Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары (гербицидтер) түрлерінің тізбесін және субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 шілдедегі № 214 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 тамызда № 4498 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 шілдедегі № 197 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 05.07.2017 № 197 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа ала отырып, "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы №204 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 18 мамырда №13717 тіркелді) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары (гербицидтер) түрлерінің тізбесі және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың шекті нормалары бекітілсін.

Об утверждении Перечня субсидируемых видов средств защиты растений (гербицидов) и предельных норм субсидий
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 июля 2016 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 августа 2016 года № 4498. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 5 июля 2017 года № 197
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 05.07.2017 № 197
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года №204 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 мая 2016 года №13717) акимат Западно-Казахстанской области, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень субсидируемых видов средств защиты растений (гербицидов) и предельные нормы субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук), согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар мен Орал қаласының әкімдері осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды алсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.К. Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральска принять необходимые меры по реализацию данного постановления.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Унгарбеков М.К.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А.К.Өтеғұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Көлгінов
2016 жылғы 15 шілдедегі №214
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары (гербицидтер) түрлерінің тізбесі және
1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың шекті нормаларының тізбесі
Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары (гербицидтер) түрлерінің тізбесі
Өлшем бірлігі
Бір бірліктің құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке арналған субсидия нормасы, теңге
1

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Утегулова А.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области А. Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 15 июля 2016 года №214
Перечень субсидируемых видов средств защиты растений (гербицидов)
и предельные нормы субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)
Перечень субсидируемых видов средства защиты растений (гербицидов)
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы
Норма субсидий на одну единицу, тенге
1