Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 193 "Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 132 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда № 4420 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылғы 27 тамыздағы № 193 "Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3344 тіркелген, 2013 жылғы 28 қыркүйекте "Приуралье" және "Орал өңірі" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М. Ғ. Қуаншалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары А. Б. Бадашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Көлгінов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігі Автомобиль
жолдары комитетінің төрағасы
_____________ М. Пішембаев
2016 жылғы "21" 04
2016 жылғы 15 сәуірдегі № 132
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2013 жылғы 27 тамыздағы
№ 193 қаулысымен
бекітілген
Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі
№
Автомобиль жолының индекcі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы,
км
1
КL-1

О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 августа 2013 года № 193 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2016 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 мая 2016 года № 4420
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 августа 2013 года № 193 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 3344, опубликованное 28 сентября 2013 года в газетах "Приуралье" и "Орал өңірі") следующее изменение:
Перечень автомобильных дорог областного значения, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к данному постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области" (Куаншалиев М. Г.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Бадашева А. Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области А. Кульгинов
Председатель
Комитета автомобильных дорог
Министерства по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
________________ М. Пшембаев
"21" 04 2016 года
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 15 апреля 2016 года № 132
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 27 августа 2013 года № 193
Перечень автомобильных дорог областного значения
№
индексы автомобильных дорог
Наименования автомобильных дорог
Общая протяженность
км.
1
КL-1