Аудандар және Орал қаласы бойынша субсидиялар көлемдерін (басым дақылдардың егістік алаңдарының болжамды құрылымына қарай) белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 тамыздағы № 253 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 тамызда № 4528 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 90 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 12.04.2019 № 90 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы №4-3/177 "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 20 мамырда №11094 тіркелді) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес аудандар және Орал қаласы бойынша субсидиялар көлемдері (басым дақылдардың егістік алаңдарының болжамды құрылымына қарай) белгіленсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.К. Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А.К.Өтеғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Көлгінов
2016 жылғы 10 тамыздағы
№ 253 облыс әкімдігінің
қаулысына 1-қосымша
Аудандар және Орал қаласы бойынша субсидиялар көлемдері (басым дақылдардың егістік алаңдарының болжамды құрылымына қарай)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 28.11.2016 № 347 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Аудан, қала атауы
Барлық дақылдар көлемі, га
күздік дәнді дақылдар
арпа
жаздық бидай
майлы дақылдар
картоп
өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолданып өсірілген картоп дақылдары
көлемі, га
Субсидия 1га, теңге
Сомасы, мың теңге
көлемі, га
Субсидия 1га, теңге
Сомасы, мың теңге
көлемі, га
Субсидия 1га, теңге
Сомасы, мың теңге
көлемі, га
Субсидия 1га, теңге
Сомасы, мың теңге
көлемі, га
Субсидия 1га, теңге
Сомасы, мың теңге
көлемі, га
Субсидия 1га, теңге
Сомасы, мың теңге
Ақжайық

Об установлении объемов субсидий по районам и города Уральск (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей приоритетных культур)
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 августа 2016 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 августа 2016 года № 4528. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года № 90
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 12.04.2019 № 90 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года №4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2015 года №11094) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить объемы субсидий по районам и города Уральск (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей приоритетных культур) согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Унгарбеков М.К.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Утегулова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области А. Кульгинов
Приложение 1
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 10 августа 2016 года № 253
Объемы субсидий по районам и города Уральск (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей приоритетных культур)
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 28.11.2016 № 347 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование районов, города
Общая площадь культур, га
озимые зерновые культуры
ячмень
пшеница яровая
масличные культуры
картофель
картофель, возделываемый с применением систем капельного орошения промышленного образца
Площадь, га
Субсидия на 1га, тенге
Сумма, тыс., тенге
Площадь, га
Субсидия на 1га, тенге
Сумма, тыс., тенге
Площадь, га
Субсидия на 1га, тенге
Сумма, тыс., тенге
Площадь, га
Субсидия на 1га, тенге
Сумма, тыс., тенге
Площадь, га
Субсидия на 1га, тенге
Сумма, тыс., тенге
Площадь, га
Субсидия на 1га, тенге
Сумма, тыс., тенге
Акжаикский