Зайсан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 наурыздағы "Зайсан аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 23-4 шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 8-2/4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 4784 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 наурыздағы "Зайсан аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 23-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3221 тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 36 санында жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ф. Мухаметқалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев

О признании утратившим силу решение Зайсанского районного маслихата от 6 марта 2016 года № 23-4 "Об утверждении регламента Зайсанского районного маслихата"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2016 года № 8-2/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2016 года № 4784
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зайсанского районного маслихата от 6 марта 2014 года № 23-4 "Об утверждении регламента Зайсанского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3221, опубликовано в районной газете "Достык" № 36 от 5 мая 2016 года)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ф. Мухаметкалиев
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев