Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 24-2 "Тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен тәртiбiн айқындау туралы Қағиданы бекiту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 4853 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 52-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 27.03.2020 № 52-7 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығына сәйкес, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 12 мамырда № 11015 тіркелді, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 24-2 "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3694 тіркелген, "Тарбағатай" газетінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 26 жарияланған), келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен тәртiбiн айқындау туралы Қағидасында":
мына мазмұндағы 6 -1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Жергiлiктi жылумен жылытылатын жеке тұрғын үйлерде тұратын отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегi өтiнiш берген айдан тәуелсiз жылына бiр рет тоқсанға тағайындалады.";
13-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"13. Шектi жол берiлетiн шығыстар деңгейі отбасының (азаматтың) жиынтық табыстарына 10 пайызы мөлшерiнде белгiленедi.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Омарбеков
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Жақаев

О внесении изменения и дополнения в решение Тарбагатайского районного маслихата от 28 января 2015 года № 24-2 "Об утверждении Правила определения размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2017 года № 4853. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2020 года № 52-7
Сноска. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2020 № 52-7 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства", зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2015 года № 11015, Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата от 28 января 2015 года № 24-2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3694, опубликовано в газете "Тарбагатай" от 2 апреля 2015 г. № 26) следующее изменение и дополнение:
К указанному решению в "Правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи":
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Семьям (гражданам), проживающим в индивидуальных жилых домах с местным отоплением, жилищная помощь назначается один раз в год за квартал независимо от месяца обращения.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Уровень предельно допустимых расходов семьи устанавливается к совокупному доходу семьи (гражданина) в размере 10 процентов.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Омарбеков
Секретарь Тарбагатайского
Районного маслихата
С. Жакаев