Үржар ауданы бойынша 2016 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата–ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы N 20 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 ақпанда N 4408 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 586 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 20.12.2016 № 586 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Үржар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 тамыздағы "Үржар ауданы бойынша 2015 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 27 тамыздағы № 4118 болып тіркелген, 2015 жылғы 07 қыркүйектегі № 113-114 "Уақыт тынысы/Пульс времени" газетінде жарияланған) № 401 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Қ.Садвакасовқа жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы по Урджарскому району на 2016 год
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2016 года N 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 февраля 2016 года N 4408. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2016 года № 586
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 20.12.2016 № 586 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казакстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Урджарский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Урджарскому району на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Урджарского района 06 августа 2015 года № 401 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы по Урджарскому району на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4118 от 27 августа 2015 года, опубликовано в газете "Уакыт тынысы/Пульс времени" от 07 сентября 2015 года № 113-114).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.К.Садвакасова.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. Ж.Байсабыров
Үржар ауданы әкімдігінің
"19" қаңтар 2016 жылғы
№ 20 қаулысына № 1 қосымша
Үржар ауданы бойынша 2016 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшері
Бір айда бір тәрбиеленушінің жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілер саны, адамдар
Бір айда бір тәрбиеленушілерге орташа шығынының құны, теңге
Бір тәрбиеленушінің айлық ата-ананың төлем ақы мөлшері, теңге
Балабақшалар
Мектеп-бақша
Балабақшалар
Мектеп-бақша
Балабақшалар
Мектеп-бақша
Балабақшалар
Мектеп-бақша

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района Ж.Байсабыров
Приложение № 1
постановлению акимата
Урджарского района
от "19" января 2016 года
№ 20
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Урджарскому району на 2016 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц, тенге
Детские сады
Школа-сад
Детские сады
Школа-сад
Детские сады
Школа-сад
Детские сады
Школа-сад