Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/283-V "2016-2018 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 2/9-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 сәуірде № 4505 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 9/66-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 9/66-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - бабтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 37/444-V "2016–2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4429 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/283-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4332 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінің 2016 жылдың 21 қаңтардағы № 5 санында жарияланды) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5145424,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –1209019,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4457,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4065,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3927883,0 мың теңге;
2) шығындар – 5297320,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру –21696,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –34996,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13300,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -173592,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –21696,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/283-V "О бюджете Жарминского района на 2016-2018 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 апреля 2016 года № 2/9-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 апреля 2016 года № 4505. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 9/66-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 9/66-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2016 года № 37/444-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4429) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/283-V "О бюджете Жарминского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4332, опубликовано в газете "Калба тынысы" от 21 января 2016 года №5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложению 1 в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы –5145424,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1209019,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4457,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4065,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3927883,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5297320,9тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21696,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34996,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13300,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –-173592,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –21696,0 тысяч тенге;