Көшені қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Бозанбай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қаңтарда № 4830 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бозанбай ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 1 қарашадағы қорытындысы негізінде Бозанбай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданының Бозанбай ауылындағы "Ленин" көшесі "Самат Мұқанов" деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бозанбай ауылдық округінің әкімі С. Кадирбеков

О переименовании улицы
Решение акима Бозанбайского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 января 2017 года № 4830
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", подпункт 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Бозанбай и на основании заключения ономастической комиссии по Восточно-Казахстанской области от 1 ноября 2016 года аким Бозанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Бозанбай Уланского района улицу "Ленина" на улицу "Самата Мұқанова".
2. Контроль за исполнением решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бозанбайского сельского округа С. Кадирбеков