"2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 6/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 желтоқсанда № 4761 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.12.2016 № 7/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1- тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 7/71-VІ "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде № 4743 тіркелген) шешімне сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016 - 2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/2-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4333 тіркелген, 2016 жылғы 15 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Лениногорская правда" газетінің 2016 жылғы 05 ақпандағы № 6 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4234126,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2823041 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54109 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30433 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1326543,6 мың теңге;
2) шығындар – 4200332,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 624320 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 624320 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5166 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -595691,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 595691,7 мың теңге.".
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Риддерского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/2-V "О бюджете города Риддера на 2016 - 2018 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2016 года № 6/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 декабря 2016 года № 4761. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 7/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2016 года № 7/71-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4743) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/2-V "О бюджете города Риддера на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4333 опубликовано в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" от 15 февраля 2016 года, в газете "Лениногорская правда" от 05 февраля 2016 года № 6) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4234126,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2823041 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54109 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30433 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1326543,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4200332,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 624320 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 624320 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5166 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -595691,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 595691,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 19303,6 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 556537 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
10 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің деңгейін көтеруге республикалық бюджетте берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 31778 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
келесі мазмұндағы 12-3 - тармақпен толықтырылсын:
"12 - 3. 2016 жылға арналған қалалық бюджет қаражатынан мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ арқылы кредит беруге 50000 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
келесі мазмұндағы 12-4 - тармақпен толықтырылсын:
"12 - 4. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға 5000 мың теңге мөлшерінде кредит көзделсін.";
1 - қосымша осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы О. МЫСАЕВ
Қалалық мәслихат хатшысы И. ПАНЧЕНКО
2016 жылғы 29 қарашадағы
№ 6/2-VI
Риддер қалалық мәслихатының
VI сессиясының шешіміне
1 қосымша

"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 19303,6 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 556537 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих в размере 31778 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 12-3 следующего содержания:
"12-3. Предусмотреть на 2016 год кредитование через АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики из средств городского бюджета в размере 50000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 12-4 следующего содержания:
"12-4. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год кредиты из областного бюджета на проектирование и (или) строительство жилья в размере 5000 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии О. МЫСАЕВ
Секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО
Приложение 1 к решению
VI сессии Риддерского
городского маслихата
от 29 ноября 2016 года № 6/2-VI
Приложение 1 к решению
XXXX сессии Риддерского
городского маслихата