Бөрлі ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 қарашадағы № 785 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қарашада № 4601 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2016 жылғы 11 қазандағы № 5255 ұсынысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бөрлі ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (А.Дарисов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Ихсановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
К.Утегенов
2016 жылғы 9 қарашадағы
№ 785 Бөрлі ауданы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Бөрлі ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 12 "Бөрлі ауданы бойынша 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4253 тіркелген, 2016 жылғы 11 ақпанда "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде жарияланған);
2. Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 42 "Бөрлі ауданы бойынша 2016 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4268 тіркелген, 2016 жылғы 24 наурызда "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде жарияланған);
3. Бөрлі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 108 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-3-125 тіркелген, 2012 жылғы 6 сәуірде "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Бурлинского района
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 9 ноября 2016 года № 785. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 ноября 2016 года № 4601
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления Департамента юстиции Западно-Казахстанской области от 11 октября 2016 года № 5255, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Бурлинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (А.Дарисов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Ихсанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
К.Утегенов
Приложение
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 9 ноября 2016 года № 785
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Бурлинского района
1. Постановление акимата Бурлинского района от 18 января 2016 года № 12 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по Бурлинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4253, опубликованное 11 февраля 2016 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести");
2. Постановление акимата Бурлинского района от 28 января 2016 года № 42 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по Бурлинскому району на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4268, опубликованное 24 марта 2016 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести");
3. Постановление акимата Бурлинского района от 1 марта 2012 года № 108 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-3-125, опубликованное 6 апреля 2012 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести").