Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 39-6 "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы № 41-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 наурызда № 4283 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 9-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 07.03.2017 № 9-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет Кодексіне" және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №39-6 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4224 тіркелген, 2016 жылы 21 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 491 010 мың теңге:
салықтық түсімдер – 727 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 761 249 мың теңге;
2) шығындар – 4 664 554 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 513 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 101 808 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 295 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 253 057 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 253 057 мың теңге:
қарыздар түсімі – 101 808 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 295 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 173 544 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 5 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 39-6 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2016 года № 41-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 марта 2016 года № 4283. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 марта 2017 года № 9-5
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 07.03.2017 № 9-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №39-6 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4224, опубликованное от 21 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 491 010 тысяч тенге:
налоговые поступления – 727 501 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 2 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 761 249 тысяч тенге;
2) затраты – 4 664 554 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 513 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 101 808 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 295 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -253 057 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 253 057 тысяч тенге:
поступление займов – 101 808 тысяч тенге;
погашение займов – 22 295 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 173 544 тысяч тенге;
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководитель аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.