Ақсай қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 568 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 қыркүйекте № 4560 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 853 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 06.12.2016 № 853 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақсай қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар белгіленсін.
2. Көшпелі сауда автодүкендерде немесе шатырларда (павильондарда) жүзеге асырылсын.
3. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау Комитетінің Батыс Қазақстан облысы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Бөрлі аудандық Тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарда санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен талаптардың сақталуын бақылау ұсынылсын.
4. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті Бөрлі аудандық Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) бөлінген орындардан тыс жерлерде саудаға жол берілмеуін бақылау ұсынылсын.
5. "Бөрлі ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
6. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (А.Дарисов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Утегеновке жүктелсін.
8. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Халелов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика
Министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау Комитетінің Батыс Қазақстан облысы
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаментінің Бөрлі аудандық Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________________Г. Кереева
"26" тамыз 2016 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Батыс Қазақстан облысы
Ішкі істер департаменті Бөрлі аудандық
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы,
полиция подполковнигі
_______________________А. Мухамедьяров
"26" тамыз 2016 жыл
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 26 тамыздағы
№568 қаулысына
қосымша
Ақсай қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Көшпелі сауда орындары
1.

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли в городе Аксай
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 26 августа 2016 года № 568. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 сентября 2016 года № 4560. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2016 года № 853
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 06.12.2016 № 853 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли в городе Аксай согласно приложению.
2. Выездную торговлю осуществлять в автолавках или в палатках (павильонах).
3. Республиканскому государственному учреждению "Бурлинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Западно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию) рекомендовать контроль за соблюдением санитарно-эпидемиологических правил и требовании на специально отведенных местах для осуществления выездной торговли.
4. Государственному учреждению "Отдел внутренних дел Бурлинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) рекомендовать контроль недопущения торговли вне отведенных местах.
5. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства Бурлинского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Руководителю отдела государственно – правовой работы аппарата акима района (А.Дарисов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Утегенова.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района А. Халелов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского государственного
учреждения "Бурлинское районное управление
по защите прав потребителей Департамента
по защите прав потребителей Западно-Казахстанской
области Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан"
_______________________Г. Кереева
"26" август 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Бурлинского района
Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской
области Министерства внутренних дел Республики Казахстан",
подполковник полиции
________________________А. Мухамедьяров
"26" август 2016 года
Приложение
к постановлению акимата
Бурлинского район
№568 от 26 августа 2016 года
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли в городе Аксай
Места выездной торговли
1.

4 ықшам аудан, № 14 үйдің алды
2.
4 ықшам аудан, "Генерал Ғ.Жәңгіров" атындағы қалалық демалыс саябағының алды
3.
4 ықшам аудан, "Еврострой" дүкенінің алды
4.
4 ықшам аудан, "Аян" дүкенінің алды
5.
4 ықшам аудан, "Астана" дүкенінің алды
6.
5 ықшам аудан, "Наурыз" желекжолы алаңы
7.
5 ықшам аудан, "Аян" дүкенінің алды
8.
5 А ықшам аудан, "Бәйтерек" супермаркетінің алды
9.
10 ықшам аудан, № 2 үйдің ауласында
10.
10 ықшам аудан, "Родник" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі фирмасының алды
11.
Дружба Народов көшесі, 5 ықшам аудан, "Квант" сауда үйінің алды
12.
Дружба Народов көшесі, "Бестау" сауда орталығы ғимаратының алды
13.
Дружба Народов көшесі, "Мастер" құрылыс дүкенінің алды
14.
Дружба Народов көшесі, "Эдельвейс" сауда үйінің алды
15.
Дружба Народов көшесі, "Трнава" сауда үйінің алды
16.
Дружба Народов көшесі, "Әдемі" сауда үйінің алды
17.
Дружба Народов көшесі, "Baby Land" ойын-сауық орталығының алды
18.
Дружба Народов көшесі, "Ханшатыр" мейрамханасының алды
19.
Дружба Народов көшесі, "Жібек жолы" сауда үйінің алды
20.
Молодежная көшесі, "Жарсуат" көтерме-бөлшек сауда орталығының алды
21.
Молодежная көшесі, "Авто бекет" ғимаратының алды
22.
Молодежная көшесі, "Восток" дүкенінің алды
23.
Сырым Датов көшесі , "ХХI век" сауда үйінің алды
24.
Сырым Датов көшесі, "Рахат" сауда павильонының алды
25.
Советская көшесі, аудандық Мәдениет үйі ғимаратына қарсы автобус аялдамасының жаны
26.
Линейная көшесі, "Қазақстан" станциясының теміржол вокзалының алаңы
27.
Южно-объездная көшесі, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Бөрлі аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алды
28.
Ихсанов көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің Ақсай қаласының №1 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аялдамасының аймағында
29.
Комсомольская көшесі, "Бәйтерек" супермаркетінің алды
30.
Совет көшесі, "Зеленый" дүкенінің алды
31.
Железнодорожная көшесі, "Рахмет" дүкенінің алды
32.
Ақсай көшесі, аудандық демалу орталығына қарасты клубтың алды
33.
К.Шакенов көшесі, "Ақсай тағамдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің алды
34.
Дружба Народов көшесі, № 27 үйдің жаны

4 микрорайон, перед домом № 14
2.
4 микрорайон, перед городским парком отдыха имени "Генерала Г.Жангирова"
3.
4 микрорайон, перед магазином "Еврострой"
4.
4 микрорайон, перед магазином "Аян"
5.
4 микрорайон, перед магазином "Астана"
6.
5 микрорайон, на площади бульвара "Наурыз"
7.
5 микрорайон, перед магазином "Аян"
8.
5 А микрорайон, перед супермаркетом "Бәйтерек"
9.
10 микрорайон, во дворе дома № 2
10.
10 микрорайон, возле фирмы товарищества с ограниченной ответственностью "Родник"
11.
улица Дружба Народов, 5 микрорайон, перед торговым домом "Квант"
12.
улица Дружба Народов, перед зданием торгового центра "Бестау"
13.
улица Дружба Народов, перед строительным магазином "Мастер"
14.
улица Дружба Народов, перед торговым домом "Эдельвейс"
15.
улица Дружба Народов, перед торговым домом "Трнава"
16.
улица Дружба Народов, перед торговым домом "Әдемі"
17.
улица Дружба Народов, перед развлекательным центром "Baby Land"
18.
улица Дружба Народов, перед рестораном "Ханшатыр"
19.
улица Дружба Народов, перед торговым домом "Жібек жолы"
20.
улица Молодежная, перед оптово-розничным торговым центром "Жарсуат"
21.
улица Молодежная, перед зданием "Автовокзал"
22.
улица Молодежная, перед магазином "Восток"
23.
улица Сырыма Датова, перед торговым домом "ХХI век"
24.
улица Сырыма Датова, перед торговым павильоном "Рахат"
25.
улица Советская, возле автобусной остановки напротив здания районного Дома культуры
26.
улица Линейная, на площадке железнодорожного вокзала станции "Казахстан"
27.
улица Южно-объездная, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бурлинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
28.
улица Ихсанова, в районе остановки коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-детский сад №1 города Аксая отдела образования Бурлинского района Западно-Казахстанской области"
29.
улица Комсомольская, перед супермаркетом "Бәйтерек"
30.
улица Советская, перед магазином "Зеленый"
31.
улица Железнодорожная, перед магазином "Рахмет"
32.
улица Аксайская, перед клубом районного центра досуга
33.
улица К.Шакенова, перед товариществом с ограниченной ответственностью "Ақсай тағамдары"
34.
улица Дружбы Народов, около дома № 27