Шілікті ауылдық округіндегі Кәкенталды ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 4821 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 7 қарашадағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округі әкімінің 07.11.2017 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылы 21 қараша № 485 ұсынысы негізінде Шілікті ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Шілікті ауылдық округіндегі Кәкенталды ауылында ірі қара малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторына (С.Қожекенов) осы шешімнен туындайтын талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Шілікті ауылдық округінің ветеринариялық пунктіне меңгерушісі А.Тусупбаевқа сауықтыру іс-шараларын ұйымдастыру тапсырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шілікті ауылдық округінің әкімі Қ. Сағиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зайсан ауданының бас мемлекеттік
ветеринариялық-санитариалық инспекторы С. Қожекенов
2016 жылғы 12 желтоқсан

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Какенталды Шиликтинского сельского округа
Решение акима Шиликтинского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 12 декабря 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 января 2017 года № 4821. Утратило силу - решением акима Шиликтинского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 7 ноября 2017 года № 7
Сноска. Утратило силу - решением акима Шиликтинского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 07.11.2017 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представлении главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района № 485 от 21 ноября 2016 года аким Шиликтинского сельского округа РЕШИЛ:
1.Установить ограничительные мероприятия в селе Какенталды Шиликтинского сельского округа в связи с возникновением бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору Зайсанского района (С.Кожекенов) обеспечение контроля за исполнением требований, вытекающих из данного решения.
3. Заведующему ветеринарного пункта Шиликтинского сельского округа А.Тусупбаеву организовать оздоровительные мероприятия.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5.Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шиликтинского сельского округа К. Сагиев
"СОГЛАСОВАНО"
Главный государственного
ветеринарно-санитарный
инспектор Зайсанского района С. Кожекенов
12 декабря 2016 года