Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 32-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 қазандағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қазанда № 4578 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 12-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 26.01.2017 № 12-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №32-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4237 тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 271 352 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 178 616 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 69 888 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 004 892 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 017 956 мың теңге;
2) шығындар – 9 124 921 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 679 768 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 703 176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 408 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -533 337 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 533 337 мың теңге:
қарыздар түсімі – 964 106 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 934 483 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 503 714 мың теңге.";
4 - тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 572 089 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:";
оныншы абзац алып тасталсын;
5 - тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 32-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 октября 2016 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 октября 2016 года № 4578. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 января 2017 года № 12-5
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.01.2017 № 12-5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №32-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4237, опубликованное 26 января 2016 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 271 352 тысячи тенге:
налоговые поступления – 6 178 616 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 888 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 004 892 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 017 956 тысяч тенге;
2) затраты – 9 124 921 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 679 768 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 703 176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 408 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 533 337 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 533 337 тысяч тенге:
поступление займов – 964 106 тысяч тенге;
погашение займов – 934 483 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 503 714 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 572 089 тысяч тенге, в том числе:";
абзац десятый исключить;
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:

"5. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 131 665 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
мынадай редакциядағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 1 000 мың теңге;";
мынадай редакциядағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге – 2 209 мың теңге.";
7 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2016 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 141 843 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мұқашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Ибрагимов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 6 қазандағы
№8-1 шешіміне қосымша
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№32-3 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

"5. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 131 665 тысяч тенге:";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"на приобретение и доставку учебников – 2 209 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в размере 141 843 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М.Ибрагимов
Секретарь районного маслихата А.Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 6 октября 2016 года №8-1
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года №32-3
Районный бюджет на 2016 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование