Мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 қазандағы № 362 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 желтоқсанда № 4750 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 124 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 20.04.2017 № 124 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 24 октября 2016 года № 362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 декабря 2016 года № 4750. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 20 апреля 2017 года № 124
Сноска. Утратило силу – постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 20.04.2017 № 124 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14010 нөмірімен тіркелген) бұйрығымен бекітілген Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларының 8-тармағына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында, Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", пунктом 8 Правил квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденных приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 (зарегистрированных в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010), в целях оказания содействия занятости инвалидов, акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес Зырян ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі А. Кәрімов
Зырян ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 24 қазандағы
№ 362 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасы белгіленетін ұйымдардың тізілімі
№ р\с
Ұйымдардың аталуы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан квота мөлшері ( % )
1
2
3
4
1
"Жылу орталығы" мемлекеттік кәсіпорны

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Зыряновском районе, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района А. Каримов
Приложение
к постановлению акимата
Зыряновского района
от 24 октября 2016 года № 362
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
№ п\п
Наименование организаций
Списочная численность работников (чел.)
Размер квоты ( % ) от списочной численности работников
1
2
3
4
1
Государственное предприятие "Теплоцентраль"