2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 1043 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 4822 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № 121 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 01.02.2018 № 121 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының, 4 тармағының, 8-1) тармақшасына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі, ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері бекітілсін.
2.тОсы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің орынбасары Д. Б. Дүйсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов
Әкімдіктің
2016 жылғы "13" желтоқсан
№ 1043 қаулысына қосымша
2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері
Бір айда бір тәрбиеленушінің жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтар
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
24185,0
24185,0
19354,0
0
24185,0
0
0
0
кестенің жалғасы:
Бір тәрбиеленушіге шығындардың орташа айлық құны, теңге
Ата-ананың ақы төлеу айлық мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілердің саны, адам
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын-орталықтар
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
Мемлекеттік
жеке
мемлекеттік
жеке
24185,0
24185,0
19354,0
0

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2016 года № 1043. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 января 2017 года № 4822. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 1 февраля 2018 года № 121
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 01.02.2018 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Риддера Д.Б. Дюсембаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Ж. Муратов
Приложение
к постановлению акимата
от "13" декабря 2016 года
№ 1043
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Республиканский бюджет
Местный бюджет
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры
государственные
частные
государственные
частные
государственные
частные
государственные
частные
24185,0
24185,0
19354,0
0
24185,0
0
0
0
продолжение таблицы:
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры
государственные
частные
государственные
частные
государственные
частные
государственные
частные
государственные
частные
государственные
частные
24185,0
24185,0
19354,0
0