"2016-2018 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 31–2 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 07 сәуірдегі N 2-5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 сәуірде N 4497 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 10-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 37/444-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4429 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4329 нөмірімен тіркелді, "Тарбағатай" газетінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 8-9 және 2016 жылғы 1 ақпандағы № 10-11 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 139 969,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 688 874,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 850,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 494,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 442 751,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 132 358,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 236 135,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 246 208,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 073,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 15 800,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 15 800,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Тарбагатайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 31-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2016 - 2018 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07 апреля 2016 года № 2-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 апреля 2016 года № 4497. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10-2
Сноска. Утратило силу – решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 10-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/444-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4429) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 31-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4329, опубликовано в газете "Тарбагатай" от 27 января 2016 года № 8-9 и от 1 февраля 2016 года № 10-11) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 139 969,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 688 874,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 850,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 4 494,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 442 751,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 132 358,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 236 135,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 246 208,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 073,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15 800,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 15 800,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 236 135,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 236 135,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 246 208,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 073,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 8 189,0 мың теңге.
9 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде – 159 506,0 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
10 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде – 2 437 843,0 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 12-1 тармақпен толықтырылсын:
"12-1. 8189,0 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 11 – қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 7, 8, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес аталған шешім 11 – қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Жансұлтанов
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы С.Жақаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 236 135,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –236 135,0 тысяч тенге;
поступление займов – 246 208,0 тысяч тенге;
погашение займов – 10 073,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 189,0 тысяч тенге.
в пункте 9:
абзац первый изложить в новой редакции:
"Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 159 506,0 тысяч тенге.";
в пункте 10:
абзац первый изложить в новой редакции:
"Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме – 2 437 843,0 тысяч тенге.";
Дополнить пунктом 12-1 следущего содержания:
"12-1. Используемые остатки бюджетных средств 8 189,0 тысяч тенге распределить согласно приложению 11 к настоящему решению.";
приложения 1, 4, 7, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению, данное решение дополнить приложением 11 согласно приложению 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М. Жансултанов
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата