Зайсан қаласындағы көше атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қарашадағы № 284 қаулысы, Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қарашадағы № 7-6/3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 4787 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, 31 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан қаласының "2 Шартты" көшесінің атауы "Ағайынды Сәлиевтер" көшесі деп өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Аудан әкімі Т.Ж.Қасымжанов
Сессия төрағасы Е.А.Айнабеков
Аудандық мәслихат
хатшысы Д.Н.Ыдырышев

О переименовании улицы города Зайсан
Постановление Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2016 года № 284, решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2016 года № 7-6/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2016 года № 4787
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казакстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казакстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Зайсанский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Переименовать название улицы "2 Шартты" на улицу "Ағайынды Сәлиевтар" города Зайсан.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Ж. Касымжанов
Председатель сессии Е.А. Айнабеков
Секретарь районного
маслихата Д.Н. Ыдырышев