Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 2-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 мамырда № 4395 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 10-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 27.01.2017 № 10-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 05.08.2016 № 5-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4229 тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтардағы "Екпін" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 685 012 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 368 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 536 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 600 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 313 882 мың теңге;
2) шығындар – 2 794 803 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 583 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 49 334 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 751 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -135 374 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 135 374 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 49 334 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -25 363 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 36-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2016 года № 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 мая 2016 года № 4395. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 января 2017 года № 10-6
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.01.2017 № 10-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.08.2016 № 5-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 36-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4229, опубликованное 29 января 2016 года в газете "Екпін") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год следующих объемах:
1) доходы – 2 685 012 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 368 994 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 536 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 600 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 313 882 тысячи тенге;
2) затраты – 2 794 803 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 583 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 49 334 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 751 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -135 374 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 135 374 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 49 334 тысячи тенге;
погашение займов – -25 363 тысяча тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 111 403 мың теңге.";
6-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер – 799 363 мың теңге, соның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 9 055 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға – 5 218 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 200 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыздандыру нормаларын көбейтуге – 5 579 мың теңге;
жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 478 613 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға – 41 000 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулықтарын зерттеу және психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 15 450 мың теңге;
патронаттық тәрбиеленуге берілген баланы (балаларды) ұстауға – 6 363 мың теңге;
ауданның білім беру мекемелеріне бейнебақылау жүйелерін орнатуға – 4 400 мың теңге;
жалпы білім беру мектептері үшін компьютерлер сатып алуға – 18 816 мың теңге;
ауданның балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебін ұстауға – 29 383 мың теңге;
аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын ағымдағы жөндеуге және күтіп ұстауға – 22 000 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелерге – 49 334 мың теңге;
экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге – 42 675 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу – 71 277 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 2016 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 05.08.2016 № 5-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
3. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержігітова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

используемые остатки бюджетных средств – 111 403 тысячи тенге.";
в пункте 6:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) целевые трансферты и бюджетные кредиты – 799 363 тысячи тенге, в том числе на:
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 9 055 тысяч тенге;
содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 5 218 тысяч тенге;
установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 200 тысяч тенге;
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 5 579 тысяч тенге;
переход на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам – 478 613 тысяч тенге;
повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих – 41 000 тысяча тенге;
обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населения – 15 450 тысяч тенге;
содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 6 363 тысячи тенге;
установку систем видеонаблюдения в организациях образования района – 4 400 тысяч тенге;
приобретение компьютеров для общеобразовательных школ – 18 816 тысяч тенге;
содержание детской юношеской спортивной школы района – 29 383 тысячи тенге;
текущий ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения – 22 000 тысячи тенге;
бюджетные кредиты на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 49 334 тысячи тенге;
для обеспечения стабилизации экономики – 42 675 тысяч тенге;
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" – 71 277 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления на 2016 год, согласно приложению 5.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенным решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.08.2016 № 5-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.