Ұлан ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қыркүйкетегі № 521 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қазанда № 4696 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлан ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтер мен кенттер әкімдері қосымшада көрсетілген орындарды ретке келтірсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. Мамырбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі Д. Батырбаев
Келісілді
Ұлан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
2016 ж. "20" қыркүйек
Г. Лутфуллина
Ұлан ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 521 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Уланскому району
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 20 сентября 2016 года № 521. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 октября 2016 года № 4696
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов по Уланскому району согласно приложения.
2. Акимам сельских округов и поселков привести в порядок указанные места в приложении.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мамырбаеву Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района Д. Батырбаев
Согласовано
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Уланского района
" 20 " сентября 2016 г.
Г. Лутфуллина
Приложение к постановлению
акимата Уланского района
от 20 сентября 2016 года
№ 521
Места для размещения агитационных печатных материалов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 15.05.2024 № 216 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Округ пен кент атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
2
3
1
Аблакет ауылдық округі
Сағыр ауылдық клубының алдындағы қалқан, Ломоносов атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан, М. Горький атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан, Желдіөзек ауылының Орталық көшесіндегі қалқан.
2
Айыртау ауылдық округі
"Аскар", "Мадина" дүкендерінің алдындағы, Мусин көшесінің бойындағы, Айыртау ауылындағы шаштараз ғимаратының жанындағы қалқандар, Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының психикалық денсаулық орталығы Новая Канайка ауылы бөлімінің алдындағы қалқан, Новая Канайка ауылындағы "Алтай" дүкенінің алдындағы қалқаны.
3
Алмасай ауылдық округі
Абай атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан, Баяш Өтепов ауылдық клубының алдындағы қалқан.
4
Азовое ауылдық округі
Ново-Азовое ауылының Центральная көшесіндегі қалқан.
5
Асубұлақ ауылы
Асубұлақ орта мектебінің алдындағы қалқан, Асубұлақ кентінің дәрігерлік амбулаториясының алдындағы қалқан.
6
Багратион ауылдық округі
Привольное ауылының Лут көшесіндегі қалқан.
7
Бозанбай ауылдық округі
С. Мұқашев атындағы мәдениет үйінің алдындағы қалқан, Алғабас ауылдық клубының алдындағы қалқан.
8
Егінсу ауылдық округі
Ұлан ауылындағы "Дархан" дүкенінің алдындағы қалқан.
9
Каменка ауылдық округі
Тройницкое негізгі мектебінің алдындағы қалқан, Каменка орта мектебінің алдындағы қалқан.
10
Қасым Қайсенов кенті
"МБ" минимаркеті жанындағы қалқан, Заки Ахметов көшесіндегі қалқан.
1
2
3
11
Огневка ауылы
Панин көшесіндегі қалқан, "Иртыш" дүкені алдындағы қалқан, пошта бөлімшесінің алдындағы қалқан, "Таусамалы" теміржол станциясындағы қалқан.
12
Саратовка ауылдық округі
Саратовка ауылындағы Молодежная көшесіндегі қалқан, Ново-Одесское ауылындағы Образцовая көшесіндегі қалқан.
13
Тарғын ауылдық округі
Тарғын ауылындағы "Жангир", "Бейбарыс", "Ұлан", "Динара" дүкендерінің алдындағы қалқандар, Ізғұтты Айтықов ауылындағы Қасым Қайсенов атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан, Жоғарғы Тайынты ауылының М. Таенов атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан.
14
Таврия ауылдық округі
Таврия ауылының Қасым Қайсенов көшесіндегі қалқан, Пролетарка негізгі мектебінің алдындағы қалқан, Гагарин ауылының Центральная көшесіндегі қалқан.
15
Төлеген Тоқтаров ауылдық округі
Герасимовка ауылдық клубының алдындағы қалқан, Украинка орта мектебінің алдындағы қалқан.
16
Өскемен ауылдық округі
Донское ауылындағы "Пчелка" дүкенінің алдындағы қалқан, Макеевка ауылындағы "У Салимы" дүкенінің алдындағы қалқан, М. Әуезов атындағы орта мектебінің алдындағы қалқан.

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 15.05.2024 № 216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№
Наименование сельского округа и поселка
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
2
3
1
Аблакетский сельский округ
Щит перед Сагырским сельским клубом, щит перед средней школой имени Ломоносова, щит перед средней школой имени М. Горького, щит по улице Центральная в селе Желдиозек.
2
Айыртауский сельский округ
Щиты перед магазинами "Аскар", "Мадина", вдоль улицы Мусина, у здания парикмахерской в селе Айыртау, щит перед Центром психического здоровья Управления здравохранения Восточно-Казахстанской области села Новая Канайка, щит перед магазином "Алтай" в селе Новая Канайка.
3
Алмасайский сельский округ
Щит перед средней школой имени Абая, щит перед клубом в селе Баяш Утепова.
4
Азовский сельский округ
Щит на улице Центральная в селе Ново-Азовое.
5
Село Асубулак
Щит перед Асубулакской средней школой, щит перед врачебной амбулаторией села Асубулак.
6
Багратионовский сельский округ
Щит на улице Лут в селе Привольное.
7
Бозанбайский сельский округ
Щит перед домом культуры имени С. Мукашева, щит перед Алгабасским сельским клубом.
8
Егинсуский сельский округ
Щит перед магазином "Дархан" в селе Уланское.
9
Каменский сельский округ
Щит перед Тройницкой основной школой, щит перед Каменской средней школой.
10
Поселок Касыма Кайсенова
Щит рядом с минимаркетом "МБ", щит по улице Заки Ахметова.
11
Село Огневка
Щит по улице Панина, щит перед магазином "Иртыш", щит перед почтовым отделением, щит на железнодорожной станции "Таусамалы".
12
Саратовский сельский округ
Щит на улице Молодежная в селе Саратовка, щит на улице Образцовая в селе Ново-Одесское.
13
Таргынский сельский округ
Щиты перед магазинами "Жангир", "Бейбарыс", "Улан", "Динара" в селе Таргын, щит перед средней школой имени Касыма Кайсенова в селе Изгутты Айтыков, щит перед средней школой имени М. Таенова села Верхние Тайынты.
1
2
3
14
Таврический сельский округ
Щит по улице Касыма Кайсенова в селе Таврическое, щит перед Пролетарской основной школой, щит по улице Центральная в селе Гагарино.
15
Толеген Тохтаровский сельский округ
Щит перед Герасимовским сельским клубом, щит перед Украинской средней школой.
16
Усть-Каменогорский сельский округ
Щит перед магазином "Пчелка" в селе Донское, щит перед магазином "У Салимы" в селе Макеевка, щит перед средней школой имени М. Ауэзова.