2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 6 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 ақпанда № 4397 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 04 мамырдағы № 66 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 04.05.2016 № 66 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңның 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңның 7 бабының 5) тармақшасына, 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18 тармақтарына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындықтар көретін халықтың түрлі топтарына мемлекеттік кепілдіктер және қолдау жүйесін кеңейту мақсатында, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, нақты шарттары, қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмысқа қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері 2016 жылға белгіленген ең төменгі еңбек ақыдан кем емес мөлшерінде жергілікті бюджет есебінен бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е. Лдибаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Т. Мүсәпірбеков
Абай ауданы әкімдігінің
2016 жылғы " 20 " қаңтардағы
№ 6 қаулыcына қосымша
2016 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдык жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және накты шарттары
Р/с
Жұмыс берушінің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Орындалатын жұмыстардың көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік) (адам)
Ұсыныс (бекітілген) (адам)
Қаржыландыру (теңге) Жергілікті бюджеттен
1
2
3
4
5
6
7
1
"ШҚО Абай ауданы Қарауыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
ауланы тазалау;
ветеринариялық санитарлық-алдын-алу іс шараларын өткізуге көмектесу;
хат- хабарларды жеткізу.
күн сайын
20-25 құжат
күн сайын
150-200 шаршы метр
ай сайын
3-5 іс-шара
күн сайын 3-4 құжат
45
45
Абай ауданының бюджеті
2
"ШҚО Абай ауданы
Кеңгірбай-би ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
ауланы тазалау;
ветеринариялық санитарлық-алдын-алу іс шараларын өткізуге көмектесу;
хат- хабарларды жеткізу
күн сайын
20-25 құжат
күн сайын
150-200 шаршы метр
ай сайын
3-5 іс-шара
күн сайын 3-4 құжат
10
10
Абай ауданының бюджеті
3
"ШҚО Абай ауданы
Көкбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
ауланы тазалау;
ветеринариялық санитарлық-алдын-алу іс шараларын өткізуге көмектесу;
хат- хабарларды жеткізу
күн сайын
20-25 құжат
күн сайын
150-200 шаршы метр
ай сайын
3-5 іс-шара
күн сайын 3-4 құжат
10
10
Абай ауданының бюджеті
4
"ШҚО Абай ауданы Құндызды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
ауланы тазалау;
ветеринариялық санитарлық-алдын-алу іс шараларын өткізуге көмектесу;
хат- хабарларды жеткізу
күн сайын
20-25 құжат
күн сайын
150-200 шаршы метр
ай сайын
3-5 іс-шара
күн сайын 3-4 құжат
10
10
Абай ауданының бюджеті
5
"ШҚО Абай ауданы Архат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
ауланы тазалау;
ветеринариялық санитарлық-алдын-алу іс шараларын өткізуге көмектесу;
хат- хабарларды жеткізу
күн сайын
20-25 құжат
күн сайын
150-200 шаршы метр
ай сайын
3-5 іс-шара
күн сайын 3-4 құжат
10
10
Абай ауданының бюджеті
6
"ШҚО Абай ауданы Қасқабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
ауланы тазалау;
ветеринариялық санитарлық-алдын-алу іс шараларын өткізуге көмектесу;
хат- хабарларды жеткізу
күн сайын
20-25 құжат
күн сайын
150-200 шаршы метр
ай сайын
3-5 іс-шара
күн сайын 3-4 құжат
10
10
Абай ауданының бюджеті
7
"ШҚО Абай ауданы Саржал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
ауланы тазалау;
ветеринариялық санитарлық-алдын-алу іс шараларын өткізуге көмектесу;
хат- хабарларды жеткізу
күн сайын
20-25 құжат
күн сайын
150-200 шаршы метр
ай сайын
3-5 іс-шара
күн сайын 3-4 құжат
10
10
Абай ауданының бюджеті
8
"ШҚО Абай ауданы Тоқтамыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
ауланы тазалау;
ветеринариялық санитарлық-алдын-алу іс шараларын өткізуге көмектесу;
хат- хабарларды жеткізу
күн сайын
20-25 құжат
күн сайын
150-200 шаршы метр
ай сайын
3-5 іс-шара
күн сайын 3-4 құжат
10
10
Абай ауданының бюджеті
9
"ШҚО Абай ауданы Медеу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
ауланы тазалау;
ветеринариялық санитарлық-алдын-алу іс шараларын өткізуге көмектесу;
хат- хабарларды жеткізу
күн сайын
20-25 құжат
күн сайын
150-200 шаршы метр
ай сайын
3-5 іс-шара
күн сайын 3-4 құжат
5
5
Абай ауданының бюджеті
10
Абай аудандық соты
(келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды, шақырту қағаздарын жеткізу.
ай сайын 140 құжат

Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 20 января 2016 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 февраля 2016 года № 4397. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 04 мая 2016 года № 66
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 04.05.2016 № 66.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктами 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в 2016 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2016 году, виды, объемы, источники финансирования, конкретные условия общественных работ и размер оплаты труда участников общественных работ согласно приложению.
3. Размер оплаты труда участников общественных работ из средств местного бюджета утвердить в размере одной минимальной заработной платы, установленной на 2016 год.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Лдибаева Е.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района Мусапирбеков Т.
Приложение к постановлению
акимата Абайского района
от " 20 " января 2016 года № 6
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2016 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
п/п
Наименования
работодателя
Виды общественных работ
Объем
выполняемых Работ
Спрос
(заявленная
потреб-ность)
(человек)
Предло
жение
(утвер-
ждено)
(человек)
Финанси-рования
(тенге)
1
Государственное учреждение
"Аппарат акима Караульского сельского округа Абайского района ВКО".
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
помощь в проведении ветеринарных санитарно-профилактических мероприятий;
доставка корреспонденции
20-25 документов в день
150-200 квадратных метров в день
3-5 мероприятий в месяц
3-4 документа в день
45
45
Бюджет Абайского района
2
Государственное учреждение
"Аппарат акима Кенгирбай- биского сельского округа Абайского района ВКО".
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
помощь в проведении ветеринарных санитарно-профилактических мероприятий;
доставка корреспонденции
20-25 документов в день
150-200 квадратных метров в день
3-5 мероприятий в месяц
3-4 документа в день
10
10
Бюджет Абайского района
3
Государственное учреждение
"Аппарат акима Кокбайского
сельского округа Абайского района ВКО".
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
помощь в проведении ветеринарных санитарно-профилактических мероприятий;
доставка корреспонденции
20-25 документов в день
150-200 квадратных метров в день
3-5 мероприятий в месяц
3-4 документа в день
10
10
Бюджет Абайского района
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Кундыздинского сельского округа Абайского района ВКО".
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
помощь в проведении ветеринарных санитарно-профилактических мероприятий;
доставка корреспонденции
20-25 документов в день
150-200 квадратных метров в день
3-5 мероприятий в месяц
3-4 документа в день
10
10
Бюджет Абайского района
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Архатского сельского округа Абайского района ВКО".
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
помощь в проведении ветеринарных санитарно-профилактических мероприятий;
доставка корреспонденции
20-25 документов в день
150-200 квадратных метров в день
3-5 мероприятий в месяц
3-4 документа в день
10
10
Бюджет Абайского района
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Каскабулакского сельского округа Абайского района ВКО".
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
помощь в проведении ветеринарных санитарно-профилактических мероприятий;
доставка корреспонденции
20-25 документов в день
150-200 квадратных метров в день
3-5 мероприятий в месяц
3-4 документа в день
10
10
Бюджет Абайского района
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Саржалского сельского округа Абайского района ВКО".
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
помощь в проведении ветеринарных санитарно-профилактических мероприятий;
доставка корреспонденции
20-25 документов в день
150-200 квадратных метров в день
3-5 мероприятий в месяц
3-4 документа в день
10
10
Бюджет Абайского района
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Токтамысского сельского округа Абайского района ВКО".
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
помощь в проведении ветеринарных санитарно-профилактических мероприятий;
доставка корреспонденции
20-25 документов в день
150-200 квадратных метров в день
3-5 мероприятий в месяц
3-4 документа в день
10
10
Бюджет Абайского района
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Медеуского сельского округа Абайского района ВКО".
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
помощь в проведении ветеринарных санитарно-профилактических мероприятий;
доставка корреспонденции
20-25 документов в день
150-200 квадратных метров в день
3-5 мероприятий в месяц
3-4 документа в день
5
5
Бюджет Абайского района
10
Абайский районный суд (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции, повесток.
140 документов в месяц

