Карантин тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 сәуірде № 4348 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі "Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 20 қазандағы № 397 ұсынысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі "Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ауылдық округінің Чернышов қыстағы аумағында карантин белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4046 тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) № 12 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ауылдық округінің Чернышов қыстағы аумағында карантин тоқтатылсын.
3. Жаңабұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Т. Қ. Есенғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңабұлақ ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы А. Н. Мустаев

О снятии карантина
Решение акима Жанабулакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 апреля 2016 года № 4348
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 20 октября 2015 года № 397 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанабулакского сельского округа Акжаикского района от 14 сентября 2015 года № 12 "Об установлении карантина на территории зимовья Чернышов Жанабулакского сельского округа Акжаикского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4046, опубликованное 25 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Снять карантин на территории зимовья Чернышов Жанабулакского сельского округа Акжайкского района.
3. Главному специалисту аппарата акима Жанабулакского сельского округа (Т. К. Есенгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решения вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Жанабулакского сельского округа
А. Н. Мустаев