"Курчатов қаласының 2016 – 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4/23-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 маусымда № 4575 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/52-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 23.12.2016 № 9/52-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 мамырдағы № 3/24-VІ "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4553 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Курчатов қаласының 2016 – 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4325 нөмірімен тіркелген, облыстық "7 дней" газетінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 3 санында жарияланған) мәслихат шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы 1) - 6) - тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 228 241,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 857 486,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 794, 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 570,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 354 391,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 285 515,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 57 274,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 274,5 мың теңге.";
7- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/295-V "О бюджете города Курчатов на 2016 - 2018 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 июня 2016 года № 4/23-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июня 2016 года № 4575. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9/52-VI
Сноска. Утратило силу – решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 9/52-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 мая 2016 года № 3/24-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4553) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Курчатов на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 41/295-V, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4325, опубликовано 21 января 2016 года в областной газете "7 дней" № 3) следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 1) - 6) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 1 228 241,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 857 486,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 794,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 570,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 354 391,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 285 515,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 57 274,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 274,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

"7. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 272 256,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, Курчатов
қалалық мәслихатының хатшысы Г. Қарымбаева
Курчатов
қалалық мәслихатының
2016 жылғы 10 маусымдағы
№ 4/23-VІ шешіміне 1 қосымша
Курчатов
қалалық мәслихатының

"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 272 256,0 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии, секретарь
Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева
Приложение 1
к решению Курчатовского
городского маслихата
от 10 июня 2016 года № 4/23-VI
Приложение 1
к решению Курчатовского
городского маслихата

4 684,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4 684,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
37 890,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14 279,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 079,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 200,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
23 611,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 470,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 141,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
26 300,0
1
Ауыл шаруашылығы
24 384,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
11 958,4
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 938,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20,4
800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі
12 425,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария және ветеринариялық бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 815,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
144,0
006
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
780,0
008
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 536,0
009
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
150,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 916,0
800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі
1 916,0
010
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 916,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 782,5
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 782,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12 782,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 125,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

4 684,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
4 684,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
37 890,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
14 279,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
13 079,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 200,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
23 611,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 470,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 141,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
26 300,0
1
Сельское хозяйство
24 384,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
11 958,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
11 938,0
003
Капитальные расходы государственного органа
20,4
800
Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля района (города областного значения)
12 425,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии и ветеринарного контроля
9 815,6
003
Капитальные расходы государственного органа
144,0
006
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
780,0
008
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 536,0
009
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
150,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 916,0
800
Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля района (города областного значения)
1 916,0
010
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 916,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 782,5
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 782,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12 782,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12 125,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов