Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қарашада № 4595 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 12-16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 10.03.2017 № 12-16 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-1 "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4227 тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтарда "Шұғыла" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 650 093 мың теңге:
салықтық түсімдер – 305 553 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 733 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 779 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 338 028 мың теңге;
2) шығындар – 2 688 744 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 003 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 66 812 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 809 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -90 654 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90 654 мың теңге:
қарыздар түсімі – 66 812 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 809 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 38 651 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Н. Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 октября 2016 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 ноября 2016 года № 4595. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 12-16
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.03.2017 № 12-16 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4227, опубликованное 22 января 2016 года в газете "Шұғыла") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 650 093 тысячи тенге:
налоговые поступления – 305 553 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5 733 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 779 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 338 028 тысяч тенге;
2) затраты – 2 688 744 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 003 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 66 812 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 809 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -90 654 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90 654 тысячи тенге;
поступление займов – 66 812 тысяч тенге;
погашение займов – 14 809 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38 651 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н. Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

9 828
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16 821
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 159
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 150
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 512
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
139 687
1
Ауыл шаруашылығы
94 389
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13 868
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
13 868
466
Ауданның (облыстық маңызы қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9 600
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
9 600
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
57 764
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 663
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 611
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5 114
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 394
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 991
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне отеу
15 991
498
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі
13 157
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 157
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
45 298
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
45 298
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
45 298
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 530
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 530
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13 530
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 530
12
Көлiк және коммуникация
80 226
1
Автомобиль көлiгi
80 226

9 828
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16 821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
12 159
014
Капитальные расходы государственного органа
3 150
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 512
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
139 687
1
Сельское хозяйство
94 389
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13 868
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13 868
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9 600
010
Развитие объектов сельского хозяйства
9 600
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
57 764
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
16 663
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 611
006
Организация санитарного убоя больных животных
5 114
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 394
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
15 991
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 991
498
Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)
13 157
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере земельных отношений и сельского хозяйства
13 157
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
45 298
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
45 298
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
45 298
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 530
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 530
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13 530
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 530
12
Транспорт и коммуникации
80 226
1
Автомобильный транспорт
80 226