Көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 465 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 4849 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 03.05.2022 № 141 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8, 27 - баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 102-тармағына сәйкес, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар анықталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Нұрғожин
Катонқарағай ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "22" желтоқсан
465 қаулысына қосымша
Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімдігінің 26.07.2017 № 262 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Әкімшілік-аумақтық бірліктерінің атауы
Орналасқан орны
1
Үлкен Нарын ауылдық округі
Үлкен Нарын ауылы, Тумашинов көшесі (№ 4/5 ғимараты ауданында)
2
Жамбыл ауылдық округі
Жамбыл ауылы, Қайнар көшесі (№ 32 үйдің маңайында)
3
Өрел ауылдық округі
Өрел ауылы, Қабанбай батыр көшесі (№ 52 үйдің маңайында);
Аршаты ауылы, Күншығыс көшесі (№ 39 үйдің маңайында);
Еңбек ауылы, Таңба көшесі (№ 22 үйдің маңайында)
4
Солоновка ауылдық округі
Солоновка ауылы, Советская көшесі (№ 22 үйдің маңайында);
Малонарымка ауылы, Советская көшесі (№ 10 үйдің маңайында)
5
Катонқарағай ауылдық округі
Катонқарағай ауылы, Топорков көшесі (№ 103-1 үйдің маңайында);
Қабырға ауылы, Бірлік көшесі (№ 1, 2 үйлердің маңайларында);
Жаңа Үлгі ауылы, Тойсаринов көшесі (№ 96 үйдің маңайында);

Об определении мест для осуществления выездной торговли
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 465. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2017 года № 4849. Утратило силу - постановлением Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 3 мая 2022 года № 141
Сноска. Утратило силу - постановлением Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 03.05.2022 № 141 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264, Катон-Карагайский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Нургожин
Приложение
к постановлению акимата
Катон-Карагайского района
от "22" декабря 2016 года № 465
Места для осуществления выездной торговли
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Катон- Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 26.07.2017 № 262 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование административно-территориальной единицы
Места расположения
1
Улкен Нарынский сельский округ
село Улкен Нарын, улица Ш.Тумашинова (в районе здания № 4/5)
2
Жамбылский сельский округ
село Жамбыл, улица Кайнар (около дома № 32)
3
Урыльский сельский округ
село Урыль, улица Кабанбай батыра (около дома № 52);
село Арчаты, улица Куншыгыс (около дома № 39);
село Енбек, улица Танба (около дома № 22)
4
Солоновский сельский округ
село Солоновка, улица Советская (около дома № 22);
село Малонарымка, улица Пламенская (около дома № 10)
5
Катон-Карагайский сельский округ
село Катон-Карагай, улица Топоркова (около дома № 103-1);
село Кабырга, улица Бирлик (около домов № 1, 2);
село Жана Ульго, улица Тайсаринова (около дома № 96);

Шыңғыстай ауылы, Баекин көшесі (№ 26, 28 үйлердің маңайларында);
Мойылды ауылы, Отан көшесі (№ 2/1 үйдің маңайында)
6
Солдатова ауылдық округі
Солдатова ауылы, Астана көшесі (№ 7 үйдің маңайында)
7
Алтынбел ауылдық округі
Алтынбел ауылы, Тәуелсіздік көшесі (№ 52 үйдің маңайында);
Майемер ауылы, Тайбұға көшесі (№ 73 үйдің маңайында);
Үштөбе ауылы, Сыздықов көшесі (№ 12 үйдің маңайында);
Егінді ауылы, Школьная көшесі (№ 1 ғимараты ауданында)
8
Коробиха ауылдық округі
Коробиха ауылы, Заречная көшесі
(№ 9 үйдің маңайында);
Барлық ауылы, Абай көшесі
(№ 27 үйдің маңайында);
Үшбұлақ ауылы, Үшбұлақ көшесі
(№ 10 үйдің маңайында)
9
Белқарағай ауылдық округі
Белқарағай ауылы, Жүнісов көшесі
(№ 18 үйдің маңайында);
Белқарағай ауылы, Бейбітшілік көшесі
(№ 34 үйдің маңайында);
Сөгір ауылы, Достық көшесі
(№ 13 үйдің маңайында);
Топқайың ауылы, Есімхан көшесі
(№ 17 үйдің маңайында);
Топқайың ауылы, Қазақстан көшесі
(№ 27 үйдің маңайында);
Өрнек ауылы, Өскемен – Рахман қайнарлары бағытындағы 320 шақырымдағы республикалық жол бойында
10
Аққайнар ауылдық округі
Аққайнар ауылы, Абай көшесі
(№ 35 үйдің маңайында);
Қызыл-Жұлдыз ауылы, Абай көшесі
(№ 8/1 үйдің маңайында);
Қайыңды ауылы, Молдағұлова көшесі
(№ 2 үйдің маңайында);
Ақмарал ауылы Маралды көшесі
(№ 12 үйдің маңайында)
11
Новополяковка ауылдық округі
Новополяковка ауылы, Абай көшесі (№ 44 ғимараты ауданында);
Сенное ауылы, Тәуелсіздік көшесі
(№ 22 үйдің маңайында)
12
Ново-Хайрузовка ауылдық округі
Ново-Хайрузовка ауылы, Ленин көшесі
(№ 71 үйдің маңайында)
13
Ақсу ауылдық округі
Ақсу ауылы, Абай көшесі
(№ 23 үйдің маңайында)

село Чингистай, улица Баекина (около домов № 26, 28);
село Мойылды, улица Отан (около дома № 2/1)
6
Солдатовский сельский округ
село Солдатово, улица Астана
(около дома № 7)
7
Алтынбельский сельский округ
село Алтынбел, улица Тәуелсіздік (около дома № 52);
село Маймер, улица Тайбуга (около дома № 73);
село Уштобе, улица Токтарова (около дома № 12);
село Егинди, улица Школьная (в районе здания № 1)
8
Коробихинский сельский округ
село Коробиха, улица Заречная (около дома № 9);
село Барлык, улица Абая
(около дома № 27);
село Ушбулак, улица Ушбулак
(около дома № 10)
9
Белкарагайский сельский округ
село Белкарагай, улица Жунусова
(около дома № 18);
село Белкарагай, улица Бейбитшилик
(около дома № 34);
село Согорное, улица Достык
(около дома № 13);
село Топкайын, улица Есимхана
(около дома № 17);
село Топкайын, улица Казахстан
(около дома № 27);
село Орнек, на 320 км республиканской трассы Усть-Каменогорск – Рахмановские ключи
10
Аккайнарский сельский округ
село Аккайнар, улица Абая
(около дома № 35);
село Кызыл-Жулдуз, улица Абая
(около дома № 8/1);
село Каинды, улица А. Молдагуловой
(около дома № 2);
село Акмарал, улица Маралды
(около дома № 12)
11
Новополяковский сельский округ
село Новополяковка, улица Абая
(в районе здания № 44);
село Сенное, улица Тәуелсіздік
(около дома № 22)
12
Ново-Хайрузовский сельский округ
село Ново-Хайрузовка, улица Ленина
(около дома № 71)
13
Аксуский сельский округ
село Аксу, улица Абая (около дома № 23)