Қаратөбе ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қарашадағы № 179 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қарашада № 4602 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі, "Әділет органдары туралы" 2002 жылғы 18 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қаратөбе ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Ж.Сұлтан) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Өмірзақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы
Р.Иманғалиев
2016 жылғы 11 қарашадағы
№ 179 Қаратөбе аудан
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Қаратөбе ауданы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізімі
1. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 ақпандағы № 40 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-9-116 тіркелген, 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 16 "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) қаулысы.
2. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 ақпандағы № 41 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-9-117 тіркелген, 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 16 "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) қаулысы.
3. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 11 "Қаратөбе ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4259 тіркелген, 2016 жылғы 19 ақпандағы № 7 "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) қаулысы.
4. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 12 "Қаратөбе ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4265 тіркелген, 2016 жылғы 29 ақпандағы № 9 "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Каратобинского района
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 11 ноября 2016 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 ноября 2016 года № 4602
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 18 марта 2002 года "Об органах юстиции" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Каратобинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима района (Ж. Сұлтан) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района С.Умурзакова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
Р.Имангалиев
Приложение
к постановлению акимата
Каратобинского района
от 11 ноября 2016 года № 179
Перечень признанных утративших силу некоторых постановлений акимата Каратобинского района
1. Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2012 года № 40 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-9-116, опубликованное 20 апреля 2012 года в газете "Қаратөбе өңірі" № 16).
2. Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2012 года № 41 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-9-117, опубликованное 20 апреля 2012 года в газете "Қаратөбе өңірі" № 16).
3. Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 11 "Об организации и финансировании общественных работ по Каратобинскому району на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4259, опубликованное 19 февраля 2016 года в газете "Қаратөбе өңірі" № 7).
4. Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 12 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по Каратобинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4265, опубликованное 29 февраля 2016 года в газете "Қаратөбе өңірі" № 9).