162; Енисейская көшесіндегі № 1, 1/3, 1/4, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Дальневосточная көшесіндегі № 49, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 93б, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 100б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110 ; 2-ші Выставочная көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29; Выставочная көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14/а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а; Южная тұйық көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21; Взлетная тұйық көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Литовская көшесіндегі № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 18; Механизатолар көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Садовая көшесіндегі № 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26; Сибинская көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 24; Уланская көшесіндегі № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 7, 9, 9а, 10, 11, 12а, 12б, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2 үйлері шегінде.

В границах домов: № 331, 331/2, 333, 339, 343, 343/1, 343/3, 345, 345/1, 345/3, 347, 347/3 по улице Бажова.
Избирательный участок №118.
Центр – административное здание индивидуального предпринимателя "Сахарова", улица Щербакова, 14.
В границах домов: № 2, 4, 4а, 4б, 4в, 6, 7, 8, 9, 9/1, 11, 13, 14, 14а, 15, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 34/1, 34/2, 35, 35а, 35/2, 36, 37, 37а, 37/2, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40/а, 40/1, 40/2, 41, 42, 42а, 42-1, 42-2, 42/3, 43, 43а, 44, 44-1, 44-2, 44-3, 44-4, 44/3, 46, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 47, 48, 48-1, 48-2, 48-3, 48-4, 48/2 по улице Щербакова; № 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 5/2, 6, 7, 8, 8/1, 8а, 9, 9а, 9б, 9в, 10, 10а, 13, 13а, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 44б, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 67, 69, 71, 71а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 105 по улице Горно-Алтайской; № 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407, 409, 411, 411а, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441,441/2, 443, 444/1, 445, 447, 449, 498, 500, 502, 504, 506, 508 по улице Бажова; № 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52а по улице Дальневосточной; № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 23, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 по улице Семипалатинской; № 1, 1/1, 3/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 по улице Хабаровской; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 21а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/2, 35, 36/1, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 по улице Семафорной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 21, 23, 25, 25/1, 25/4 по улице Автобусной; № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33 по переулку Полярному.
Садоводческие товарищества: "Иртышский строитель", "Алтайский строитель", "Кедр", "Машиностроитель 2".
Избирательный участок № 119.
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорское объединение детско-подростковых клубов "Жігер" акимата города Усть-Каменогорска, детско-подростковый клуб "Импульс-Авиа", улица Бажова, 546.
В границах домов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 28 по улице Арктической; № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 10, 11, 12, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а по улице Аэродромной; № 94, 107, 109, 111, 113а, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 139а по улице Горно-Алтайской; № 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465, 495, 499, 499/2, 501, 501/2, 501/3, 503, 505, 510, 511, 512, 514, 516, 518, 520, 522, 524, 526, 526а, 526б, 526в, 528а, 530, 532, 532а, 532в, 534, 536, 538, 540, 542, 544, 548-1, 548-2, 548-3, 548-4, 550, 550-1, 550-2, 552-1, 552-2, 552-3, 556-1, 556-2, 556-3, 556-4, 558-1, 558-2, 558-3, 558-4, 558, 560, 568, 568б, 570, 572, 574, 576, 578, 580, 582, 584, 586, 588, 590, 592, 594, 596, 598, 600, 602, 604, 606, 608 по улице Бажова; № 29, 31, 33, 37, 39, 41, 41/1, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 79, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104а, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162 по улице Семипалатинской; № 1, 1/3, 1/4, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 по улице Енисейской; № 49, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 93/1, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 100б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110 по улице Дальневосточной; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29 по улице 2-ой Выставочной; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 14/а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 30, 30а по улице Выставочной; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 по переулку Взлетному; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 по переулку Южному; № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12-1, 12-2, 13, 14, 18 по улице Литовской; № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 по улице Механизаторов; № 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26 по улице Садовой; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 24 по улице Сибинской; № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 7-1, 7-2, 9, 9а, 10, 11-1, 11-2, 12а, 12б, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2 по улице Уланской.

Бағбандық серіктестіктері: Рассвет", "Островок", "Иртыш-1", "Мичуринец-1", "Мичуринец-2", "Луч Востока", "Восход-1", "Электрик", "Заря", "Корольки", "Восход-2".
