Депутаттар үміткерлері үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 наурыздағы № 52 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 наурызда № 4451 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 мамырдағы № 130 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 06.05.2016 № 130 қаулысымен (ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 181 "Бесінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісін тарату және Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы" Жарлығына сәйкес Көкпектi ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес депутаттар үміткерлері үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.А. Кемербаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Сагандыков
КЕЛІСІЛГЕН:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы Б. Оразгалиева
2016 жыл "01"__03___
Көкпекті ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 01 наурыздағы
№ 52 қаулысына қосымша
Баспа үгіт материалдарын орналастыруға арналған орындар
р/с
Мекен жайының атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Көкпекті ауылы
Көкпекті ауылының "Көкпекті ауданының қорғаныс бөлімі" Республикалық Мемлекеттік мекемесі, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын мәдениет үйі, "Көкпекті орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараттарының жанында.
2.
Ұзынбұлақ ауылы
Ұзынбұлақ ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
3.
Ажа ауылы
Ажа ауылының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын медициналық пункт ғимаратының жанында.
4.
Шәріптоғай ауылы
Шәріптоғай ауылының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын медициналық пункт ғимаратының жанында.
5.
Толағай ауылы
Толағай ауылының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын медициналық пункт ғимаратының жанында.
6.
Преображенка ауылы
Преображенка ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын мәдениет үйі ғимаратының жанында.
7.
Черноярка ауылы
Черноярка ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
8.
Воздвиженка ауылы
Воздвиженка ауылының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын медициналық пункт ғимаратының жанында.
9.
Малая-Буконь ауылы
Малая-Буконь ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
10.
Үлкенбөкен ауылы
Үлкенбөкен ауылының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын медициналық пункт ғимаратының жанында.
11.
Жансары ауылы
Жансары ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
12.
Ақтас ауылы
Ақтас ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
13.
Шұғылбай ауылы
Шұғылбай ауылының "Жансүгіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын медициналық пункт ғимараттарының жанында.
14.
Мелитополь ауылы
Мелитополь ауылының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын медициналық пункт ғимаратының жанында.
15.
Үлгілімалшы ауылы
Үлгілімалшы ауылының "Абай атындағы мектеп – бала бақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
16.
Мамай ауылы
Мамай ауылының "Аманкелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
17.
Нұра ауылы
Нұра ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
18.
Сүлеймен ауылы
Сүлеймен ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
19.
Тассай ауылы
Тассай ауылының "Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын медициналық пункт ғимараттарының жанында.
20.
Қайнар ауылы
Қайнар ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
21.
Ақсу ауылы
Ақсу ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
22.
Үшкөмей ауылы
Үшкөмей ауылының "Үшкөмей бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
23.
Теректі ауылы
Теректі ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб, "Аухадиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын медициналық пункт ғимараттарының жанында.
24.
Қызыл Жұлдыз ауылы
Қызыл - Жұлдыз ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
25.
Каменка ауылы
Каменка ауылының бұрыңғы мектеп ғимаратының жанында.
26.
Көкжайық ауылы
Көкжайық ауылының "Көкжайық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
27.
Ақ-ой ауылы
Ақ-ой ауылының "Пушкин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
28.
Қарамойыл ауылы
Қарамойыл ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
29.
Қарағандыкөл ауылы
Қарағандыкөл ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
30.
Биғаш ауылы
Биғаш ауылының "Маяковский атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимараттарының жанында.
31.
Қарғалы ауылы
Қарғалы ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
32.
Комсомол ауылы
Комсомол ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
33.
Егінбұлақ ауылы
Егінбұлақ ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
34.
Палатцы ауылы
Палатцы ауылының "Палатцы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
35.
Песчанка ауылы
Песчанка ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
36.
Подгорное ауылы
Подгорное ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
37.
Қарақол ауылы
Қарақол ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
38.
Сарыбел ауылы
Сарыбел ауылының "Новотимофеевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимараттарының жанында.
39.
Новостройка ауылы
Новостройка ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
40.
Миролюбовка ауылы
Миролюбовка ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
41.
Раздольное ауылы
Раздольное ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
42.
Бастаушы ауылы
Бастаушы ауылының "Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимараттарының жанында.
43.
Көкжота ауылы
Көкжота ауылының "Көкжота орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимараттарының жанында.
44.
Құлынжон ауылы
Құлынжон ауылының "Казнаковка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимараттарының жанында.
45.
Көкжыра ауылы
Көкжыра ауылының "Амангелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб, "Көкпекті ауданының ауданаралық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын медициналық пункт ғимараттарының жанында.
46.
Белое ауылы
Белое ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
47.
Караткөл ауылы
Караткөл ауылының "Караткөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
48.
Жанажол ауылы
Жанажол ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб, "Көкпекті ауданының ауданаралық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын медициналық пункт ғимараттарының жанында.
49.
Қойтас ауылы
Қойтас ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.
50.
Самар ауылы
Самар ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын мәдениет үйі, "Көкпекті ауданының ауданаралық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын ғимараттарының жанында.
51.
Пантелеймоновка ауылы
Пантелеймоновка ауылының
"Пантелеймоновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
52.
Қайынды ауылы
Қайыңды ауылының "Самар орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында.
53.
Мариногорка ауылы
Мариногорка ауылының "Мариногорка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимараттарының жанында.
54.
Жұмба ауылы
Жұмба ауылының "Жұмба негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимараттарының жанында.
55.
Мойылды ауылы
Мойылды ауылының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын селолық клуб ғимаратының жанында.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 01 марта 2016 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 марта 2016 года № 4451. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 06 мая 2016 года № 130
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 06.05.2016 № 130 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 20января2016 года № 181 "О роспуске Мажилиса Парламента Республики Казахстан пятого созыва и назначении внеочередных выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан" акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных материалов для кандидатов в депутаты согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кемербаеву Р.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Сагандыков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
территориальной
избирательной комиссии Б. Оразгалиева
"01" 03 2016 год
Приложение
к постановлению акимата
Кокпектинского района
от 01 марта 2016 года № 52
Места для размещения агитационных печатных материалов
п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Село Кокпекты
возле здания Республиканского Государственного учреждения "Отдел обороны Кокпектинского района", коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" дом культуры, коммунального государственного учреждения "Кокпектинская средняя школа" села Кокпекты.
2.
СелоУзынбулак
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Узынбулак.
3.
Село Ажа
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Кокпектинская центральная районная больница" медицинский пункт села Ажа.
4.
Село Шариптогай
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Кокпектинская центральная районная больница" медицинский пункт села Шариптогай.
5.
Село Толагай
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Кокпектинская центральная районная больница" медицинский пункт села Толагай.
6.
Село Преображенка
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" дома культуры села Преображенка.
7.
Село Черноярка
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Черноярка.
8.
Село Воздвиженка
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Кокпектинская центральная районная больница" медицинский пункт села Воздвиженка.
9.
Село Малая-Буконь
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Малая - Буконь.
10.
Село Улкенбокен
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Кокпектинская центральная районная больница" медицинский пункт села Улкенбокен.
11.
Село Жансары
возле здания бывшей школы села Жансары.
12.
Село Актас
возле здания бывшей школы села Актас.
13.
Село Шугылбай
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жансугурова", коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Шугылбай.
14.
Село Мелитополь
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Кокпектинская центральная районная больница" медицинский пункт села Мелитополь.
15.
Село Ульгулималши
возле здания коммунального государственного учреждения "Комплекс школа – детский сад имени Абая" села Ульгулималши.
16.
Село Мамай
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Аманкелды" села Мамай.
17.
Село Нура
возле здания бывшей школы села Нура.
18.
Село Сулеймен
возле здания бывшей школы села Сулеймен.
19.
Село Тассай
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ауэзова", здания коммунального государственного казенного предприятия "Кокпектинская центральная районная больница" медицинский пункт села Тассай.
20.
Село Кайнар
возле здания бывшей школы села Кайнар.
21.
Село Аксу
возле здания бывшей школы села Аксу.
22.
Село Ушкумей
возле здания коммунального государственного учреждения "Ушкумейская начальная школа" села Ушкумей.
23.
Село Теректы
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб, коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Аухадиева", коммунального государственного казенного предприятия "Кокпектинская центральная районная больница" медицинский пункт села Теректы.
24.
Село Кызыл Жулдыз
возле здания бывшей школы села Кызыл - Жулдыз.
25.
Село Каменка
возле здания бывшей школы села Каменка.
26.
Село Кокжайык
возле здания коммунального государственного учреждения "Кокжайыкская средняя школа" села Кокжайык.
27.
Село Ак-ой
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Пушкина" села Ак-ой.
28.
Село Карамойыл
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Карамойыл.
29.
Село Карагандыколь
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Карагандыколь.
30.
Село Бигаш
Возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маяковского", коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Бигаш.
31.
Село Каргалы
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Каргалы.
32.
Село Комсомол
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Комсомол.
33.
Село Егинбулак
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Егинбулак.
34.
Село Палатцы
Возле здания коммунального государственного учреждения "Палатцынская основная школа" села Палатцы.
35.
Село Песчанка
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Песчанка.
36.
Село Подгорное
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Подгорное.
37.
Село Каракол
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Каракол.
38.
Село Сарыбел
Возле здания коммунального государственного учреждения "Новотимофеевская средняя школа", коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Сарыбел.
39.
Село Новостройка
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Новостройка.
40.
Село Миролюбовка
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Миролюбовка.
41.
Село Раздольное
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Раздольное.
42.
Село Бастауши
возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абая", коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Бастауши.
43.
Село Кокжота
возле здания коммунального государственного учреждения "Кокжутинская средняя школа", коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Кокжота.
44.
Село Кулынжон
возле здания коммунального государственного учреждения "Казнаковская средняя школа", коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Кулынжон.
45.
Село Кокжыра
возле здания коммунального государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа", коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб, здания коммунального государственного казенного предприятия "Межрайонная больница Кокпектинского района" медицинский пункт села Кокжыра.
46.
Село Белое
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Белое.
47.
Село Караткуль
возле здания коммунального государственного учреждения "Караткульская основная школа" села Караткуль.
48.
Село Жанажол
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб, коммунального государственного казенного предприятия "Межрайонная больница Кокпектинского района" медицинский пункт села Жанажол.
49.
Село Койтас
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Койтас.
50.
Село Самарское
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" дома культуры, коммунального государственного казенного предприятия "Межрайонная больница Кокпектинского района" села Самарское.
51.
Село Пантелеймоновка
возле здания коммунального государственного учреждения "Пантелеймоновская основная школа" села Пантелеймоновка.
52.
Село Каинды
возле здания коммунального государственного учреждения "Самарское лесное хозяйство".
53.
Село Мариногорка
возле здания коммунального государственного учреждения "Мариногорская средняя школа", коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Мариногорка.
54.
Село Жумба
возле здания коммунального государственного учреждения "Джумбинская основная школа", коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Жумба.
55.
Село Мойылды
возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Центр Досуга" сельский клуб села Мойылды.