2016 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 23 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 ақпанда № 4267 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 380 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 22.12.2016 № 380 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай, Казталов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Казталов аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды алсын.
3. Казталов ауданы әкімі аппаратының басшысы (А. Берденов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З. Мажитоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Н. Құтхожин
Казталов ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 21 қаңтардағы
№ 23 қаулысына
қосымша
2016 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі
1. 50 жастан асқан тұлғалар.
2. Отбасында бірде-бір жұмыс істеуші жоқ тұлғалар.
3. Бұрын жұмыс жасамаған тұлғалар.
4. Жергілікті бюджет есебінен кәсіптік оқудан өткен тұлғалар.

Об установлении дополнительного перечня лиц относящихся к целевым группам на 2016 год
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 21 января 2016 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 февраля 2016 года № 4267. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 380
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 380 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств, акимат Казталовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц относящихся к целевым группам на 2016 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Казталовский районный отдел занятости и социальных программ" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления в соответствии с действующим законодательством.
3. Руководителю аппарата акима Казталовского района (А. Берденов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района З. Мажитову.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Н. Кутхожин
Приложение
к постановлению акимата
Казталовского района
от 21 января 2016 года № 23
Дополнительный перечень лиц относящихся к целевым группам на 2016 год
1. Лица старше 50 лет.
2. Лица, не имеющие в семье ни одного работающего.
3. Лица, ранее не работавшие.
4. Лица, прошедшие профессиональное обучение за счет средств местного бюджета.