Сырым ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 12 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 ақпанда № 4266 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 357 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 22.09.2016 № 357 қаулысымен.

Об организации и финансировании общественных работ по Сырымскому району на 2016 год
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 26 января 2016 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 февраля 2016 года № 4266. Утратило силу постановлением акимата Cырымского района Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2016 года № 357
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Cырымского района Западно-Казахстанской области 22.09.2016 № 357.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес және жұмыс берушілердің өтінімдерін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Сырым ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Сырым ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.

1. Организовать общественные работы по Сырымскому району на 2016 год, путем создания временных рабочих мест, предназначенных специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Сырымскому району на 2016 год.

3. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 90 "Сырым ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3843 тіркелген, 2015 жылғы 19 наурыздағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е. Сарсенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Признать утратившим силу постановление акимата Сырымского района от 2 марта 2015 года № 90 "Об организации и финансировании общественных работ по Сырымскому району на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3843, опубликованное 19 марта 2015 года в газете "Сырым елі").
4. Руководителю аппарата акима района (Сарсенов Е.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Саркуловқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Шыныбеков
Сырым ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 12 қаулысымен бекiтiлген
Сырым ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбекақысының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным (айына)
Ұсыныс (айына)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
"Жымпиты ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
2000 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзiлiспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
600
600
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Саркулова А.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Шыныбеков
Утверждено постановлением
акимата Сырымского района
от 26 января 2016 года № 12
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и спрос и предложение на общественные работы по Сырымскому району на 2016 год
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам (в месяц)
Предложение (в месяц)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жымпитинского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории
не менее 2000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
600
600
оказание помощи в делопроизводстве