"Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қазандағы № 6/48-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қазанда № 4701 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/55-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/55-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406- V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VІ (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4689 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Катонқарағай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/274-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4334 нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтардағы, 5 , 12 ақпандағы № 5, 6, 7 "Арай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2016-2018 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 493 315,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 618 493,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 816,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 849 005,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 509 179,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28914 ,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 268,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 354,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 октября 2016 года № 6/48-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2016 года № 4701. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/55-VI
Сноска. Утратило силу – решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/55-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4689) Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/274-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4334, опубликовано в газетах "Луч" от 26 января, 5 , 12 февраля 2016 года № 5, 6, 7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 493 315,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 618 493,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 816,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 849 005,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4 509 179,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 914,0 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 41 268,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 354,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 44 778,3мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44778,3 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Ережепов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 44 778,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44 778,3 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6, 7, 8 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Б. Ережепов
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов
Секретарь Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 6/48-VI

16121,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
100764,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100039,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
725,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
218320,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
209492,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8828,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34983,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33088,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1012,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
883,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
17541,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17541,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
0,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
0,0
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
8927,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8257,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
220,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14961,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14961,0
02
Қорғаныс
20333,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20333,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8052,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
12281,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

16121,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
100764,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
100039,0
003
Капитальные расходы государственного органа
725,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
218320,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
209492,0
022
Капитальные расходы государственного органа
8828,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34983,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33088,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1012,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
883,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
17541,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
17541,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
0,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
8927,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
8257,0
003
Капитальные расходы государственного органа
450,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
220,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14961,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14961,0
02
Оборона
20333,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20333,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8052,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
12281,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность