Зеленов ауданы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 677 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қазанда № 4567 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 маусымдағы № 349 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 23.06.2017 № 349 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын басшылыққа ала отырып, "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 20 мамырда № 11094 тіркелді) бұйрығына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Зеленов ауданы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. Зеленов ауданы әкімі аппаратының басшысы (М.Залмұқанов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.С.Шауеновке жүктелсін.

Об определении сроков предоставления заявки на субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по Зеленовскому району
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 27 сентября 2016 года № 677. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 октября 2016 года № 4567. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 23 июня 2017 года № 349
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 23.06.2017 № 349 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", согласно приказу исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2015 года № 11094), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по Зеленовскому району согласно приложению.
2. Руководителю аппарата акима Зеленовского района (М.Залмуканов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р.С.Шауенова.

4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К.Жақыпов
2016 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 677 Зеленов ауданы
әкiмдiгiнiң қаулысына
қосымша
Зеленов ауданы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі
Өтінімді ұсыну мерзімдері
1
Күздік бидай
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін
2
Күздік қара бидай
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін
3
Арпа
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін
4
Жаздық бидай
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін
5
Майлы дақылдар
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін
6
Картоп
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін
7
Өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолданып өсірілген картоп дақылдары
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін
8
Көкөніс-бақша дақылдары (қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін көкөніс дақылдарын қоспағанда)
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін
9
Өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолданып өсірілген көкөніс-бақша дақылдары
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін
10
Қорғалған топырақ жағдайында өсiрiлетiн көкөнiс дақылдары
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін
11
Көп жылдық және бір жылдық шөптер (өткен жылғы егілген көп жылдық шөптерді қоспағанда)
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін
12
Бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарында
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін
13
Күнбағыс және сүрлемдік жүгері
10 қазаннан бастап 17 қазанға дейін

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К.Жакупов
Приложение
к постановлению акимата
Зеленовского района от
27 сентября 2016 года № 677
Сроки предоставления заявки на субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по Зеленовскому району
Список приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявки
1
Озимая пшеница
с 10 октября по 17 октября
2
Озимая рожь
с 10 октября по 17 октября
3
Ячмень
с 10 октября по 17 октября
4
Яровая пшеница
с 10 октября по 17 октября
5
Масличные культуры
с 10 октября по 17 октября
6
Картофель
с 10 октября по 17 октября
7
Картофель, возделываемый с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 10 октября по 17 октября
8
Овоще-бахчевые культуры (за исключением овощных культур, возделываемых в условиях защищенного грунта)
с 10 октября по 17 октября
9
Овоще-бахчевые культуры, возделываемые с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 10 октября по 17 октября
10
Овощные культуры, возделываемые в условиях защищенного грунта
с 10 октября по 17 октября
11
Многолетние и однолетние травы (за исключением многолетних трав посева прошлых лет)
с 10 октября по 17 октября
12
Многолетние бобовые травы посева первого, второго и третьего годов жизни
с 10 октября по 17 октября
13
Подсолнечник и кукуруза на силос
с 10 октября по 17 октября