Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 790 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 4816 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 тамыздағы № 5691 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 02.08.2018 № 591 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, мүгедектерді жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санынан қосымшаға сай мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.Ш.Жоргекбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз ауданының әкімі Б. Байахметов
Аягөз ауданы әкімідігінің
2016 жылғы 5 желтоқсан
790 қаулысына
қосымша
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квота мөлшері
Тізімдік саны бар ұйымдар
Квота мөлшері (%)
елуден жүз адамға дейін
2
жүзден екі жүз елу адамға дейін
3
екі жүз елуден артық адам
4

О квоте рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 5 декабря 2016 года № 790. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 января 2017 года № 4816. Утратило силу постановлением акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 2 августа 2018 года № 591
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 02.08.2018 № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях оказания содействия занятости инвалидов, акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере согласно приложению от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Аягозского района Жоргекбаева Д.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аягозского района Б.Байахметов
Приложение постановлению
акимата Аягозского района
от 5 декабря 2016 года
790
Размер квоты рабочих мест для инвалидов
Организации со списочной численностью
Размер квоты (%)
от пятидесяти до сто человек
2
от ста одного до двухсот пятидесяти человек
3
свыше двухсот пятидесяти одного человека
4