"2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 шілдедегі № 4/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 тамызда № 4624 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 21.12.2016 № 8/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) - тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5/37-VІ Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4607 болып тіркелген) Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4323 болып тіркелген, 2016 жылы 18 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылы 22 қаңтарда "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4671347,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1793610,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3176 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55171 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2819389,5 мың теңге;
2) шығындар – 4746722,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 36899 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 57267 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20368 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 июля 2016 года № 4/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 августа 2016 года № 4624. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2016 № 8/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/37-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4607) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/2-V "О бюджете Глубоковского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4323, опубликовано 18 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 22 января 2016 года в газетах "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Глубоковского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4671347,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1793610,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 55171 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 2819389,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4746722,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36899 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57267 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20368 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -112274,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112274,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 57267 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20368 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 75375,5 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 55569 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 1354377,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес 1, 5, 6-қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Карибаева
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 27 шілдедегі
№ 4/2-VІ шешіміне
1 қосымша
Глубокое аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -112274,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –112274,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 57267 тысяч тенге;
погашение займов – 20368 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75375,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 55569 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 1354377,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М. Карибаева
Секретарь Глубоковского
районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 27 июля 2016 года № 4/2-VI
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата

4263
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
49152,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49152,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34320,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
802
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
352,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13677
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
166272,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
30585,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13835
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
13835
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3236
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3236
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1906
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
536
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1370
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8108,3
026
Жұмыспен қамту2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8108,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3500
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3500
2
Коммуналдық шаруашылық
133467,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
67582,7
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
67582,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
65884,6
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
65884,6
3
Елді-мекендерді абаттандыру
2220
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2220

4263
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
49152,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49152,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34320,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
802
021
Капитальные расходы государственного органа
352,8
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13677
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
166272,6
1
Жилищное хозяйство
30585,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13835
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13835
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3236
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3236
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1906
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
536
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1370
464
Отдел образования района (города областного значения)
8108,3
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8108,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3500
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3500
2
Коммунальное хозяйство
133467,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
67582,7
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
67582,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
65884,6
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
65884,6
3
Благоустройство населенных пунктов
2220
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2220

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
20368
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
20368
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
75375,5
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
75375,5
Глубокое аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 27 шілдедегі
№ 4/2-VІ шешіміне
2 қосымша
Глубокое аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 41/2-V шешіміне
5 қосымша
Кенттер мен ауылдық округтер әкімдерінің бағдарламалары бойынша шығындары
р/п
Кенттер мен ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге шығындар
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға шығындар
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
123001015 бағдарлама

452
Отдел финансов района (города областного значения)
20368
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
20368
8
Используемые остатки бюджетных средств
75375,5
01
Остатки бюджетных средств
75375,5
Приложение 2
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 27 июля 2016 года № 4/2-VI
Приложение 5
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 41/2-V
Затраты по программам акимов поселков и сельских округов
п/п
Наименование поселков и сельских округов
Затраты на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Затраты на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Программа
123001015
Программа