Казталов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 380 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 4647 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Казталов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Казталов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Казталов ауданы әкімі аппаратының басшысы (А.А.Берденов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.И.Мажитоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Н. Құтхожин
Казталов ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 380 қаулысына қосымша
Казталов ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 15 наурыздағы №57 "Казталов ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-8-104 тіркелген, 2010 жылғы 24 мамырда "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы №138 "Казталов ауданы бойынша нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-8-146 тіркелген, 2012 жылғы 2 шілдеде "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы №139 "Казталов ауданы бойынша жастар практикасын ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-8-145 тіркелген, 2012 жылғы 2 шілдеде "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған).
4. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 наурыздағы № 71 ""Казталов аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3865 тіркелген, 2015 жылғы 29 мамырда "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Казталовского района
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 января 2017 года № 4647
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Казталовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Казталовского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима Казталовского района (Берденов А.А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мажитову З.И.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Н. Кутхожин
Приложение
к постановлению акимата
Казталовского района
от 22 декабря 2016 года № 380
Перечень некоторых утративших силу постановлений акимата Казталовского района
1. Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 15 марта 2010 года № 57 "Об организации и финансировании общественных работ по Казталовскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-8-104, опубликованное 24 мая 2010 года в газете "Ауыл айнасы").
2. Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 14 июня 2012 года № 138 "Об организации социальных рабочих мест для целевых групп по Казталовскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-8-146, опубликованное 2 июля 2012 года года в газете "Ауыл айнасы").
3. Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 14 июня 2012 года № 139 "Об организации молодежной практики по Казталовскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-8-145, опубликованное 2 июля 2012 года в газете "Ауыл айнасы").
4. Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 5 марта 2015 года № 71 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Казталовский районный отдел сельского хозяйства"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3865, опубликованное 29 мая 2015 года года в газете "Ауыл айнасы").

5. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 наурыздағы № 72 ""Казталов аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3866 тіркелген, 2015 жылғы 10 сәуірде "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 16 "Казталов ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4256 тіркелген, 2016 жылғы 21 наурызда "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған).
7. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 23 "2016 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4267 тіркелген, 2016 жылғы 1 сәуірде "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған).
8. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 130 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4412 тіркелген, 2016 жылғы 27 мамырда "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған).

5. Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 5 марта 2015 года № 72 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Казталовский районный отдел ветеринарии"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3866, опубликованное 10 апреля 2015 года года в газете "Ауыл айнасы").
6. Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 15 января 2016 года № 16 "Об утверждении регламента акимата Казталовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4256, опубликованное 21 марта 2016 года в газете "Ауыл айнасы").
7. Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 21 января 2016 года № 23 "Об установлении дополнительного перечня лиц относящихся к целевым группам на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4267, опубликованное 1 апреля 2016 года в газете "Ауыл айнасы").
8. Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 130 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4412, опубликованное 27 мая 2016 года в газете "Ауыл айнасы").