күн сайын 5-10 құжат
4
4
Абай ауданының бюджеті
11
"Абай аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу;
ауданның көлемді мәдени іс-шараларын өткізуге көмектесу.
ай сайын 30 құжат
күн сайын 3-5 құжат
ай сайын
2-3 іс-шара
3
3
Абай ауданының бюджеті
12
Шығыс Қазақстан облыстық телекоммуникациялар дирекциясы "Абай аудандық өндірістік телекоммуникация торабы (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу;
ауланы тазалау.

5-10 документов
в день
4
4
Бюджет Абайского района
11
Коммунальное
государственное казенное предприятие "Абайский районный Дом культуры"
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции;
помощь в проведении
культурно-массовых районных мероприятий.
30 документов в месяц
3-5 документов в день
2-3 мероприятий в месяц
3
3
Бюджет Абайского района
12
Восточно-Казахстанская областная дирекция телекоммуникаций –филиал Акционерного общества "Казахтелеком" (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции;
уборка территории;

ай сайын 20-25 құжат
күн сайын
3-5 құжат
күн сайын 100 шаршы метр
3
3
Абай ауданының бюджеті
13
Қазақстан Республикасы "Әділет министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы әділет департаментінің "Абай аудандық әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу;
ауланы тазалау
ай сайын 300 құжат
күн сайын
5-8 құжат
күн сайын
100-120 шаршы метр
3
3
Абай ауданының бюджеті
14
Абай ауданының прокуратурасы мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
ауланы тазалау.

20-25 документов в месяц
3-5 документов в день
100 квадратных метров в день
3
3
Бюджет Абайского района
13
"Управление юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции;
уборка территории.
300 документов
в месяц
5-8 документов
в день
100-120 квадратных метров в день
3
3
Бюджет Абайского района
14
Государственное учреждение "Прокуратура Абайского района" (по согласованию).
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории.

ай сайын 20-30 құжат
күн сайын 200 шаршы метр
3
3
Абай ауданының бюджеті
15
Абай ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша).
құжаттармен жұмысқа көмектесу;
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды, әскерге шақырушыларға шақыру қағаздарын жеткізу.
ай сайын 50 іс
күн сайын
25 құжат
ай сайын 45-50
5
5
Абай ауданының бюджеті
16
"Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу;
ауланы тазалау.
ай сайын 10-15 құжат
күн сайын 3-5 құжат
күн сайын 200 шаршы метр
5
5
Абай ауданының бюджеті
17
"Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер Департаменті Абай ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу;
ауланы тазалау.
ай сайын 20-25 құжат
күн сайын
10-15 құжат
күн сайын
100-150 шаршы метр
4
4
Абай ауданының бюджеті
18
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығының Шығыс Қазақстан облыстық филиалының Абай аудандық бөлімшесі (келісім бойынша).
зейнетақы істерімен жұмысқа көмектесу;
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу.
ай сайын
775 іс
ай сайын
50-60 құжат
күн сайын 4-5 құжат
5
5
Абай ауданының бюджеті
19
Шығыс Қазақстан облысы "Абай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу;
әлеуметтік жәрдемақы алушылардың деректер базасын қалыптастыруға көмектесу;
аулалар мен бөлмелерді тазалау.
ай сайын
1500 құжат
күн сайын