№ 1136 сайлау учаскесі.
Орталығы – "Назарбаев зияткерлік мектебі" акционерлік қоғамының "Өскемен қаласындағы химико-биологиялық бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі" филиалы, Комсомол көшесі, 43/1.
Өтепов көшесіндегі № 20, 22, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 30, 30/1, 32, 34, 38; Комсомол көшесіндегі № 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 29/1 үйлері шегінде.
№ 1163 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "№ 45 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылы, 3.
Қаныш Сәтпаев атындағы даңғылындағы № 2, 4, 21, 23, 25, 25/1, 25/2, 27, 29/1; Карл Маркс көшесіндегі № 8; Самар тасжолы бойынша № 4 үйлері шегінде.
Үлбі кентінің Олимпийский тұйық көшесіндегі № 1 үйі шегінде; Носиков көшесіндегі № 9, 10, 11, 12, 13 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 43, 45, 47, 51, 54, 55, 57, 58, 58/1, 59, 64, 65, 74, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 101, 102, 108, 109, 110, 111, 113, 122, 123, 136, 155, 158, 168, 169, 170, 172, 174, 176, 183, 187, 186, 189, 190,191, 193, 212, 206, 343, 426, 428, 430 ; Айтықов көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 66/1, 68, 72, 76, 78, 80, 132, 452, 472; Плахута көшесіндегі № 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 8 9, 10 12 ,13, 14 15, 16, 17, 18, 19 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 64, 66, 68, 70, 76, 77, 81, 86, 87, 89, 103, 104, 105, 140, 140а, 145, 149, 152, 153, 154, 162, 453, 454, 455, 456, 457; Урунтаев көшесіндегі № 4, 5 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20/1, 23, 24, 25, 26/1, 27, 28, 30, 34, 35, 46, 52, 114, 115, 117, 123, 124, 125, 216/1, 229, 241, 242, 244, 299, 420; Сорокоумов көшесіндегі № 2, 5, 5/1, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 66, 126, 207; Буранная көшесіндегі № 2, 3, 8, 9, 16, 9/3, 22, 26, 236, 237, 253, 262, 310, 312, 315, 509/1; Зеленые горы көшесіндегі № 2, 4 8, 11, 12,14, Мурин көшесіндегі № 5, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 24, 26, 28, 29, 32, 36, 39, 40, 41, 50, 52, 54; Соловьиный тұйық көшесіндегі № 2, 4, 6 , 17, 19, 21, 23 25, 199, 290, 291, 292а; Рудников тұйық көшесіндегі № 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 177, 178, 179, 298; Алексеенко көшесіндегі № 3, 7; Нұршайықов көшесіндегі № 332, 357, 359; Учительская тұйық көшесіндегі № 4, 35, 68, 160, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 334, 358, 336, 514 үйлері шегінде.
№ 1164 сайлау учаскесі.
