Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 33 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 наурызда № 4422 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 172 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 23.09.2016 № 172 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Казақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 – бабының 6 – тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.А.Атаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г. Акулов
Келісілді
Бородулиха аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы С. Харченко
2016 жылы " 26 " ақпан
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2016 жылғы " 26 " ақпан
№ 33 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын
Кенттік және ауылдық округтің атауы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттардың депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын
1
ауылдық округі
ауылы: "Семей Орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты мемлекеттік мекемесі конторасының алдыңғы жағында, "Абай атындағы толық емес орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің фойесінде.
ауылы: Николай Островский атындағы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында, " қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің фойесінде, " қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекеме" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің фойесінде.
ауылы: " аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның оң жағында.
Знаменка ауылы: мал шаруашылығы кешенінің әкімшілік ғимаратында.
Успенка ауылы: "Успенская негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
ауылы: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің аудандық ішкі істер бөлімі ғимаратының алдыңғы жағында.
2
Бақы ауылдық округі
Ауыл станциясы: "Ауыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің солтүстік жағында.
Коростели ауылы: "Коростели орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оң жағында.
3
ауылдық округі
ауылы: "Киров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залында.
4
ауылдық округі
Ивановка ауылы: "Ивановка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының солтүстік жағында.
Березовка санаторийі: "Березовка" шипажайы асханасының алдыңғы жағында.
Березовка подхозы: " аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның жанындағы ауылдық клубтың алдыңғы жағында.
5
Переменовка ауылдық округі
Переменовка ауылы: "Переменовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
Андроновка ауылы: "Андроновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
Орловка ауылы: "Орловка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
6
ауылдық округі
Шелехово ауылы: "Шелеховка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
Орловка ауылы: "Шығыс Қазақстан облысы ауданының ветеринария қызметі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның жанындағы ауылдық округінің ветеринарлық пунктінің батыс жағында.
7
ауылдық округі
Камышенка ауылы: "Камышенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
Михайловка ауылы: медициналық пунктің солтүстік жағында.
Романовка ауылы: медициналық пунктің солтүстік жағында.
8
Белағаш ауылдық округі
Белағаш ауылы: "Белағаш орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
Зенковка ауылы: "Кранополь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
9
ауылдық округі
ауылы: " аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның жанындағы ауылдық клубтың алдыңғы жағында.
ауылы: " орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
Сарноғай ауылы: медициналық пункт ғимаратының алдыңғы жағында.
10
Петропавловка ауылдық округі
Петропавловка ауылы: "Төлеубай Аманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
Мещанка ауылы: "Мещанка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің сол жағында.
Изатулла ауылы: "Семей Орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты мемлекеттік мекемесі конторасының алдыңғы жағында.
11
Зубаир ауылдық округі
Зубаир ауылы: "Зубаир орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
Байтанат ауылы: "Байтанат бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
12
Андреевка ауылдық округі
Михайличенково ауылы: " аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның жанындағы Андреевка ауылдық округінің мәдениет үйінің алдыңғы жағында.
13
Новошульба ауылдық округі
ауылы: "Комаров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
ауылы: Гагарин көшесі 121 В мекенжайы бойынша ауылдық клуб ғимаратында.
ауылы: "Красный партизан шаруа қожалығы" жауапкершілігі шектеу серіктестігі конторасының алдыңғы жағында.
Солоновка ауылы: " аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның жанындағы ауылдық клуб ғимаратының алдыңғы жағында.
Пролетарка ауылы: "Пролетарка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің фойесінде.
14
Ленин ауылдық округі
Песчанка ауылы: "Песчанка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
Екінші Пятилетка ауылы: "2 Пятилетка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
15
ауылдық округі
ауылы: " орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында, " аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның жанындағы мәдениет үйінің алдыңғы жағында.
Боровлянка ауылы: "Семей Орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты мемлекеттік мекемесі конторасының алдыңғы жағында.
Пол-Лог ауылы: "Ольга" дүкенінің алдыңғы жағында.
16
ауылдық округі
ауылы: "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы ғимаратының алдыңғы жағында.
Речное ауылы: сүт қабылдау пунктінің алдыңғы жағында.
Уба-Форпост ауылы: "Уба-Форпост орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
17
Таврия ауылдық округі
Буркотов ауылы: " аудандық мәдениет бөлімінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның жанындағы ауылдық клубтың алдыңғы жағында.
Сахновка ауылы: "Сахновское" жауапкершілігі шектеулі серіктестік конторының алдыңғы жағында.
18
кенттік округі
кенті: " орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында.
кенті: " кентінің мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдыңғы жағында, "Юность" дүкенінің маңайында.
