Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округінің Чапаев, Жайық ауылдары аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2016 жылғы 18 шілдедегі № 93 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 4484 болып тіркелді. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 2 қыркүйектегі № 125 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі әкімінің 02.09.2016 № 125 шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 15 шілдедегі №354 ұсынысы негізінде және жануарлардың аса жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, Чапаев ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округінің Чапаев, Жайық ауылдары аумағында мүйізді ірі қара мал арасында жұқпалы ринотрахеит ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Чапаев ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (У.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық-ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Чапаев ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
К.Кайров

Об установлении ограничительных мероприятий на территории сел Чапаево, Жайык Чапаевского сельского округа Акжаикского района
Решение исполняющего обязанности акима Чапаевского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 18 июля 2016 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 июля 2016 года № 4484. Утратило силу решением акима Чапаевского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 2 сентября 2016 года № 125
Сноска. Утратило силу решением акима Чапаевского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 02.09.2016 № 125.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 15 июля 2016 года № 354 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных, исполняющий обязанности акима Чапаевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания инфекционный ринотрахеит среди крупного рогатого скота на территории сел Чапаево, Жайык Чапаевского сельского округа Акжаикского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Чапаевского сельского округа (У.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Чапаевского сельского округа
К.Кайров