Орталығы – Өскемен қаласы әкімдігінің "Меновное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Новая көшесі, 15;
Садовая тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 18, 18/1, 18/2, 20/1, 20/1, 22; Рабочая тұйық көшесіндегі № 1, 3, 4, 5; Детский тұйық көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12а, 10; Конечный тұйық көшесіндегі № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 2/1, 2/1, 2а-1, 2а-2, 3, 3-2, 3-3, 3-4, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 12-2, 13, 14, 14а, 14-1, 15, 18а, 18б, 18в, 18г,20; Солнечный тұйық көшесіндегі № 3, 6, 7, 9, 10а, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/9, 21, 24, 25, 25/1, 26, 32, 36, 38; Октябрь көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15; Береговая көшесіндегі № 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12в, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 35, 39; Юбилейная көшесіндегі № 1а, 1б, 1в, 1/3, 2, 2а, 3/1, 3/3, 3/5, 4, 6, 7/2, 8, 10, 13/2, 14, 29, 29/1; Новая көшесіндегі № 1, 3, 3/1, 5, 7-1, 7-2, 9, 10-1, 10-2, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 18-2, 18а, 20, 22;
22- тұрғын ауданындағы № 1, 2, 4, 7, 8, 10/6, 11/6, 12, 13, 14, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 33, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 54, 56, 57, 58, 62, 63, 65, 66, 67, 73, 75, 76, 79, 80, 82, 84, 86, 89, 92, 100, 103, 107, 110, 118, 119, 123, 124, 127, 128, 130, 131, 134, 141, 163, 180, 193, 200, 227, 294, 361;
23– тұрғын ауданының Дробышев көшесіндегі № 7, 9, 27, 31, 91, 101, 123а, 137, 80А, 10, 100, 102/1, 103, 105, 107, 11, 111/1, 112, 119, 120, 112-2, 123, 124, 127, 128, 130, 132, 135, 138, 14, 140, 141, 15-23, 17, 2, 22, 23-2, 23, 24, 28, 29, 30, 309, 31/1, 32, 33, 34, 37, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 72, 73, 75, 76, 77 ; Сумин көшесіндегі № 1, 1/1, 3, 3/3, 4, 5, 7, 7/1, 9, 9/6, 11, 11а, 12, 13,14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 23-2, 24, 25, 28, 29, 30, 27, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 65, 67,72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 80, 80/1, 80а, 81, 83/1, 84, 87, 88, 89, 90, 92, 92/1, 96, 96/1, 91, 101, 123а, 137, 100, 101,102/1, 103, 105, 107, 111/1, 112, 118, 119, 120, 121-2, 123, 130, 132, 135, 138, 139, 140, 141, 146,152, 309, 150, 218, 736, 185, 270, 274, 340а, 481, 542, 185, 220, 227, 243, 257, 266, 289, 289/1, 296, 299, 314а, 327, 332, 334, 384, 389, 390, 394, 421, 425, 426, 435, 441, 443, 445, 447, 459, 532, 533, 535, 539, 544, 801, 811, 812, 813, 821, 822, 824, 997; Кокорин көшесіндегі № 3, 9, 10,13, 14, 15, 17, 19, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 ,41/2, 45, 47, 49, 51, 53, 55Б, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 87, 91/193, 101, 107, 109, 109, 111, 113, 117, 119, 121, 547, 458; Журба көшесіндегі № 1, 1/1, 3, 4, 6, 8, 10, 10/1, 13, 15, 19, 25, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31, 32, 36, 36, 37, 39, 39, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61/1, 64, 66, 68, 72, 73, 75/1, 75/2, 75/2, 76, 77, 78, 78, 83, 86, 87, 88, 90, 91/2, 99, 99/1, 183, 99/5, 100, 100/1, 103, 104, 108, 110, 110/1, 124; Логвина көшесіндегі № 1/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 3, 3/1; Миллер көшесіндегі № 1, 4, 5, 5/2, 6, 7, 7/3, 7/3-1, 9, 8, 11, 11/1, 11/4, 11/4, 11/5, 12, 13/1, 14, 15/1, 16/1, 17, 18, 21, 21/1, 22, 24, 25, 27, 26, 30, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Такежанов көшесіндегі № 1, 2, 3, 5, 8, 9,10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 38, 41, 49, 49/1, 51, 52, 134, 158, 356; Часников көшесіндегі № 1, 2, 2/6, 3, 4, 5, 5/6, 6, 7, 8, 8а, 8п, 8/6, 9, 9а, 9п,10, 10а, 11, 11/1, 12, 12п, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 16п, 17, 17а, 18, 18/6, 19, 19/6, 20, 20/6, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32, 33, 33а, 34, 34/1, 34а, 34/5, 35, 35а, 35/5, 36, 36а, 37, 37а, 38, 38а, 38/3, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 56/3, 56, 57, 60, 62, 63, 64, 66, 66/1, 66а, 67, 68, 66, 68/5, 69/5, 70, 74, 76/1, 98, 103, 107, 108, 111, 125/2, 142/2, 100, 101, 115, 119, 121, 126, 135, 137, 145, 159, 164, 165, 168, 175, 179, 181, 188, 190, 192, 195, 196, 224, 254, 256, 260, 263, 268, 269, 275, 278, 279, 279, 280, 283, 289, 290, 290/3, 293, 296, 297, 301, 312а, 315, 316, 328, 329а, 333/2, 318а, 340а, 342, 352, 354, 354, 375, 378, 388, 407, 410, 414, 420, 422, 437, 440, 481, 505, 506, 517, 518, 521, 522, 527, 536, 538, 538, 541, 542, 800, 288, 303, 321, 323, 324, 326, 330, 331, 332, 332/2, 333, 334, 337, 342, 348, 349, 352, 410, 419, 423, 431, 440, 504, 506, 525, 526, 529,540, 543, 545, 914; Алдабергенов көшесіндегі № 1, 14, 51; Павлов көшесін-дегі № 5, 13, 15, 24, 26, 31, 35, 43, 45, 102, 342; Парий көшесіндегі № 1, 3, 5 үйлері шегінде.

