Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 39-6 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 қарашадағы № 7-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 желтоқсанда № 4617 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 9-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 07.03.2017 № 9-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 39-6 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4224 тіркелген, 2016 жылы 21 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 203 328 мың теңге:
салықтық түсімдер – 817 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 383 567 мың теңге;
2) шығындар – 5 376 872 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 513 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 101 808 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 295 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -253 057 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 253 057 мың теңге:
қарыздар түсімі – 101 808 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 295 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 173 544 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 925 718 мың теңге көлемінде қарастырылсын:";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 39-6 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 ноября 2016 года № 7-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 декабря 2016 года № 4617. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 марта 2017 года № 9-5
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 07.03.2017 № 9-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 39-6 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4224, опубликованное от 21 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 203 328 тысяч тенге:
налоговые поступления – 817 501 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 2 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 383 567 тысяч тенге;
2) затраты – 5 376 872 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 513 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 101 808 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 295 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -253 057 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 253 057 тысяч тенге:
поступление займов – 101 808 тысяч тенге;
погашение займов – 22 295 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 173 544 тысячи тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского и областного бюджета в общей сумме 1 925 718 тысяч тенге:";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:

"Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға – 58 500 мың теңге;";
жиырма төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Роботтық техника" базалық жиынтығын сатып алуға – 6 985 мың теңге;";
жиырма сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Анықталмаған сібір жарасы көмінділері орындарын анықтауға және зертханалық зерттеулер жүргізуге – 5 650 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отыз бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауылында Шарафутдинов, Х.Жақып, С.Сейфуллин көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 77 020 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отыз екінші абзацпен толықтырылсын:
"Жалпақтал ауылында С.Датұлы көшесіндегі автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 9 353 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы отыз үшінші абзацпен толықтырылсын:
"цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға – 7 440 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 5 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 –қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Тоясов
Мәслихат хатшысы Е.Ғазизов
Казталов аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
30 қарашадағы № 7 – 3
шешіміне 1 – қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы
№ 39 - 6 шешіміне 1 – қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
мың тенге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

"на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих – 58 500 тысяч тенге;";
абзац двадцать четвертый изложить в следующей редакции:
"на покупку базовых комплектации "Робототехника" – 6985 тысяч тенге;";
абзац двадцать восьмой изложить в следующей редакции:
"На определение мест неустановленных сибиреязвенных захоронений и на проведение лабораторных исследований" – 5 650 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцать первым следующего содержания:
"Капитальный ремонт автодорог села Казталов по улицам Шарафутдинова, Х.Жакып, Сейфуллина – 77 020 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцать вторым следующего содержания:
"Капитальный ремонт автодорог села Жалпактал по улице С.Датова – 9 353 тысячи тенге;";
дополнить абзацем тридцать третьим следующего содержания:
"на создание цифровой образовательной инфраструктуры – 7 440 тысяч тенге.".
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М.Тоясов
Секретарь маслихата Е.Газизов
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 30 ноября 2016 года № 7–3
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 39 – 6
Районный бюджет на 2016 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

112 428
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 300
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 300
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
101 128
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
101 128
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
31 765
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
18 282
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 256
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6 026
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 483
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 212
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
271
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
254 510
1
Ауыл шаруашылығы
155 127
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 037
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
22 037
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13 339
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 339
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
119 751
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 091
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6 194
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
560
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 081
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 700
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
81 125
6
Жер қатынастары
9 404
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 404
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 404
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер

112 428
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 300
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11 300
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
101 128
006
Функционирование районных (городских) библиотек
101 128
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
31 765
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18 282
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12 256
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 026
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 483
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
13 212
014
Капитальные расходы государственного органа
271
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
254 510
1
Сельское хозяйство
155 127
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 037
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 037
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13 339
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13 339
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
119 751
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15 091
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
6 194
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
560
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
15 081
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 700
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
81 125
6
Земельные отношения
9 404
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 404
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 404
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений