Теректі ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 20 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 ақпанда № 4257 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 29 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 14.02.2017 № 29 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по Теректинскому району
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 февраля 2016 года № 4257. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2017 года № 29
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 14.02.2017 № 29 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын, Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 33-4 "2016-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының аймақтық даму бағдарламасы туралы" шешімін басшылыққа алып және жұмыс берушілердің өтінімдерін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Теректинского районного маслихата от 11 января 2016 года №33-4 "О программе развития территории Теректинского района на 2016-2020 годы" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Теректі ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Теректі ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландандыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.

1. Организовать общественные работы по Теректинскому району на 2016 год, путем создания временных рабочих мест предназначенных специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Теректинскому району на 2016 год.

3. Теректі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №535 "Теректі ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3771 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарында "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Аудан әкімі аппаратының басшысы (А.А.Байгазиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Признать утратившим силу постановление акимата Теректинского района от 23 декабря 2014 года № 535 "Об организации и финансировании общественных работ на 2015 год по Теректинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3771, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь").
4. Руководителю аппарата акима района (А.А.Байгазиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Нурмаганбетовке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Сериккалиев
Теректі ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 19 қаңтардағы № 20
қаулысымен бекітілген
Теректі ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландандыру көздері және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным (айына)
Ұсыныс (айына)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер министрлігі Батыс Қазақстан облысы ішкі істер департаменті Теректі ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
250 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
1
1
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
10-20 құжаттар
2.
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Батыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі Теректі аудандық соты
аумақты жинауға көмек көрсету
250 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
1
1
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
10-20 құжаттар
3.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
250 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
1
1
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу
4.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Теректі ауданының Әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
2
2
5.
"Теректі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Теректинского района С.Нурмаганбетова.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Ж.Сериккалиев
Утвержден
постановлением акимата
Теректинского района
от 19 января 2016 года № 20
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определение спроса и предложения на общественные работы по Теректинскому району на 2016 год
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам (в месяц)
Предложение (в месяц)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Теректинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
оказание помощи в уборке территории
не менее 250 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
1
1
оказание помощи в делопроизводстве
10-20 документов
2.
Государственное учреждение "Канцелярия Западно-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)" Теректинский районный суд
оказание помощи в уборке территории
не менее 250 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
1
1
оказание помощи в делопроизводстве
10-20 документов
3.
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Теректинского района Западно-Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан
оказание помощи в уборке территории
не менее 250 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
1
1
оказание помощи в делопроизводстве
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления
4.
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Теректинского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
оказание помощи в делопроизводстве
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
2
2
5.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Теректинского района"
оказание помощи в делопроизводстве