Садоводческие товарищества: "Рассвет", "Островок", "Иртыш-1", "Мичуринец-1", "Мичуринец-2", "Луч Востока", "Восход-1", "Электрик", "Заря", "Корольки", "Восход-2".
Избирательный участок № 1136.
Центр – филиал "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления в городе Усть-Каменогорске" акционерного общества "Назарбаев Интеллектуальные школы", улица Комсомольская, 43/1.
В границах домов: № 20, 22, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 30, 30/1, 32, 34 по улице Утепова; № 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2, 29/1 по улице Комсомольской.
Избирательный участок № 1163.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 45" акимата города Усть-Каменогорска, проспект имени Каныша Сатпаева, 3.
В границах домов: № 2, 4, 21, 23, 25, 25/1, 25/2, 27, 29/1 по проспекту Каныша Сатпаева; № 8 по улице Карла Маркса; № 4 по Самарскому шоссе.
В границах домов поселка Ульбинского: № 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 43, 45, 47, 51, 54, 55, 57, 58, 58/1, 59, 64, 65, 74, 90, 92, 93, 101, 102, 108, 109, 113, 122, 123, 155, 158, 172, 174, 176, 187, 190, 206, 210/2, 338, 339, 340, 343, 426, 428, 430; по улице Носикова; № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 66, 66/1, 68, 72, 80 по улице Айтыкова; № 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 64, 65, 66, 67,68, 70, 76, 77, 78, 81, 86, 87, 89, 103, 104, 105, 140, 140А, 145, 149, 152, 153, 154, 162, 449, 453, 454, 455, 456, 457 по улице Плахуты; № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 19, 20/1, 23, 24, 25, 26/1, 27, 28, 30, 34, 35, 52, по улице Урунтаева; № 2, 5, 5/1, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30 по улице Сорокоумова; № 2, 3, 8, 9, 9/3, 22, 26, 236, 237, 310, 312, 315 по улице Буранной; № 2, 4, 8, 12 по улице ЗелҰной горы; № 5, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 24, 26, 28, 29, 32, 36, 39, 40, 41, 50, 52, 54 по улице Мурина; № 2, 4, 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23, 25 по переулку Соловьиному; № 1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12 по переулку Родниковому; № 3, 7, 295 по улице Алексеенко; № 332, 357, 359 по улице Нуршайыкова; по поселку Ульбинскому, участки № 44, 68, 160, 358, 514.
Избирательный участок № 1164.
Центр – коммунальное государственное учреждение "Меновновская средняя школа" акимата города Усть-Каменогорска, село Меновное, улица Новая, 15.
В границах домов переулка Садового: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 18, 18/1, 18/2, 20/1, 20/1, 22; № 1, 3, 4, 5 по переулку Рабочему; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12а, 10 по переулку Детскому; № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 2/1, 2а-1, 2а-2, 3, 3-2, 3-3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 12-2, 13, 14А, 14а, 14-1, 14, 15, 18а, 18б, 18в, 18г, 20 по перелку Конечному; № 3, 6, 7, 9, 10А, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/9, 21, 24, 25, 25/1, 26, 32, 36, 38, 25, 25а, 26 по переулку Солнечному; № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15 по переулку Октябрьскому; № 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 12В, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 35, 39, 10 по улице Береговой; № 14, 1А, 1Б, 1В, 1/3, 2, 2А, 3/1, 3/3, 3/5, 4, 6, 7/2, 8, 10, 13/2, 14, 29/1, 29 по улице Юбилейной; № 1, 3, 3/1, 5, 7-1, 7-2, 9, 10-1, 10-2, 11,12, 13, 14, 16, 18, 18-2, 18А, 20, 22, 2/3, 2/2 по улице Новой.
В границах домов 22 жилого района: № 1, 2, 4, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 27, 31, 32, 33, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 54, 56, 57, 58, 62, 63, 65, 66, 67, 73, 75, 76, 79, 80, 82, 84, 86, 89, 92, 100, 103, 107, 110, 118, 119, 123, 127, 128, 130, 131, 134, 141, 180, 193, 200, 227, 294, 361.
В границах домов 23 жилого района: № 7, 9, 27, 31, 91, 101, 123а, 137, 80А, 10, 100, 102/1, 103, 105, 107, 11, 111/1, 112, 119, 120, 112-2, 123, 124, 127, 128, 130, 132, 135, 138, 14, 140, 141, 15-23, 17, 2, 22, 23-2, 23, 24, 28, 29, 30, 309, 31/1, 32, 33, 34, 37, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 72, 73, 75, 76, 77 по улице Дробышева; № 3, 5, 7, 9 по улице Сумина; № 3, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/2, 45, 47, 49, 51, 53, 55б, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 87, 91/193, 101, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 121, 547, 458 по улице Кокорина; № 1, 1/1, 3, 4, 6, 8, 10, 10/1, 13, 15, 19, 25, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 36, 37, 39, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61/1, 64, 66, 68, 72, 73, 75/1, 75/2, 76, 77, 78, 83, 86, 87, 88, 90, 91/2, 99, 99/1, 99/5, 100, 100/1, 103, 104, 108, 110, 110/1, 124, 183 по улице Журбы; № 19, 31, 47, 47, 93, 9, 10, 101, 107, 109, 109, 111, 113, 117, 119, 121, 13, 14, 15, 17, 23, 29, 3, 33, 35, 37, 3941, 41/2, 45, 547, 458, 49, 51, 53, 55Б, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 79, 87, 9, 91/1 по улице Логвина; № 1/1, 10, 10, 14, 15, 17, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9 по улице Миллера; № 8, 11, 11/1, 11/4, 11/5, 12, 13, 13/1, 14, 15/1, 16/1, 17, 18, 2, 21, 21/1, 22, 24, 25, 27, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 5, 5/2, 6, 7, 7/3, 9, 7/3-1 по улице Такежанова; № 2, 3, 8, 9, 10, 11, 134-1, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 19-2, 22, 24, 25, 26, 27, 35, 36, 38, 41, 49, 49/1, 5, 51, 52, 158 по улице Часникова; № 1, 9, 14, 22, 27, 51 по улице Алдабергенова; № 5, 13, 15, 24, 26, 31, 35, 43, 45, 102, 342 по улице Павлова; № 1, 3, 5 по улице Парий.

23-ші тұрғын ауданындағы № 1, 1/1, 2, 2/6, 3, 3/3, 3п, 4, 4/6, 5, 5д, 5п, 5/6, 6, 7, 7/1, 7п, 8, 8а, 8п, 8/6, 9, 9/6, 9а, 9п, 10, 10А, 10/6, 11, 11/1, 11А, 11/6, 12, 12п , 13, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16 а, 16п, 17, 17а, 18, 18/6, 19, 19/6, 20, 20/6, 21, 21п, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 33а, 34, 34/1, 34/5, 34а, 35, 35/5, 35а, 36, 36/5, 36а, 37, 37а, 38, 38/3, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44б, 45, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53/2, 54, 55/3, 56, 56/3, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 66/1, 67, 68, 68/5, 69/5, 74, 76/1, 77, 79, 80, 80/1, 81, 82, 83/1, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 92/1, 96, 96/1, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 107, 108, 111, 112, 115, 118, 119, 121, 126, 127,128, 134, 135, 137, 139, 140, 145, 146, 150, 158, 159, 164, 165, 168, 179, 181, 185, 188, 190, 192, 195, 196, 218, 224, 254, 256, 260, 263, 268, 269, 270, 274, 275, 278, 279, 280, 283, 288, 289, 290, 296, 297, 293, 301, 312А, 312В, 315, 316, 318а, 330, 331, 340А, 342, 352, 354, 375, 378, 408, 442/2, 481, 542, 736, 16/2, 163, 175, 185, 220, 227, 243, 257, 266, 289, 289/1, 290/3, 299, 301, 303, 314А, 321, 323, 324, 326, 327, 328, 329А, 330, 332, 333, 333/2, 334, 337, 342, 348, 349, 352, 384, 388, 389, 394, 407, 410, 414, 419, 420, 421, 422, 423, 425, 426, 431, 435, 437, 440, 441, 443, 445, 447, 459, 481, 504, 505, 506, 517, 518, 521, 522, 525, 526, 527, 529, 532, 533, 535, 536, 538, 539, 540, 541, 542, 544, 543, 545, 800, 801, 811, 812, 813, 821, 822, 824, 914, 997 жер телімдері.