20-30 материалов
в месяц
200 квадратных метров в день
3
3
Бюджет Абайского района
15
Государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Абайского района" (по согласованию).
помощь в работе с документами;
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции, повесток призывникам.
50 дел в месяц
25 документов в день
45-50 документов в месяц
5
5
Бюджет Абайского района
16
Государственное учреждение "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Абайского района" Восточно-Казахстанской области"
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции;
уборка территории.
10-15 документов в месяц
3-5 документов в день
200 квадратных метров в день
5
5
Бюджет Абайского района
17
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Абайского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию).
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции;
уборка территории.
20-25 документов в месяц
10-15 документов в день
100-150 квадратных метров в день
4
4
Бюджет Абайского района
18
Абайское районное отделение Восточно-Казахстанской области филиал "Государственный центр по выплате пенсий" (по согласованию).
помощь в работе с пенсионными делами;
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции.
775 дел в месяц
50-60 документов в месяц
4-5 документов в день
5
5
Бюджет Абайского района
19
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Абайского района" Восточно-Казахстанской области
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции;
помощь в формировании базы данных получателей социальных пособий;
уборка территории и помещений.
1500 документов в месяц

10-20 адам
3
3
Абай ауданының бюджеті
23
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету Комитетінің "Шығыс Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Семей филиалының Абай өндірістік учаскесі (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын
300 құжат
4
4
Абай ауданының бюджеті
24
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу;
ауланы тазалау.
күн сайын
25-30 құжат
күн сайын 5-7 құжат
күн сайын

10-20 человек
3
3
Бюджет Абайского района
23
Абайский производственный участок Семейского филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Центр по недвижимости по Восточно-Казахстанской области" Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами
300 документов в месяц
4
4
Бюджет Абайского района
24
Государственное учреждение "Отдел образования Абайского района" Восточно-Казахстанской области.
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции;
уборка территории.
25-30 документов в день
5-7 документов в день

күн сайын 150-200 шаршы метр
6
6
Абай ауданының бюджеті
30
"ҚР Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті Шығыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Абай аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" РММ (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу.
ай сайын 20-25 құжат
күн сайын 5-10 құжат
3
3
Абай ауданының бюджеті
31
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы әділет Департаментінің сот актілерін орындау бойынша Абай аумақтық бөлімі" филиалы (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
ай сайын 20-30 құжат
3
3
Абай ауданының бюджеті
32
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Абай ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша).
құжаттармен жұмысқа көмектесу.
ай сайын
200-250 іс
4
4
Абай ауданының бюджеті
33
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалы Абай аудандық бөлімі (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу.
күн сайын10-15 құжат
4
4
Абай ауданының бюджеті
34
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Абай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" Республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу.
күн сайын
15-20 құжат
күн сайын 5-8 құжат
5
5
Абай ауданының бюджеті
35
Шығыс Қазақстан облысы "Абай ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі .
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу;
ауланы тазалау.
ай сайын10-15 құжат
күн сайын 5-7 құжат
күн сайын
150-200 шаршы метр
3
3
Абай ауданының бюджеті
36
"Жәнібек Кәрменов атындағы саз мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
ауланы тазалау;
күн сайын
250-300 шаршы метр
3
3
Абай ауданының бюджеті
37
"Қазақстан Республикасы ұлттық экономика министрлігінің статистика комитеті Шығыс Қазақстан
облысы статистика департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
статистикалық мәліметтерді реттеуге көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу.
күн сайын 20 құжат
ай сайын 200 құжат
күн сайын
10-15 құжат
3
3
Абай ауданының бюджеті
38
Шығыс Қазақстан облысы "Абай ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі .
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу.

150-200 квадратных метров в день
6
6
Бюджет Абайского района
30
РГУ "Абайское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей ВКО Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики РК" (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции.
20-25 документов в месяц
5-10 документов в день
3
3
Бюджет Абайского района
31
Филиал "Абайский территориальный отдел по исполнению судебных актов Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства Юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
20-30 документов в месяц
3
3
Бюджет Абайского района
32
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Абайского района" управления культуры, архивов и документации Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
помощь в работе с документами.
200-250 дел в месяц
4
4
Бюджет Абайского района
33
Абайский районный отдел филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами.
10-15 документов в день
4
4
Бюджет Абайского района
34
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Абайскому району Департамента государственных доходов по по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов министерства финансов Министерства Финансов Республики Казахстан"
(по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции.
15-20 документов в день
5-8 документов в день
5
5
Бюджет Абайского района
35
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Абайского района Восточно- Казахстанской области"
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции;
уборка помещений.
10-15 документов в месяц
5-7 документов в день
150-200 квадратных метров в день
3
3
Бюджет Абайского района
36
Коммунальное государственное казенное предприятие "Музыкальная школа имени Жанибека Карменова" (по согласованию)
уборка территории.
250-300 квадратных метров в день
3
3
Бюджет Абайского района
37
Департамент статистики Восточно-Казахстанской области комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
помощь в обработке статистических данных;
доставка корреспонденции.
20 документов в день
200 документов в месяц
10-15 документов в день
3
3
Бюджет Абайского района
38
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики Абайского района" Восточно-Казахстанской области
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции.

ай сайын 10-20 құжат
күн сайын 5-10 құжат
2
2
Абай ауданының бюджеті
39
"Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының сәулет, құрылыс, тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі .
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу.
күн сайын
20-30 құжат
күн сайын 5-10 құжат
3
3
Абай ауданының бюджеті
40
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетінің "Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу.
ай сайын 30-40 құжат
күн сайын
10 құжат
2
2
Абай ауданының бюджеті
41
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Абай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу;
ауланы тазалау.
ай сайын 15-20 іс

10-20 документов в месяц
5-10 документов в день
2
2
Бюджет Абайского района
39
Государственное учреждение "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Абайского района" Восточно-Казахстанской области
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции.
20-30 документов в месяц
5-10 документов в день
3
3
Бюджет Абайского района
40
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр земельного кадастра" Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции.
30-40 документов в месяц
10 документов в день
2
2
Бюджет Абайского района
41
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Абайского района Департамент по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской Области Комитет по чрезвычайным ситуациям министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции;
уборка территории.
15-20 дел в месяц

күн сайын 3-5 құжат
күн сайын160-180 шаршы метр
2
2
Абай ауданының бюджеті
42
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Абай колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша).
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу.
ай сайын 30-35 құжат
4
4
Абай ауданының бюджеті
43
Шығыс Қазақстан облыстық мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Семейдің облыстық тарихи өлкетану музейі" қазыналық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Абай ауданындағы филиалы (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу;
ауланы тазалау.
ай сайын
5-7құжат
күн сайын 1-2 құжат
күн сайын

3-5 документов в день
160-180 квадратных метров в день
2
2
Бюджет Абайского района
42
Коммунальное государственное учреждение "Абайский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами.
30-35 документов в месяц
4
4
Бюджет Абайского района
43
Филиал музея в с.Караул Абайского района коммунальное государственное казенное предприятие "Краеведческий музей города Семей управления культуры архивов и документации ВКО" (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции;
уборка территории.
5-7 документов в месяц
1-2 документа
в день

100-150 шаршы метр
3
3
Абай ауданының бюджеті
44
Абай ауданы әкімдігінің "Абай ауданының Жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу;
ай сайын 15-20 құжат
күн сайын 3-5 құжат
3
3
Абай ауданының бюджеті
45
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Абай орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмысқа көмектесу;
хат-хабарларды жеткізу;
ауланы тазалау.
ай сайын 40-45 құжат
күн сайын12-16 құжат
күн сайын

100-150 квадратных метров в день
3
3
Бюджет Абайского района
44
Коммунальное государственное казенное предприятие "Молодежный центр Абайского района" акимата Абайского района
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции;
15-20 документов в месяц
3-5 документов в день
3
3
Бюджет Абайского района
45
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Абайская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
доставка корреспонденции;
уборка территории.
40-45 документов в месяц
12-16 документов в день

200-250 шаршы метр
3
3
Абай ауданының бюджеті
Барлығы
250
250
Қоғамдық жұмыстардың нақты талаптары:
Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, саймандар мен құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зиянның орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

200-250 квадратных метров в день
3
3
Бюджет Абайского района
итого
250
250
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.