2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 37 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 наурызда № 4281 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 47 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 28.02.2017 № 47 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Теректі ауданы әкімі аппаратының басшысы осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 9 февраля 2016 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 марта 2016 года № 4281. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2017 года № 47
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 28.02.2017 № 47 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложению.
2. Руководителю аппарата акима Теректинского района обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

3. Теректі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 228 "2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3987 тіркелген, 2015 жылғы 20 тамызда "Уральская газета" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Признать утратившим силу постановление акимата Теректинского района от 20 июля 2015 года № 228 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3987, опубликованное 20 августа 2015 года в газете "Уральская газета").

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Тукжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Сериккалиев
Теректі ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 9 ақпандағы
№ 37 қаулысына
қосымша
2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Р-с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі білім ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім ұйымдарда ата-ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйым (жергілікті бюджет)
1.
Федоровка ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақ желкен" мектепке дейінгі ұйымы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Тукжанова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Ж. Сериккалиев
Приложение к постановлению
акимата Теректинского района
от 9 февраля 2016 года № 37
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
П-н
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государ-ственный образо-вательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер подушевого финансирова-ния в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольная организация (местный бюджет)
1.
село Федоровка
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольная организация "Ақжелкен" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"