кенті: " аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның жанындағы "Метталург" мәдениет үйінің алдыңғы жағында.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2016 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 марта 2016 года № 4422. Утратило силу - постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 сентября 2016 года № 172
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23.09.2016 № 172.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Атаеву Р. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Акулов
Согласовано:
Председатель
Бородулихинской территориальной
избирательной комиссии С. Харченко
" 26 " февраля 2016 год
Приложение к постановлению
акимата Бородулихинского
района " 26 " февраля
2016 года № 33
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов
№ п/п
Наименование сельских и поселкового округов
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов
1
Бородулихинский сельский округ
Село Бородулиха: фасадная сторона конторы государственного учреждения государственный лесной природный резерват "Семей Орманы", фойе коммунального государственного учреждения "Неполная средняя школа имени Абая".
Село Бородулиха: фасадная сторона коммунального государственного учреждения средняя школа имени Николая Островского, фойе коммунального государственного учреждения "Бородулихинская казахская средняя школа", фойе коммунального государственного учреждения "Бородулихинская медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа".
Село Бородулиха: южная сторона здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры".
Село Знаменка: административное здание животноводческого комплекса.
Село Успенка: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Успенская основная средняя школа".
Село Бородулиха: фасадная сторона здания районного отдела внутренних дел Бородулихинского района Департамента внутренних дел Восточно Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2
Бакинский сельский округ
Станция Аул: северная сторона коммунального государственного учреждения "Аульская неполная средняя школа".
Село Коростели: южная сторона коммунального государственного учреждения "Коростелевская средняя школа".
3
Дмитриевский сельский округ
Село Дмитриевка: актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Кирова".
4
Новодворовский сельский округ
Село Ивановка: северная сторона здания коммунального государственного учреждения "Ивановская средняя школа".
Санаторий "Березовка": фасадная сторона столовой санатория "Березовка".
Подхоз "Березовка": фасадная сторона сельского клуба при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры".
5
Переменовский сельский округ
Село Переменовка: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Переменовская средняя школа".
Село Андроновка: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Андроновская средняя школа".
Село Орловка: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Орловская начальная школа".
6
Степной сельский округ
Село Шелехово: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Шелеховская средняя школа".
Село Орловка: западная сторона ветеринарного пункта Степного сельского округа при коммунальном государственном предприятии "Ветеринарная служба Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области".
7
Подборный сельский округ
Село Камышенка: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Камышенская средняя школа".
Село Михайловка: северная сторона здания медицинского пункта.
Село Романовка: северная сторона здания медицинского пункта.
8
Бель-Агачский сельский округ
Село Бель-Агач: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Бель-Агачская средняя школа".
Село Зенковка: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Краснопольская средняя школа".
9
Новопокровский сельский округ
Село Новопокровка: фасадная сторона сельского клуба, при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры".
Село Новопокровка: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Новопокровская средняя школа".
Село Сарногай: фасадная сторона здания медицинского пункта.
10
Петропавловский сельский округ
Село Петропавловка: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Тулебая Аманова".
Село Мещанка: с левой стороны коммунального государственного учреждения "Мещанская начальная школа".
Село Изатулла: фасадная сторона конторы лесничества при государственном лесном природном резервате "Семей Орманы".
11
Зубаирский сельский округ
Село Зубаир: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Зубаирская средняя школа".
Село Байтанат: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Байтанатская начальная школа".
12
Андреевский сельский округ
Село Михайличенково: фасадная сторона дома культуры Андреевского сельского округа при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры".
13
Новошульбинский сельский округ
Село Новая Шульба: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Комарова".
Село Новая Шульба: здание сельского клуба по улице Гагарина 121 В.
Село Новая Шульба: фасадная сторона конторы товарищество с ограниченной ответственностью "Крестьянское хозяйство Красный партизан".
Село Солоновка: фасадная сторона здания сельского клуба при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры".
Село Пролетарка: фойе коммунального государственного учреждения "Пролетарская средняя школа".
14
Ленинский сельский округ
Село Песчанка: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Песчанская средняя школа".
Село Вторая Пятилетка: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Средняя школа 2- ая Пятилетка".
15
Жерновский сельский округ
Село Жерновка: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Жерновская средняя школа", фасадная сторона дома культуры при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры".
Село Боровлянка: фасадная сторона конторы государственного учреждения государственный лесной природный резерват "Семей Орманы".
Село Пол-Лог: фасадная сторона магазина "Ольга".
16
Красноярский сельский округ
Село Красный Яр: фасадная сторона здания акционерного общества "Казахтелеком".
Село Речное: фасадная сторона молокоприемного пункта.
Село Уба-Форпост: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Уба-Форпостовская средняя школа".
17
Таврический сельский округ
Село Буркотово: фасадная сторона сельского клуба при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры".
Село Сахновка: фасадная сторона конторы товарищество с ограниченной ответственностью "Сахновское".
18
Жезкентский поселковый округ
Поселок Жезкент: фасадная сторона коммунального государственного учреждение "Жезкентская средняя школа".
Поселок Жезкент: фасадная сторона коммунального государственного учреждения "Школа лицей поселка Жезкент", магазин "Юность".
Поселок Жезкент: фасадная сторона дома культуры "Металлург" при коммунальном государственном казенном предприятии "Дом культуры Бородулихинского районного отдела культуры".