Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 39-6 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 тамыздағы № 5-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 тамызда № 4518 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 9-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 07.03.2017 № 9-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет Кодексіне" және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 39-6 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4224 тіркелген, 2016 жылы 21 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 925 408 мың теңге:
салықтық түсімдер – 817 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 105 647 мың теңге;
2) шығындар – 5 098 952 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 513 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 101 808 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 295 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -253 057 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 253 057 мың теңге:
қарыздар түсімі – 101 808 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 295 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 173 544 мың теңге.";
4 тармақта:
бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 650 096 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
алтыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 39-6 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 августа 2016 года № 5-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 августа 2016 года № 4518. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 марта 2017 года № 9-5
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 07.03.2017 № 9-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 39-6 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4224, опубликованное от 21 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 925 408 тысяч тенге:
налоговые поступления – 817 501 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 2 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 105 647 тысячи тенге;
2) затраты – 5 098 952 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 513 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 101 808 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 295 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -253 057 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 253 057 тысяч тенге:
поступление займов – 101 808 тысяч тенге;
погашение займов – 22 295 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 173 544 тысячи тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского и областного бюджета в общей сумме 1 650 096 тысяч тенге:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:

"жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 877 479 мың теңге;";
оныншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге - 8 793 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Ұлттық бірыңғай тестқа дайындық бағдарламасы бойынша виртуалды білім берудің кешенін пайдалануға қызмет ақысын төлеуге "iTest", "BilimLand", "iMektep" –570 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"кәмелет жасқа толмағандар арасындағы суицидтың алдын алу жобасын жүзеге асыруға - 910 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"облыстағы мектептерде көптілдікті енгізуге – 8156 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Роботтық техника" базалық жиынтығын сатып алуға – 8977 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Нұрсай ауылындағы орта мектеп ғимаратын және мектеп жанындағы интернат ғимаратын күрделі жөндеуге - 25331 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Спорт ұйымдары бойынша тамақтану нормасының өсуіне байланысты қосымша қажеттілік - 998 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Ауру мал иелеріне 50 % өтеуге - 74 869 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Анықталмаған сібір жарасы көмiнділері орындарын анықтауға және зертханалық зерттеулер жүргізуге – 13 760 мың теңге;".
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Кенжин
Мәслихат хатшысы Е.Ғазизов
Казталов аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
5 тамыздағы № 5-3 шешіміне
1-қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы № 39-6
шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
мың тенге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

"переход на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам - 877 479 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на обследования психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи – 8 793 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:
"на оплату услуг по использованию комплекса виртуального обучения по программе подготовки к единому национальному тесту "iTest", "BilimLand", "iMektep" – 570 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"на реализацию проекта превенции суицида среди несовершеннолетних" – 910 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"на внедрение полиязычия в школах области" – 8156 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать четвертым следующего содержания:
"на покупку базовых комплектации "Робототехника" – 8977 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать пятым следующего содержания:
"на капитальный ремонт здания средней школы и пришкольного интерната в селе Нурсай – 25331 тысяча тенге;";
дополнить абзацем двадцать шестым следующего содержания:
"дополнительная потребность в связи с повышением нормы питания по организациям спорта" - 998 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:
"на возмещение 50% владельцам больных животных – 74 869 тыс. тенге;";
дополнить абзацем двадцать восьмым следующего содержания:
"на определение мест неустановленных сибиреязвенных захоронений и на проведение лабораторных исследований" - 13 760 тысяч тенге;".
приложениям 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководитель аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Н.Кенжин
Секретарь маслихата Е.Газизов
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 5 августа 2016 года № 5-3
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 39-6
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

17 830
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 804
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6 026
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 265
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 994
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
271
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
262 050
1
Ауыл шаруашылығы
156 393
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 037
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
22 037
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
12 213
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 213
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
122 143
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 091
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14 342
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
560
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 081
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 200
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
74 869
6
Жер қатынастары
8 651
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 651
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 651
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
97 006
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
97 006
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
97 006
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
50 883
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
50 883
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
50 883
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

17 830
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11 804
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 026
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 265
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
12 994
014
Капитальные расходы государственного органа
271
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
262 050
1
Сельское хозяйство
156 393
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 037
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 037
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12 213
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12 213
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
122 143
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15 091
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
14 342
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
560
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
15 081
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 200
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
74 869
6
Земельные отношения
8 651
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 651
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 651
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
97 006
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
97 006
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
97 006
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
50 883
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
50 883
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
50 883
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)