Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округінің "Дархан" және "Саят" шаруа қожалықтарында каратинді белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 17 қарашадағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 желтоқсанда № 4768 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 16 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 16.01.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық инспекция басшысының 2016 жылғы 14 қазандағы № 270 және 2016 жылғы 17 қазандағы № 272 ұсыныстары негізінде Глуховка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1.Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округінің "Дархан" және "Саят" шаруа қожалықтарында ірі қара мал бастарының қарасан ауруы шығуына байланысты, уақытша тыйым салу іс-шаралары белгіленсін,
2.Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3.Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округі әкімі А.Искаков

Об установлении карантина в крестьянских хозяйствах "Дархан" и "Саят" Глуховского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 17 ноября 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 декабря 2016 года № 4768. Утратило силу - решением акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 16 января 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 16.01.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представлений руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора за от 14 октября 2016 года № 270 и от 17 октября 2016 года № 272, аким Глуховского сельского округа РЕШИЛ:
1.Установить карантин в крестьянских хозяйствах "Дархан" и "Саят" Глуховского сельского округа, Бескарагайского района, в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул крупного рогатого скота.
2.Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа А. Искаков