Аудандық коммуналдық мүлікті жекешелендіру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қарашадағы № 412 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 4780 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 465 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 27.12.2017 № 465 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1–тармағының 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 01 наурыздағы Заңының 18-бабының 4) тармақшасына, 96-бабына сәйкес, Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес аудандық коммуналдық мүлік жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Зырян ауданы әкімінің орынбасары А. К. Букатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданынының әкімі А. Кәрімов
Зырян ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 23 қарашадағы
№ 412 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық мүліктің тізімі
р/с
Мүліктің атауы
Мүліктің орналасқан жері
Мүліктің балансұстаушысы
1
2
3
4
1
Құрастырылған, болат құбырлар
Зырян қаласы, аудандық қазандығынын аумағы
"Жылу орталығы" мемлекеттік кәсіпорны
2
Бұрынғы газды су дайындау цехтың ғимараты
Зырян ауданы, Октябрьск кенті, Калинина к-сі, 5
"Зырян ауданы Октябрьск кентінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі

О приватизации районного коммунального имущества
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2016 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2016 года № 4780. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 465
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 27.12.2017 № 465 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 18, статьей 96 Закона Республики Казахстан от 01 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать районное коммунальное имущество, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зыряновского района Букатова А. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района А. Каримов
Приложение
к постановлению акимата
Зыряновского района
от 23 ноября 2016 года № 412
Перечень районного коммунального имущества, подлежащего приватизации
№ п/п
Наименование имущества
Местонахождение имущества
Балансодержатель
имущества
1
2
3
4
1
Трубы, стальные, демонтированные
город Зыряновск, территория районной котельной
Государственное предприятие "Теплоцентраль"
2
Здание бывшего цеха по изготовлению газировки
Зыряновский район, поселок Октябрьский, улица Калинина, 5
Государственное учреждение "Аппарат акима посҰлка Октябрьский Зыряновского района"