Жер салығының мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 8/60-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 желтоқсанда № 4777 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 30/197-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 29.11.2018 № 30/197-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О поправочных коэффициентах к ставкам земельного налога
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2016 года № 8/60-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 декабря 2016 года № 4777. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 30/197-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.11.2018 № 30/197-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Салық кодексінің 387-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2003 жылғы 28 наурыздағы № 20/8-ІІ "Шығыс Казақстан облысының қалалар мен аудандардың аймаққа бөлу сұлбаларын бекіту туралы" шешіміне сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:

В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2003 года № 20/8-ІІ "Об утверждении схем зонирования городов и районов Восточно-Казахстанской области" маслихат города Семей РЕШИЛ:

1. Семей қаласы мен оның елді мекендері бойынша (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) бекітілген аймақ сұлбалары бойынша жер салығы мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері 1, 2-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы Қ. Құсайынов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Б. Ақжалов
2016 жылғы 29 қарашадағы
№ 8/60-VІ шешiмге
1-қосымша
Семей қаласы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету коэффициенттері (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда)
Аймақ №
Жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ №
Жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақ №
Жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
1

1. Утвердить поправочные коэффициенты к ставкам земельного налога по городу Семей и его населенным пунктам (за исключением придомовых земельных участков) по утвержденным схемам зонирования, согласно приложениям 1, 2.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии городского маслихата К. Кусаинов
Секретарь
городского маслихата Б. Акжалов
Приложение 1
к решению от 29 ноября
2016 года № 8/60-VI
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога по городу Семей (за исключением придомовых земельных участков)
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога
1