"Өскемен қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 қазандағы № 10/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қазанда № 4700 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2016 № 13/5-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылдың 5 қазандағы № 6/57-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4689 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "Өскемен қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4318 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 974 091,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 384 329,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 185 781,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 228 719,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 175 261,4 мың теңге;
2) шығындар – 36 854 815,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 1 557 445,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 198 847,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 302 916,0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 104 069,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 44/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2016-2018 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 октября 2016 года № 10/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2016 года № 4700. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 13/5-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 13/5-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4689), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 44/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4318, опубликовано в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 19 января 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 974 091,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 384 329,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 185 781,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 228 719,2 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 175 261,4 тысяч тенге;
2) затраты – 36 854 815,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 557 445,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 198 847,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 302 916,0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 104 069,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы – - 1 637 016,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 1 637 016,0 мың теңге.";
4. тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4689 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 2016 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері атқарылуға алынсын:

5) дефицит бюджета – - 1 637 016,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 637 016,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2016 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4689):

1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 13,6 %;
2) әлеуметтік салық – 13,6 %.";
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Каримов
Қалалық мәслихаты хатшысы А. Абакумов
Өскемен қалалық мәслихатының
2016 жылғы 18 қазандағы
№ 10/3-VI шешіміне қосымша
Өскемен қалалық мәслихатының

1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 13,6 %;
2) социальный налог – 13,6 %.";
приложение 1 изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С. Каримов
Секретарь городского маслихата А. Абакумов
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 18 октября 2016 года
№ 10/3-VI
Приложение 1 к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата

001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 588,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 065,0
04
Бiлiм беру
11 702 924,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 542 715,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 542,0
003
Жалпы білім беру
6 955 349,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
310 185,2
006
Балаларға қосымша білім беру
678 752,3
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 118 256,2
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
99 566,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3 659,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22 592,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 104 612,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
216 201,3
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
160 009,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
160 009,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
200,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
200,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 034 368,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 020 460,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 712,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
108 866,0
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
1 385,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
19 588,4
003
Капитальные расходы государственного органа
1 065,0
04
Образование
11 702 924,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 542 715,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
33 542,0
003
Общеобразовательное обучение
6 955 349,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
310 185,2
006
Дополнительное образование для детей
678 752,3
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 118 256,2
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
99 566,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 659,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22 592,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 104 612,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
216 201,3
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
160 009,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
160 009,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
200,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
200,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 034 368,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 020 460,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
85 712,0
002
Программа занятости
108 866,0
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
1 385,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан