2017-2019 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 4807 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 - баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №8/75-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4773тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1кірістер – 4345957,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 957797,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11473,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31685 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3345000,6 мың теңге;
2) шығындар – 4443787,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 55679 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 74520 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18841 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -153509,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 153509,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 74520 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 18841 мың тенге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 97830,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 30.03.2017 № 9-12-VI (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.06.2017 № 11-2-VI (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.07.2017 № 13-2-VI (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.09.2017 № 14-5-VI (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.10.2017 № 15-3-VI; 06.12.2017 № 16-2-VI (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудан бюджетіне 2017 жылға арналған әлеуметтік салық, жеке табыс салығыбойынша кірістерді бөлу нормативтері "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4773 тіркелген) 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.

О бюджете Бородулихинского района на 2017-2019 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2017 года № 4807
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4773) Бородулихинский районный маслихат Восточно- Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1доходы – 4345957,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 957797,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11473,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31685 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3345000,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4443787,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55679 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты– 74520 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов– 18841 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) "дефицит (профицит) бюджета – -153509,8 тысяч тенге;
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153509,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 74520 тысяч тенге;
погашение займов – 18841 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 97830,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.03.2017 № 9-12-VI (вводится в действие с 01.01.2017); от 09.06 2017 № 11-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017); от 28.07 2017 № 13-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017); от 15.09 2017 № 14-5-VI (вводится в действие с 01.01.2017); от 16.10 2017 № 15-3-VI; от 06.12 2017 № 16-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Принять к исполнению на 2017 год нормативы распределения доходов в бюджет района по индивидуальному подоходному налогу, социальному налогу в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4773).

3. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 2662189 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1299,4 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.10.2017 № 15-3-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 4 - қосымшаға сәйкес 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 29864 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 16-2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер 299797 мың теңге сомасында ескерілсін:
1) 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер 33311,1 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 16-2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 319839,5 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 16-2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2017 жылға аудандық бюджеттің түсімдер құрамында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 74520 мың теңге көлемінде республикалық бюджеттен несиелер ескерілсін.

3. Учесть объем бюджетной субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района на 2017 год в сумме 2662189 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2017 год в сумме 1299,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.10.2017 № 15-3-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
7. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 29864 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2017 № 16-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 299797 тысяч тенге:
1) Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 33311,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2017 № 16-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 319839,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2017 № 16-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 74520 тысяч тенге.

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.10.2017 № 15-3-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 5 - қосымшаға сәйкес аудан бюджетінің шығыстарында 2017 жылға арналған ауылдық және кенттік округ әкімдері аппараттарының бағдарламалары бойынша шығындар ескерілген.
12. 6 - қосымшаға сәйкес аудан бюджетінің шығыстарында 2017 жылға арналған ауылдық және кенттік округ әкімдері аппараттарының арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарының трансферттерін бөлу ескерілген.

Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.10.2017 № 15-3-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
11. В расходах бюджета района учтены затраты по программам аппаратов акимов сельских и поселкового округов на 2017 год, согласно приложению 5.
12. В расходах бюджета района учтено распределение трансфертов органам местного самоуправления между аппаратами акимов сельских и поселкового округов на 2017 год, согласно приложению 6.

13. 7-қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
14. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Әубәкіров
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8-2-VI шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған Бородулиха ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 16-2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

13. Признать утратившими силу некоторые решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области, согласно приложению 7.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Аубакиров
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 8-2-VI
Бородулихинский районный бюджет на 2017 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2017 № 16-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 16-2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық (кенттік) округтердегі аппараттардың атауы
Қаладағы аудан,аудандық маңызы бар қаланың, кент,ауыл,ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шығындар
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға шығындар
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге шығындар
Мемлекеттіқ органның күрделі шығыстары
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру шығыстары
Бағдарлама

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2017 № 16-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
№ п/п
Наименование аппаратов сельских (поселковых) округов
Затраты на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, районного значения, поселка, села, сельского округа
Затраты на освещение улиц населенных пунктов
Затраты на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Капитальные расходы государственного органа
Затраты на благоустройство и озеленение населенных пунктов
Программа

1204,4
18
Таврия ауылдық округі әкімінің аппараты ММ
2167,1
БАРЛЫҒЫ
141723,9
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8-2-VI шешіміне 7-қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқcандағы № 38-2-V "2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4338 тіркелген, 2016 жылғы 2 наурыздағы "Әділет" АҚЖ, 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 4 (6937) "Пульс района", 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 04 (618) "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде жарияланған).

1204,4
18
ГУ Аппарат акима Таврического сельского округа
2167,1
ИТОГО
141723,9
Приложение 7
к решению Бородулихинского
районного маслихата от
23 декабря 2016 года
№ 8-2-V
Перечень решений Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области, признанных утратившими силу
1. Решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4338, опубликовано в ИПС "Әділет" 2 марта 2016 года, районных газетах "Пульс района" 22 января 2016 года № 4 (6937), "Аудан тынысы" 22 января 2016 года № 04 (618).

2. 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 2-2-VІ "2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4516 тіркелген,2016 жылғы 3 мамырдағы "ҚР НҚА эталондық бақылау банкі" АЖ, 2016 жылғы 17 мамырдағы "Әділет" АҚЖ, 2016 жылғы 6 мамырдағы № 22 (6955) "Пульс района", 2016 жылғы 6 мамырдағы № 22 (636) "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде жарияланған).
3. 2016 жылғы 7 маусымдағы № 3-2-VI "2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4566 тіркелген, 2016 жылғы 21 маусымдағы "ҚР НҚА эталондық бақылау банкі" АЖ, 2016 жылғы 23 маусымдағы "Әділет" АҚЖ, 2016 жылғы 1 шілдедегі № 31 (6964) "Пульс района", 2016 жылғы 1 шілдедегі № 31 (645) "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде жарияланған).
4. 2016 жылғы 22 тамыздағы № 5-5-VI "2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4664 тіркелген, 2016 жылғы 16 қыркүйектегі "ҚР НҚА эталондық бақылау банкі" АЖ, 2016 жылғы 15 қыркүйектегі "Әділет" АҚЖ, 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 42 (6975) "Пульс района", 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 42 (656) "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде жарияланған).
5. 2016 жылғы 18 қазандағы № 6-2-VI "2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4709 тіркелген, 2016 жылғы 3 қарашадағы "ҚР НҚА эталондық бақылау банкі" АЖ, 2016 жылғы 4 қарашадағы "Әділет" АҚЖ, 2016 жылғы 4 қарашадағы № 49 (6892) "Пульс района", 2016 жылғы 4 қарашадағы № 49 (663) "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде жарияланған).
6. 2016 жылғы 25 қарашадағы № 7-2-VI "2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4766 тіркелген, 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "ҚР НҚА эталондық бақылау банкі" АЖ, 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Әділет" АҚЖ, 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 56 (6989) "Пульс района",2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 56 (670) "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде жарияланған).

2. Решение Бородулихинского районного маслихата от 5 апреля 2016 года № 2-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4516, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК" 3 мая 2016 года, ИПС "Әділет" 17 мая 2016 года, районных газетах "Пульс района" 6 мая 2016 года № 22 (6955), "Аудан тынысы" 6 мая 2016 года № 22 (636).
3. Решение Бородулихинского районного маслихата от 7 июня 2016 года № 3-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4566, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК" 21 июня 2016 года, ИПС "Әділет" 23 июня 2016 года, районных газетах "Пульс района" 1 июля 2016 года № 31 (6964), "Аудан тынысы" 1 июля 2016 года № 31 (645).
4. Решение Бородулихинского районного маслихата от 22 августа 2016 года № 5-5-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4664, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК" 16 сентября 2016 года, ИПС "Әділет" 15 сентября 2016 года, районных газетах "Пульс района" 16 сентября 2016 года № 42 (6975), "Аудан тынысы" 16 сентября 2016 года № 42 (656).
5. Решение Бородулихинского районного маслихата от 18 октября 2016 года № 6-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4709, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК" 3 ноября 2016 года, ИПС "Әділет" 4 ноября 2016 года, районных газетах "Пульс района" 4 ноября 2016 года № 49 (6892), "Аудан тынысы" 4 ноября 2016 года № 49 (663).
6. Решение Бородулихинского районного маслихата от 25 ноября 2016 года № 7-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4766, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК" 14 декабря 2016 года, ИПС "Әділет" 23 декабря 2016 года, районных газетах "Пульс района" от23 декабря № 56 (6989), "Аудан тынысы" от 23 декабря № 56 (670).