2016 жылға арналған аудандар және Орал қаласы бойынша субсидиялар көлемдерін (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 шілдедегі № 215 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 тамызда № 4499 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 06.01.2017 № 5 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении объемов субсидий по районам и городу Уральск (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) на 2016 год
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 июля 2016 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 августа 2016 года № 4499. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 6 января 2017 года № 5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 06.01.2017 № 5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы №4-2/664 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 6 ақпанда №10190 тіркелді) бұйрығына сәйкес, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", в соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2015 года №10190) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылға арналған аудандар және Орал қаласы бойынша субсидиялар көлемдері (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгіленсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар және Орал қаласы әкімдері осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды алсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.К. Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

1. Установить объемы субсидий по районам и городу Уральск (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) на 2016 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральска принять необходимые меры по реализации данного постановления.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Унгарбеков М.К.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары А.К.Өтеғұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Көлгінов
2016 жылғы 15 шілдедегі №215
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына қосымша
2016 жылға арналған аудандар және Орал қаласы бойынша субсидиялар көлемдері
(егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай)
Аудандар (қала)
Субсидиялар көлемдері,мың теңге
1.
Бөрлі

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Утегулова А.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Кульгинов
Приложение к
постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 15 июля 2016 года № 215
Объемы субсидий по районам и городу Уральск
(в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) на 2016 год
Районы (город)
Объемы субсидий, тысяч тенге
1.
Бурлинский