Теректі ауданы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 311 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қазанда № 4569 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 20 мамырда № 11094 тіркелді) бұйрығының 10-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Теректі ауданы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (А.А.Байгазиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л.Уалиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Мукаев
Теректі ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 311 қаулысына
қосымша
Теректі ауданы бойынша 2016 жылға басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялауға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1.
Күздік бидай
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін
2.
Күздік қара бидай
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін
3.
Арпа
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін
4.
Жаздық бидай
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін
5.
Майлы дақылдар
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін
6.
Картоп
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін
7.
Өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолданып өсірілген картоп дақылдары
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін
8.
Көкөніс-бақша дақылдары (қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін көкөніс дақылдарын қоспағанда)
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін
9.
Өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолданып өсірілген көкөніс-бақша дақылдары
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін
10.
Қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін көкөніс дақылдары
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін
11.
Көп жылдық және бір жылдық шөптер (өткен жылғы егілген көп жылдық шөптерді қоспағанда)
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін
12.
Бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарында
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін
13.
Күнбағыс және сүрлемдік жүгері
27 қыркүйектен бастап 30 қазанға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по Теректинскому району
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 27 сентября 2016 года № 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 октября 2016 года № 4569
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", согласно пункта 10 приказа исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2015 года № 11094) , акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по Теректинскому району согласно приложению.
2. Руководителю аппарата акима района (А.А.Байгазиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л.Уалиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М.Мукаев
Приложение
к постановлению акимата
Теректинского района
от 27 сентября 2016 года № 311
Сроки предоставления заявки на субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год по Теректинскому району
Наименования, субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий
1.
Пшеница озимая
с 27 сентября по 30 октября
2.
Озимая рожь
с 27 сентября по 30 октября
3.
Ячмень
с 27 сентября по 30 октября
4.
Пшеница яровая
с 27 сентября по 30 октября
5.
Масличные культуры
с 27 сентября по 30 октября
6.
Картофель
с 27 сентября по 30 октября
7.
Картофель, возделываемый с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 27 сентября по 30 октября
8.
Овоще-бахчевые культуры (за исключением овощных культур, возделываемых в условиях защищенного грунта)
с 27 сентября по 30 октября
9.
Овоще-бахчевые культуры, возделываемые с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 27 сентября по 30 октября
10.
Овощные культуры, возделываемые в условиях защищенного грунта
с 27 сентября по 30 октября
11.
Многолетние и однолетние травы (за исключением многолетних трав посева прошлых лет)
с 27 сентября по 30 октября
12.
Многолетние бобовые травы посева первого, второго и третьего годов жизни
с 27 сентября по 30 октября
13.
Подсолнечник и кукуруза на силос
с 27 сентября по 30 октября