№ 34 сайлау учаскесі.
Орталығы – "ОВ-156/1 мекемесі" мемлекеттік мекемесі, Лихарев көшесі, 10а.
№ 58 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің 27943 әскери бөлімі, Жаңа -Ахмер ауылы.
№ 59 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шығыс-Қазақстан облыстық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Александр Протозанов атындағы көшесі, 7.
№ 60 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ана мен бала орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Өтепов көшесі, 35.
№ 61 сайлау орталығы .
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Мамандандырылған емдеу-алдын алу кәсіпорны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Мыза көшесі, 1.
№ 63 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Абай даңғылы, 18.
№ 85 сайлау учаскесі.

Земельные участки 23 жилого микрорайона: № 1, 1/1, 2, 2/6, 3, 3/3, 3п, 4, 4/6, 5, 5д, 5п, 5/6, 6, 7, 7/1, 7п, 8, 8а, 8п, 8/6, 9, 9/6, 9а, 9п, 10, 10А, 10/6, 11, 11/1, 11А, 11/6, 12, 12п , 13, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16 а, 16п, 17, 17а, 18, 18/6, 19, 19/6, 20, 20/6, 21, 21п, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 33а, 34, 34/1, 34/5, 34а, 35, 35/5, 35а, 36, 36/5, 36а, 37, 37а, 38, 38/3, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44б, 45, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53/2, 54, 55/3, 56, 56/3, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 66/1, 67, 68, 68/5, 69/5, 74, 76/1, 77, 79, 80, 80/1, 81, 82, 83/1, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 92/1, 96, 96/1, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 107, 108, 111, 112, 115, 118, 119, 121, 126, 127,128, 134, 135, 137, 139, 140, 145, 146, 150, 158, 159, 164, 165, 168, 179, 181, 185, 188, 190, 192, 195, 196, 218, 224, 254, 256, 260, 263, 268, 269, 270, 274, 275, 278, 279, 280, 283, 288, 289, 290, 296, 297, 293, 301, 312А, 312В, 315, 316, 318а, 330, 331, 340А, 342, 352, 354, 375, 378, 408, 442/2, 481, 542, 736, 16/2, 163, 175, 185, 220, 227, 243, 257, 266, 289, 289/1, 290/3, 299, 301, 303, 314А, 321, 323, 324, 326, 327, 328, 329А, 330, 332, 333, 333/2, 334, 337, 342, 348, 349, 352, 384, 388, 389, 394, 407, 410, 414, 419, 420, 421, 422, 423, 425, 426, 431, 435, 437, 440, 441, 443, 445, 447, 459, 481, 504, 505, 506, 517, 518, 521, 522, 525, 526, 527, 529, 532, 533, 535, 536, 538, 539, 540, 541, 542, 544, 543, 545, 800, 801, 811, 812, 813, 821, 822, 824, 914, 997.
Избирательный участок № 34.
Центр – государственное учреждение "Учреждение ОВ-156/1", улица Лихарева, 10а.
Избирательный участок № 58.
