Орал қаласы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 2910 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қыркүйекте № 4557 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын басшылыққа ала отырып, "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 20 мамырда № 11094 тіркелді) бұйрығына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. "Орал қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (М. Батырғалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Сатыбалдиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Төреғалиев
Орал қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 2910 қаулысына
қосымша
Орал қаласы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1
Күздік бидай
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін
2
Күздік қара бидай
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін
3
Арпа
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін
4
Жаздық бидай
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін
5
Майлы дақылдар
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін
6
Картоп
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін
7
Өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолданып өсірілген картоп дақылдары
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін
8
Көкөніс-бақша дақылдары (қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін көкөніс дақылдарын қоспағанда)
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін
9
Өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолданып өсірілген көкөніс-бақша дақылдары
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін
10
Қорғалған топырақ жағдайында өсiрiлетiн көкөнiс дақылдары
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін
11
Көп жылдық және бір жылдық шөптер (өткен жылғы егілген көп жылдық шөптерді қоспағанда)
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін
12
Бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарында
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін
13
Күнбағыс және сүрлемдік жүгері
26 қыркүйектен бастап 10 қазанға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по городу Уральск
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 16 сентября 2016 года № 2910. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 сентября 2016 года № 4557
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", согласно приказу исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2015 года № 11094), акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по городу Уральск согласно приложению.
2. Руководителю государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства города Уральска" (М. Батыргалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города М. Сатыбалдиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Турегалиев
Приложение
к постановлению акимата
города Уральск
от 16 сентября 2016 года № 2910
Сроки предоставления заявки на субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по городу Уральск
Наименования субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий
1
Озимая пшеница
с 26 сентября по 10 октября
2
Озимая рожь
с 26 сентября по 10 октября
3
Ячмень
с 26 сентября по 10 октября
4
Яровая пшеница
с 26 сентября по 10 октября
5
Масличные культуры
с 26 сентября по 10 октября
6
Картофель
с 26 сентября по 10 октября
7
Картофель, возделываемый с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 26 сентября по 10 октября
8
Овоще-бахчевые культуры (за исключением овощных культур, возделываемых в условиях защищенного грунта)
с 26 сентября по 10 октября
9
Овоще-бахчевые культуры, возделываемые с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 26 сентября по 10 октября
10
Овощные культуры, возделываемые в условиях защищенного грунта
с 26 сентября по 10 октября
11
Многолетние и однолетние травы (за исключением многолетних трав посева прошлых лет)
с 26 сентября по 10 октября
12
Многолетние бобовые травы посева первого, второго и третьего годов жизни
с 26 сентября по 10 октября
13
Подсолнечник и кукуруза на силос
с 26 сентября по 10 октября