Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қазандағы № 7/50-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 қазанда № 4716 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 19/167-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 14.03.2018 № 19/167-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 386 бабының 5 тармағына, 444 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Жарма ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 378 бабында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемесі және Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 444 бабында белгіленген біріңғай жер салығының базалық мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
2.Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы М.Асанова
Мәслихат хатшысы А. Сахметжанова

О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 октября 2016 года № 7/50-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 октября 2016 года № 4716. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 марта 2018 года № 19/167-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.03.2018 № 19/167-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в республике Казахстан", маслихат Жарминского района РЕШИЛ:
1. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога, установленные статьей 378 Налогового кодекса Республики Казахстан и ставки единого земельного налога, установленные статьей 444 Налогового кодекса Республики Казахстан, на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Жарминскому району.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии М.Асанова
Секретарь маслихата А. Сахметжанова