Центр – воинская часть 27943 Министерства обороны Республики Казахстан, село Ново-Ахмирово.
Избирательный участок № 59.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйс-твенного ведения "Восточно-Казахстанская областная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица имени Александра Протозанова, 7.
Избирательный участок № 60.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйс-твенного ведения "Центр матери и ребенка" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Утепова, 35.
Избирательный участок № 61.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйс-твенного ведения "Специализированное лечебно-профилактическое предприятие" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Мызы, 1.
Избирательный участок № 63.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйс-твенного ведения "Городская больница № 1" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, проспект Абая, 18.
Избирательный участок № 85.

Орталығы – "2-ші медико-санитарлық бөлім" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Д. Серікбаев атындағы көшесі, 1.
№ 89 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ұлттық Ұланының "Шығыс" Өңірлік қолбасшылығының 6699 әскери бөлімі, Жаңа Согра кенті.
№ 120 сайлау учаскесі.
Орталығы – Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Новорабочая көшесі, 6.
№ 121 сайлау учаскесі.
Орталығы – Қазақстан Республикасы Ұлттық Ұланының "Шығыс" Өңірлік қолбасшылығының 5518 әскери бөлімі, Абай даңғылы, 95.
Өскемен қаласы әкімінің
"_15_"_01__2016 жылғы
№ _22___ шешіміне
2 қосымша
Өскемен қаласы әкімінің күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Өскемен қаласы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2011 жылғы 09 ақпандағы № 16 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-1-159 тіркелді, "Өскемен" және "Усть-Каменогорск" газеттерінде 2011 жылғы 17 ақпанда жарияланды);
2. Өскемен қаласы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2011 жылғы 09 ақпандағы № 16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы 2011 жылдың 15 наурыздағы № 17 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-1-163 тіркелді, "Өскемен" және "Усть-Каменогорск" газеттерінде 2011 жылғы 17 наурызында жарияланды);
3. Өскемен қаласы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2011 жылғы 09 ақпандағы № 16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы 2011 жылдың 07 желтоқсандағы № 19 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-1-175 тіркелді, "Өскемен" және "Усть-Каменогорск" газеттерінде 2011 жылғы 29 желтоқсанда жарияланды);
4. Өскемен қаласы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2011 жылғы 09 ақпанындағы № 16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы 2015 жылғы 07 сәуірдегі № 21 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3897 тіркелді, "Өскемен" және "Усть-Каменогорск" газеттерінде 2015 жылғы 23 сәуірде жарияланды).

Центр – товарищество с ограниченной ответственностью "Медико-санитарная часть-2", улица Д.Серикбаева,1.
Избирательный участок № 89.
Центр – воинская часть 6699 Национальной гвардии Республики Казахстан регионального командования "Шыгыс", поселок Новая Согра.
Избирательный участок № 120.
Центр – коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Восточно-Казахстанский областной противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, улица Новорабочая, 6.
Избирательный участок № 121.
Центр – воинская часть 5518 Регионального командования "Шыгыс" национальной гвардии Республики Казахстан, проспект Абая, 95.
Приложение 2
к решению акима
города Усть-Каменогорска
от__15____01___2016 года
№__22____
Перечень утративших силу решений акима города Усть-Каменогорска
1. Решение акима города Усть-Каменогорска "Об образовании избирательных участков" от 09 февраля 2011 года № 16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-1-159, опубликовано 17 февраля 2011 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск");
2. Решение акима города Усть-Каменогорска "О внесении изменения в решение от 09 февраля 2011 года № 16 "Об образовании избирательных участков" от 15 марта 2011 года № 17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-1-163, опубликовано 17 марта 2011 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск");
3. Решение акима города Усть-Каменогорска "О внесении изменения в решение акима 09 февраля 2011 года № 16 "Об образовании избирательных участков" от 07 декабря 2011 года № 19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-1-175, опуб-ликовано 29 декабря 2011 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск");
4. Решение акима города Усть-Каменогорска "О внесении изменения в решение акима города Усть-Каменогорска от 09 февраля 2011 года № 16 "Об образовании избирательных участков" от 07 апреля 2015 года № 21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3897, опубликовано 23 апреля 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").